Şimdi Ara

Araba kiralamada hangi firma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konu kurallara uygun mu bilemiyorum ama, açmış bulundum; çünkü bu bilgiye ihtiyacım var. Temmuz ortası gibi 7 gün süreyle uzun yol için dizel bir araç, mümkünse de accent era kiralamak istiyoruz. Tecrübelerinize ve işittiklerinize göre en hesaplı ve baş ağrıtmadan bu kiralama işini yapabileceğim firmalar hangileridir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Hertz den defalarca kiraladım.Hiç sorun yaşamadım..
  • İntercity Rent A Car...
    Hafta içi hergün , Ayşe Özgün

Çok büyük bir şirket...Bunun kadar büyüğünüde görmedim üstelik...
    Ayrıca hangi araç , kaç model , hangi motor seçeneği istersen var...
    Sadece Plakalıklarda adı yazıyor
  • Sixt ve Avis i kullandım Avis daha iyi diyebilirim. Bunların dışında bir çok küçük firma da kulandım ama büyük firmalardan şaşmanınızı öneririm.
  • taksimde abdülhakhamit caddesinde en az 5 6 tane kiralama yeri var.Tabi istanbul daysan
  • Ben Amerika'dan gelen misafirlerim için genelde AVIS'den kiralıyorum, hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Intercity'den de Mondeo ve Camry kiralamıştım, onlardan da memnun kalmıştım.
  • değerli cevaplarınız için teşekkürler, demek 3-5 fazla verip büyük firmalardan şaşmamak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky9 -- 23 Haziran 2008; 10:53:40 >
  • hertz
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf_HKN

hertz

kesinlikle hertz
    hiç başın ağrımaz
    kiralık kaskosu var tüm araçlarında
    tam profesyoneller
  • quote:

Orjinalden alıntı: funky9

değerli cevaplarınız için teşekkürler, demek 3-5 fazla verip büyük firmalardan şaşmamak gerekiyor.

Aynen öyle!
    3-5 fazla ver ama AVIS, Hertz, intercity, Europcar gibi kurumsal bir şirketi tercih et.
    5-10 lira az veeceğim diye ne idüğü belirsiz çakal şirketlerden, sokak arası firmalardan uzak dur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

quote:

Orjinalden alıntı: funky9

değerli cevaplarınız için teşekkürler, demek 3-5 fazla verip büyük firmalardan şaşmamak gerekiyor.

Aynen öyle!
    3-5 fazla ver ama AVIS, Hertz, intercity, Europcar gibi kurumsal bir şirketi tercih et.
    5-10 lira az veeceğim diye ne idüğü belirsiz çakal şirketlerden, sokak arası firmalardan uzak dur.

Şehsi fikrim olarak Hertz'i öneririm. Bulunduğum ülkede Hertz, Budget, Europecar, Avis gibi dünyanın önde gelen büyük araba kiralama şirketleri var. Maalesef ki sadece Hertz'de "uygun fiyat" ve "sınırsız Km" gibi önemli parametre var. Burada Europecar haftasonu için toplam 350km, Avis ise 500km sınırsız veriyor. Yani arabayı kiraladıktan sonra bu limit km geçtiğinizde km başına 15 cent alıyor. Çok uzun bir yolculuğa çıkacaksanız bu çok büyük maddi bir külfete dönüyor. Çünkü arabaya kira parası vereceksin, yakıtı sen alacaksın, bir de fazla km ye para verdiğinde çok masraflı oluyor.

Bunun dışında Hertz'in bazı özel durumlar için ekstra indirimleri oluyor. Üstelik araçları Full Coverage şeklinde sigortalı ki bu lastik ve camlar hariç tam kasko demek. En uygun fiyat da Hertz'de.

Ayrıca kesinlikle büyük firmalardan kaçma. 3-5 kuruş fazla ver büyük f,rmadan olsun ki, inan bana bu firmalara zaten oldukça uygun fiyata kiralıyorlar arabayı.

• http://www.thrifty.com.tr/

Araba kiralamada hangi firma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 23 Haziran 2008; 17:52:51 >
  • avis veya budget kaliteli iş yapan firmalardır tavsiye edilir.

ayrıca budget da haftasonu paketi var 3 günlük grande punto 175 ytl cuma 16:00'dan pazartesi 10:00'a kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayake

avis veya budget kaliteli iş yapan firmalardır tavsiye edilir.

ayrıca budget da haftasonu paketi var 3 günlük grande punto 175 ytl cuma 16:00'dan pazartesi 10:00'a kadar.

bu bilgiyi sitelerinde göremedim , telefonlamı ogrenmemiz gerekiyor acaba
    edit:şimdi gordum, tam ortada duruyomus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 23 Haziran 2008; 20:30:41 >
  • Hertz den memnun kalırsın. Araçları ve hizmeti gayet kaliteli ayrıca avisten daha ucuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.