Şimdi Ara

Arabanın kapısını vurdum tahmini masraf ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler ehliyeti tam bir hafta önce aldım 1 hafta sorunsuz sürdüm ama bugün evin önünde çıkarken betona sürttüm arabayı babamda tam yanımdaydı epey sert yaptı.

1- Kapının değişmesi gerekir mi ?
    2- arkadaş orayı vakumlucaklar boyucaklar pasta cıla yapcaklar dedi tahmini masrafı ne olur 300ü geçer mi
    3-araba kaskolu kaskodan yaptırmaya değer mi ?

Arabanın kapısını vurdum tahmini masraf ne olur ? Arabanın kapısını vurdum tahmini masraf ne olur ? Arabanın kapısını vurdum tahmini masraf ne olur ?

• Kapinin ic tarafi sokulecek isitilip cekiclenecek duzeltilecek. Kapinin alt tarafi kaynakla cekilecek. Iki tarafta macunlanip boyanacak. Vakumla olacak is degil. 350 - 400 civari sanayide tutar. Yetkili serviste daha fazla cikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Kapinin ic tarafi sokulecek isitilip cekiclenecek duzeltilecek. Kapinin alt tarafi kaynakla cekilecek. Iki tarafta macunlanip boyanacak. Vakumla olacak is degil. 350 - 400 civari sanayide tutar. Yetkili serviste daha fazla cikar.
    BEYLER PEDER KASKODAN YAPTIRMAYA KARAR VERDİ ŞİMDİ İZLEMEMİZ GEREKEN YOL NEDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Kapinin ic tarafi sokulecek isitilip cekiclenecek duzeltilecek. Kapinin alt tarafi kaynakla cekilecek. Iki tarafta macunlanip boyanacak. Vakumla olacak is degil. 350 - 400 civari sanayide tutar. Yetkili serviste daha fazla cikar.
    Vakum olsa bile vakumdan sonra boyatman lazım derin çizikler mevcut gördüğüm kadarı ile öncelikle geçmiş olsun;kapının değişmesi gerekmez.
  • Gosso G kullanıcısına yanıt
    macunlamadan düzelecek bir şey değil maalesef. kaskodan yaptıracaksanız doğrudan servise gidin onlar yardımcı olacaklardır. ehliyetiniz hayırlı olsun. isterseniz arabanın boyutlarını tanıyana kadar yaptırmayın, bakarsınız birkaç iş daha çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

macunlamadan düzelecek bir şey değil maalesef. kaskodan yaptıracaksanız doğrudan servise gidin onlar yardımcı olacaklardır. ehliyetiniz hayırlı olsun. isterseniz arabanın boyutlarını tanıyana kadar yaptırmayın, bakarsınız birkaç iş daha çıkabilir
    Araba nedir??

Astra dicem ama değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Araba nedir??

Astra dicem ama değil.

corsa D bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpnrgz -- 11 Ocak 2014; 1:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Araba nedir??

Astra dicem ama değil.

corsa D bence

Alıntıları Göster
    araç 2012 aveo ltz arkadaşlar ilk defa hasar görüyor.Kasko için yetkılı servise mi gidiyoruz yoksa kaskoyu arayıp onlar mı gelip alıyo şu işi biraz anlatsanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gosso

araç 2012 aveo ltz arkadaşlar ilk defa hasar görüyor.Kasko için yetkılı servise mi gidiyoruz yoksa kaskoyu arayıp onlar mı gelip alıyo şu işi biraz anlatsanız :)

Kasko'dan yaptıracaksanız yetkili servise gidin, orada zaten hasar bölümü var, hasar için geldik demeniz yeterli, gerisini onlar halledecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

Kasko'dan yaptıracaksanız yetkili servise gidin, orada zaten hasar bölümü var, hasar için geldik demeniz yeterli, gerisini onlar halledecek.

hocam peki yalan söylemeye gerek var mı ? mesela araba park halındeyken vurmuşlar bizde gelince gördük vurulan yerde kamera yok ama fotoğraflarını çektik desek + bir durum söz konusu olur mu ? yoksa olduğu gibimi anlatsak . Bi de kaskoya ilk yıl 3000 lira 2.yıl 1300 lira ödedik hasarsızlık ındırımı almıştık, o kaybolur mu ?

• quote:

quote:

quote:

hocam peki yalan söylemeye gerek var mı ? mesela araba park halındeyken vurmuşlar bizde gelince gördük vurulan yerde kamera yok ama fotoğraflarını çektik desek + bir durum söz konusu olur mu ? yoksa olduğu gibimi anlatsak . Bi de kaskoya ilk yıl 3000 lira 2.yıl 1300 lira ödedik hasarsızlık ındırımı almıştık, o kaybolur mu ?

Yalan söylemeye ne gerek var yahu.
    Olanı biteni anlatacaksınız.

Kaskodan ön cam değiştirmiştik. Herhangi bir sıkıntı çıkartmadılar. Cam ısmarlandı ve gelince takıldı.

