Şimdi Ara

Apotemi ayt mat -2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilenler vardır 2 gün önce konu açmıştım ilk denemem 31d 6y 3b .Az önce 2.denememi çözdüm 37d 2y 1b.Yanlışlarım yine dikkatsizlikte hatta bir tanesinde işlem kalabalığından sinx=-1/2 durumunu görmedim.Dediğim gibi bu deneme mükemmel ve dikkatli çözmek gereken bir deneme.

• Bizim bir arkadaş da sizin tam tersini yapmis 1 ve 2 nolu denemelerde.Onda 1 iyi 2 kotu.Netler anlik odaklanmaya göre de değişiyor yani.
  • Ben de ilk 2 yi çözdüm gerçekten çok beğendim denemeyi hemen bitirmeyi düşünmüyorum son zamanlara da saklarım bikaç deneme
  • Bir sorusu basım nedeniyle hatalı olan deneme yanılmıyorsam 11.soru galiba
  • bilgi sarmal bitti rönesans da bitmek üzere 3 deneme kaldı alınır mı acilden sonra araya başka bir deneme alayım mı? günde 1 çözüyorum bazen 2
  • İlkini çözdüm bugün. Harikaydı gerçekten
  • Ben üçüncüyü de çözdüm o da çok güzeldi. Açık ara en kaliteli deneme.
  • Bu deneme serisinin en zoru ilki galiba
  • Arkadaşlar 345 ile kıyaslarsam yani 345 in sadece ilk denemesini çözdüm 36d4y geldi klişe olacak ama yine dikkatsizlikten.Biraz rahat çözdüm o yüzden ama soruları zor değil Apotemi 10 üzerinden 7 8 ise 345 max 5 yapar bana göre.Geometrisi kolaydı normal matematik klasikleşmiş sorulara hikaye katmışlar biraz.
  • Aynen öyle.İyi odaklanırsan ve biliyorsan yapıyorsun mantık bu.
  • Evet kesinlikle öyle. İlk 3ünden de 35+ yapamadım inşallah 4ten sonra geçebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.