Şimdi Ara

ARABAMI ÇİZMİŞLER....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, çocuklar arabamın ön kaputunun üstüne isimlerini yazmışlar ama elle, fakat araç tozlu ve kirli olduğu için aracı yıkadığımda tüm isimler kaputta duruyor, çok ince fırça izi gibi ama yinede isimler okunuyor, nasıl yok edebilirim bu çizikleri, bilen varsa lütfen paylaşsın, bilgi paylaştıkça çoğalır malum.teşekkürler....

• Pasta cila dene.Belki işe yarar.
  • anlattıgınıza göre çok derin degil çizikler pasta çıkartır
  • Can sıkıcı bir durum. Pasta ile tamamı çıkmasada enazından içinin birazda olsa dolmasına yardımcı olur. kaputu komple pasta ciladan geçirin.
  • Pasta - cila - boya koruma
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAMUCU2000

Arkadaşlar, çocuklar arabamın ön kaputunun üstüne isimlerini yazmışlar ama elle, fakat araç tozlu ve kirli olduğu için aracı yıkadığımda tüm isimler kaputta duruyor, çok ince fırça izi gibi ama yinede isimler okunuyor, nasıl yok edebilirim bu çizikleri, bilen varsa lütfen paylaşsın, bilgi paylaştıkça çoğalır malum.teşekkürler....

Ya dostum tozlu diye okadar çizilirmi yaw?? Cocuklar bence cips yemişlerdir yaglı elleriye yazmışlardır öle iz bırakmıştır belkide Öyle değilsede marketlerde satılan kolay pasta cilalardan al bir tane 2dk uygula rahatla

• Hemen bu sabah oto boyacıya gittim, pasta yaptırdım, çok şükür kapandı, tüm kaputu yaptı, ne verirsen dedi, 10 YTL verdim çıktım...
  • Geçmiş olsun hallolduguna sevindim
  • Geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAMUCU2000

Hemen bu sabah oto boyacıya gittim, pasta yaptırdım, çok şükür kapandı, tüm kaputu yaptı, ne verirsen dedi, 10 YTL verdim çıktım...

Yani 12 ytl ye Sonax Güçlü Cila alabilrsin marketlerde suan %50 indirimli bütün araça uygulardın mis gibi olurdu aklında olsun bulundurmakta fayda var öyle ürünleri
  • arabayı boşver, sana bir şey olmasın
  • geçmiş olsun
    tek çareniz pasta cila
  • geçmiş olsun kolayca hallolduğuna sevindim
  • pasta-cila kapatır. Geçmiş olsun.
  • Çok geçmiş olsun ...
  • Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.