Şimdi Ara

Arabadan anlayan arkadaşlar yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Megane 1 aracımla kaza yaptıktan sonra bir türlü araç bulamadım.(0'dan bendeydi). Kazadan sonra sırasıyla alfa156, golf4, audi a3, bravo 1.4 T, şimdide otomatik focus titanium. Bundanda memnun kalmadım. Donanım sağlamlık konfor açısından en iyi kullandığım araçtı ama otomatik oalyın alışamadım bir türlü. Bravo seri araçtı ama yol tutmuyordu sürekli esp çalışıyrodu ve fazla yakıt tüketiyordu. Bu da ondan sonra kanı gibi geldi.

Şimdi asıl yardım istediğim konu şu; focus' u satacağım ve yerine mitsubishi lancer 1.6 invite yada 1.5 invite düşünüyorum. Bu fiyatlara ne alabilirim ve mitsubishi japon tech olduğundan cazip geliyor. Sizler ne dersiniz... İkinci el alacağım dan başlığı buraya açtım...

• beğenmediğim dediğin araçların hepside,megane 1 e göre (bence) daha keyif verici daha konforlu araçlarmış.madem o kadar araçtan sonra halen megane 1 i arıyorsun al yeniden
  • Valla birader dediğin tarife passat 6 ileri dizel kasa uyuyor 2001-2005 kasa alırsın bitane binersin paşa paşa..
    Yok çok makam aracı oldu ben gencim diyorsan 98 ya da 2005 honda civic 1.6 es full bak derim...
    3 arabada yol tutuş ve performans ta türkiye yollarında yeterlidir test edilmiştir.
  • peugeot 407 yi tavsiye edebilirim konforlu ve donanımlı bir araç
  • al bi 2007-2009 jetta...kurtul...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.