__

Mini onarıma dahil olacak bir hasar olsaydı hasarsızlık bozulmazdı fakat bayağı bir sürttürmüşsün.
    Hasarsızlığın belli bir oranı düşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

quote:

quote:

Yalan söylemeye ne gerek var yahu.
    Olanı biteni anlatacaksınız.

Kaskodan ön cam değiştirmiştik. Herhangi bir sıkıntı çıkartmadılar. Cam ısmarlandı ve gelince takıldı.

__

Mini onarıma dahil olacak bir hasar olsaydı hasarsızlık bozulmazdı fakat bayağı bir sürttürmüşsün.
    Hasarsızlığın belli bir oranı düşecektir.

Alıntıları Göster
    teşekkürler arkadaşlar valla gece gece dert aldık başımıza son bir soru araba kaç gün servisde kalır bugün versek(cumartesi) pazar alabilrmiyiz. Pazar günleri servis kapalı olur pazartesi alırsınız diyenler var

• quote:

teşekkürler arkadaşlar valla gece gece dert aldık başımıza son bir soru araba kaç gün servisde kalır bugün versek(cumartesi) pazar alabilrmiyiz. Pazar günleri servis kapalı olur pazartesi alırsınız diyenler var

Alıntıları Göster
    servise verirseniz yogunluga göre 1 hafta civarı kalır, sanayide daha kısa sürer ustaya baglı olarak geçmiş olsun
  • hasarsizligi bozdurmayin 300 400 e hallolur
  • Serviste buyuk ihtimal kapi sacini degistirirler.Daha once baska bi markada bundan daha az hasarla gittigimde degistirmislerdi.Ayrica tramere de islenecek ve hasar kayidi gorunecek.Sanayide duzelttirip boyatmak iyi bi iscilikle tabi ki , daha mantikli.Satarken zaten belirtirsiniz duzeltilip boyandi diye fotograflari da saklayin.Ayrica hasarsizliginizda bozulmamis olur.
    Gecmis olsun insallah son kazaniz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfettyy

Serviste buyuk ihtimal kapi sacini degistirirler.Daha once baska bi markada bundan daha az hasarla gittigimde degistirmislerdi.Ayrica tramere de islenecek ve hasar kayidi gorunecek.Sanayide duzelttirip boyatmak iyi bi iscilikle tabi ki , daha mantikli.Satarken zaten belirtirsiniz duzeltilip boyandi diye fotograflari da saklayin.Ayrica hasarsizliginizda bozulmamis olur.
    Gecmis olsun insallah son kazaniz olur.
    hepinize sağolun arkadaşlar yarın bir yetkılı servise götüreyim içime sinmesse autoking var oraya götürürüm inşallah 2 günden fazla sürmez
  • quote:

hepinize sağolun arkadaşlar yarın bir yetkılı servise götüreyim içime sinmesse autoking var oraya götürürüm inşallah 2 günden fazla sürmez

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun kaskonun hangi şirketten büyük bir ihtimal otoking anlaşması vardır 10 cm boya göcük düzeltme olarak yıllık 4 hakkınız var istereseniz bu hasarı 4 hakkı kullanarak yaptıırsınız hemde kaskonuz bozulmaz tramere yansımaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhaberat80

geçmiş olsun kaskonun hangi şirketten büyük bir ihtimal otoking anlaşması vardır 10 cm boya göcük düzeltme olarak yıllık 4 hakkınız var istereseniz bu hasarı 4 hakkı kullanarak yaptıırsınız hemde kaskonuz bozulmaz tramere yansımaz

hocam yetkılı servise gittik kaskodan hallettik. babamın dediğine göre exper kullanıcı hatası var diyip ücretin yarısını kasko öder yarısını siz demiş babamda kabul etmiş ben bunu duyunca sinirlendim. Madem kasko yaptırıyoruz bu kadar ufak işten bile ücret isteme hakkına sahip oluyor. Sizce kim haklı benim bildiğim kasko bütün masrafı ödemiyor mu ?
  • quote:

quote:

hocam yetkılı servise gittik kaskodan hallettik. babamın dediğine göre exper kullanıcı hatası var diyip ücretin yarısını kasko öder yarısını siz demiş babamda kabul etmiş ben bunu duyunca sinirlendim. Madem kasko yaptırıyoruz bu kadar ufak işten bile ücret isteme hakkına sahip oluyor. Sizce kim haklı benim bildiğim kasko bütün masrafı ödemiyor mu ?

Yuh yani şikayet edin experi, bulunduğu sigorta şirketine ve sigorta şirketini de şikayet edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatan haini Spartacus

quote:

quote:

Yuh yani şikayet edin experi, bulunduğu sigorta şirketine ve sigorta şirketini de şikayet edin.

valla arkadaşlar exper kamera görüntüsü felan istemiş bizim burda kamera felan yok bana çok saçma geldi babam tutturdu kasko hatalı oldumu ödemiyor diye 40 dakika kaskonun içeriğini anlattım. Kaskonun bizden aldığı para 750 tl toplamda 1.500 tl masraf çıkmış sizce çok değil mi kapıyı değiştirseler daha az tutardı. Sizce napmalıyım yarın kasko şirketine gidip detayları öğreneceğim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.