Şimdi Ara

Apple TV ve HomePod’lara Türkçe Siri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TvOS 17.2 ile birlikte Apple TV ve HomePod’lara Türkçe Siri desteği geldi.

• Acaba HomePod TR'de satışa mı sunulacak?

• EzoBride kullanıcısına yanıt

Merhaba şuan resmî satış yok sahibinden de satanlar var ben yurtdışından almıştım. Türkçe destek geldiği için resmî satış yakında olabilir diye düşünüyorum

• Bence 1-2 haftaya satışa sunulacak
  • Türkçe dil desteği İngilizce gibi stabil çalışmıyor. Bu kadar uzun bir sürenin ardından daha profesyonel bir şey beklerken 5-6 sene geriye gitmiş gibi hissettim.

Bazı sorulara cevap vermeden direkt susması, bazı soruları yanıtlamadan kısa cevaplar vermesi, bazı kelimeleri anlamayarak kendini kapatması vs. baya bir eksiği var.

İngilizce versiyonunu bu şekilde satışa sunmuş olsalar muhtemelen 2-3 aya kalmaz raflardan inerdi.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Hic olmamasindan iyidir :) evdeki cihazlari turkce olmadigi icin kontrol edemiyorduk.

Homepodlara tr siri geldiyse tr pazarinda da HomePodlari satacaktir diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0632

Merhaba şuan resmî satış yok sahibinden de satanlar var ben yurtdışından almıştım. Türkçe destek geldiği için resmî satış yakında olabilir diye düşünüyorum

Merhaba evet hocam bende tam olarak aynı şeyi söylemiştim zaten Apple TV ve HomePod’lara Türkçe Siri 

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Apple TV ve HomePod’lara Türkçe Siri

10 mayısta satışa çıkacakmış

• Mini çeksem mi fiyatı iyiymiş
  • apple ekosistemi içindeyim.

ses sistemlerine de özel ilgim var.

bose soundlink mini ve bowers wilkins zeppelin var mesela.

homepod 2 veya homepod mini alma düşüncesindeyim.

bu işi bilenler neyi tavsiye edersiniz? ikisi de kablolu sanırım. mini nin pil ile çalışma gibi bir durumu yok o yüzden taşınılabilirlik çok önemli olmuyor bana göre.

3 katı fiyat farkına değecek bişeyler var mı ses kalitesi dışında.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Kullandiklarindan memnun isen gerisi fasa fiso,Ne özlliği var ses dişinda bilemedim,illa olsun bitane diyorsan mini 4k al kullan 1-2 seneye serisi yayınlandimi 10k giriş yapar:) ama bu markanin priz ile dolaştirmak yerine taşinabilir özeliği olsaydi daha göz alıcı ilgi cekici olabilirdi.

• Mini’den iki tane almayı düşünerek Apple’a gittim ama mini düşündüğümden çok küçük. Görmeden almayın. HomePod aldım gayet güzel sesi var. Stereo için ikinciyide alıp koymak lazım. Uzamsal ses vs için daha etkili olur diye düşünüyorum.
  • Bugün Apple gidip iki tane home2 alıcam appletvme baglamak için tek sorun kurulum için iphone yok herhangi bir tanıdıgın teliyle kurup appletv ile eşleyio kullanabilirmiyim.
  • Easy Ice kullanıcısına yanıt

Merhaba bildiğim kadarıyla iphone olmadan kurulum yapılmıyor maalesef iCloud hesabı size ait olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0632 -- 12 Mayıs 2024; 10:40:17 >
  • Az önce apple stroden 2 adet homepad 2 aldım ve hiçbir şey yapmadan appletv gördü çok memnunum ama en kısa zamanda bir iPhone bulup adam gibi kurmalıyım
  • Easy Ice kullanıcısına yanıt

bu kadar apple ürünü kullanıyorsanız eko sistemde olmak için iPhone alsanız bence iyi olur

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Haklısın üstat para çok kalmadı iPhone 12 ile halledicem sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.