Şimdi Ara

Arabamın gerçek değeri nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Benim 2004 model vectra c comfort aracım var. Rengi gri, lpgli, 168000 km'de. Genel olarak eksiği yok lastikleri orta derecede. Arka iki çamurluk boyalı başka boya ya da değişen yok. 2005 yılından kalma 1000 tl civarı tek bir hasar kaydı var. Sanırım o zamanlar araç yeniyken kaskodan çamurluklar boyanmıştır. Ekspertizde %92 motor çıkmıştı 6 ay önce alırken. Sizce bu aracı kaç liraya verirsem iyidir. Satarken illaki ikramım olacak ama bedavaya da almadım aracı alırken bir bedel de ben ödedim. Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Satma amacım da model yükseltmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_westwood -- 5 Ekim 2015; 22:24:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.
    23.000 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    23.000 TL

Biraz fazla söylemişsiniz sanki hocam.

• 30.000 tl cıvarı. Sahıbındendekı arabalara gore soyluyorum. Ben asla vermem ama 30 bın lırayı 11 yasındakı arabaya orası ayrı mesele.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

30.000 tl cıvarı. Sahıbındendekı arabalara gore soyluyorum. Ben asla vermem ama 30 bın lırayı 11 yasındakı arabaya orası ayrı mesele.

Teşekkürler hocam. İnşallah hayırlısıyla 28-30 arası satmayı planlıyorum ben de o civarda bir paraya aldım zaten.

• 2009 yılında 2004 model boyasız elegance almıştı abim, 23.500'e. Araç yaşlanırken fiyatı da yükseliyor ne garip :) şu an ki piyasaya bakarsak 26-27'e kelepir gibi satılabilir bence. Arkadaşın da dediği gibi 28-30 arası eğer zaman varsa, kovalanabilir.
  • sahibindene göre 30 bin foruma göre 20 bin. aradaki 10 binlik kısım senin pazarlama gücüne ve keriz durumuna bakar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.