Şimdi Ara

Arabam.com her gun 100 kisiye oto yıkama 1 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
8.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

sizde 1 puan verın googlede adreslerıne- ve uygulamadakı puana belırtın :) Kimse kımseyı kandırmasın hemen google mapstekı adreslerıne facebook sayfalarına belırtın.

• Ankara Yaşamkentteki AC şubesine gittim gitmeden aradım aracın içide dışıda gayet güzel temizlendi çok memnun kaldım gidecek arkadaşların bilgisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaHaNee006 kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün ikindi gibi götürdüm aynı yere. Dışı zaten temizdi içi temiz olsun diye götürdüm hızlıca süpürge ile süpürdü bir bezle de hızlıca tozunu aldı camlar ön torpido aynı bezle hızla bir dolandı o kadar. 30 dk da bitirdi toplam sonra baktım koltukların üzerinde kırıntılar torpidoda tozlar falan duruyor birçok yerinde. Ben çok memnun kalmadım, kampanya olmasa götürmem kendim bir kova su ile silerim daha temiz olur. Ben tavsiye etmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuyo ya 1 lira

• Autoclub Veliefendi'ye gittim. 80 lira verseydim içim acırdı. Ne içini ne dışını doğru düzgün yıkamışlar. Torpido plastiğini çizmişler üstelik, 8 ay önce sıfır alınmış araba. Neyse dedim bastım çıktım. Kavgam etsem elime bir şey geçmeyecekti. Çokça gördük bunları: "Abi orası zaten öyleydi". Çıkarken başka bir aracın anahtarını verdiler, bu sizinki diyorlar. Kimin aracı hangisidir haberleri yok. Zaten girer girmez çıkasım gelmişti. Merdivenaltı yıkamacılara benziyordu. Bu devirde kimseye malını emanet etmeyecek, dokundurtmayacaksın. Bu da bana ilk ve son ders olsun. Rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtgrck -- 20 Mayıs 2022; 22:17:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şimdi sistemde teklifi aldım ve ödemeyi yaptım. Kontrol edin Arabam.com her gun 100 kisiye oto yıkama 1 TL 

Yapamayanlara sade bir şekilde özet geçeyim.

Uygulamayı indirin, sağ altta garaja tıklayın, oto kuaför yazan bölüme girin, en üstte kampanya&paketler'e tıklayın orada ilk 2 seçeneğin üstü çizilip 1 tl görünürse satın alın. Alttaki gibi görünecek. Eğer yoksa ara sıra kontrol edin, özellikle bildirimlerden sonra veya saat başı.

Arabam.com her gun 100 kisiye oto yıkama 1 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T. Soprano -- 23 Mayıs 2022; 20:8:19 >

• nhtgrck N kullanıcısına yanıt

bu veliefendi dediğiniz bakırköy şubesi ise bende gittim ve memnun kalmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeagle -- 23 Mayıs 2022; 20:19:47 >
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    valla iyiki gitmemişim bu yıkama kampanyaları hep böyle hüsranla bitiyor halbuki ne güzel kendini tanıtma şansın var. Tamda buraya gidecektim. Acilen evde araba yıkama aparatları çıkmalı tum yıkamacılar afgan pakistan surıyeli doldu kıra kıra yıkıyorlardır hepsi değil tabi .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Istanbul Acarkent'e gittim bugün. Aracım eski olmasına rağmen a'dan z'ye uğraştılar. İçini de dışını da tertemiz yapıp verdiler. Özenerek yıkadıkları için beğendim, inşallah yine kampanya denk getiririz de gideriz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.