Şimdi Ara

Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 32 civarında beklemeli, 30 a hemen satılır, ama 37 e almaz kimse, alırsa ALLAHın çok şanslı kulusunuz, yatıp kalkın dua edin derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

32 civarında beklemeli, 30 a hemen satılır, ama 37 e almaz kimse, alırsa ALLAHın çok şanslı kulusunuz, yatıp kalkın dua edin derim ben

arabaya şu an fatsadan 38 ve bartından 37 veren oldu ama araba banka rehninde olduğu için ufak tefek pürüzler var.

Dh'ya her zaman saygım var ama bu konuda verilen öneriler pek yol göstermedi bazılarına kalsa 28inden verceğiz :)
  • Gosso G kullanıcısına yanıt
    Hocam 37-38 hiç kaçırma adres teslim yap. Dediğin fiyatlara 2010 corollalar, 2011 focuslar var hemide toyotolar otomatik ( :)
  • Bazıları bayi 28 veriyorsa 30a satarsan öpte başına koy yazmışlar. Tam komedi. Ağzı olan konuşuyor mantığı. Benim arabama bayi 15 verdi ben 19'a sattım. Bu bilmişlere kalsa 16-17'ya öpüpte başıma koymam lazımdı. Bazılarının dediği doğru piyasa şişirilmiş bir piyasa. Sahibindende gördüğün çoğu ilandan 2-3 bin geri gel normal fiyat odur. Bayilerede hiç bakma tam ölücüler. Galericilerde yarı ölücü. Ben ilanıma galericiler aramasın yazmıştım. Kullanıcıya satarsan değerinde satarsın. Ve diğerleri gibi fiyatı şişirme. Ne ediyorsa 500-1000 üstüne koy sonra illaki pazarlık yapmak zorunda kalacaksın o kadar düşer satarsın arabayı. Senin arabanın birde marka handikabı var. Ben olsam 500-1000 bakmam çıkarırdım elden ki 19'a sattığım arabayı beklesem 20'ye de satabilirdim ama piyasa daha yükselmeden yeni araba almak istediğimden 2. bakana sattım arabayı. 3 yıl önce 18'e aldığım aracı 19'a sattım. Piyasa böyle garip işte.

Sonuç olarak içini karartma ancak sahibindendeki fiyatları referans alma. O fiyatları isteyen çok kişi var ama o fiyata satan çok nadirdir. Acelen yoksa tuzun kuruysa bekle. Havalar biraz daha ısınsın yazlıkçılar piyasayı biraz daha hareketlendirecek. O zaman şansın artar. Ancak yeni araba alacaksan sende aynı oranda pahalı alacaksın. Ben 1,5 ay önce 33'e araba aldım. Gören herkes yaza 35'e satarsın dedi.

Sözün özü ne benim lafıma bak ne de başkasının lafına bak. İlanı aç biraz piyasaya bak tekliflere bak sende durumu çözersin zaten. Ona göre aklına ne yatarsa onu yap. Böyle insanların lafına bakarak ne gaza gel ne de karamsarlığa düş.

Birde nacizane tavsiyem sadece sahibinden'e koyma ilanı. Diğer oto ilan sitelerinede koy. Hiçbiri sahibinden gibi değil ama diğerlerinden de mutlaka arayan olacaktır. Sonuçta ihtimali arttırmış oluyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: JawsOzzy

Bazıları bayi 28 veriyorsa 30a satarsan öpte başına koy yazmışlar. Tam komedi. Ağzı olan konuşuyor mantığı. Benim arabama bayi 15 verdi ben 19'a sattım. Bu bilmişlere kalsa 16-17'ya öpüpte başıma koymam lazımdı. Bazılarının dediği doğru piyasa şişirilmiş bir piyasa. Sahibindende gördüğün çoğu ilandan 2-3 bin geri gel normal fiyat odur. Bayilerede hiç bakma tam ölücüler. Galericilerde yarı ölücü. Ben ilanıma galericiler aramasın yazmıştım. Kullanıcıya satarsan değerinde satarsın. Ve diğerleri gibi fiyatı şişirme. Ne ediyorsa 500-1000 üstüne koy sonra illaki pazarlık yapmak zorunda kalacaksın o kadar düşer satarsın arabayı. Senin arabanın birde marka handikabı var. Ben olsam 500-1000 bakmam çıkarırdım elden ki 19'a sattığım arabayı beklesem 20'ye de satabilirdim ama piyasa daha yükselmeden yeni araba almak istediğimden 2. bakana sattım arabayı. 3 yıl önce 18'e aldığım aracı 19'a sattım. Piyasa böyle garip işte.

Sonuç olarak içini karartma ancak sahibindendeki fiyatları referans alma. O fiyatları isteyen çok kişi var ama o fiyata satan çok nadirdir. Acelen yoksa tuzun kuruysa bekle. Havalar biraz daha ısınsın yazlıkçılar piyasayı biraz daha hareketlendirecek. O zaman şansın artar. Ancak yeni araba alacaksan sende aynı oranda pahalı alacaksın. Ben 1,5 ay önce 33'e araba aldım. Gören herkes yaza 35'e satarsın dedi.

Sözün özü ne benim lafıma bak ne de başkasının lafına bak. İlanı aç biraz piyasaya bak tekliflere bak sende durumu çözersin zaten. Ona göre aklına ne yatarsa onu yap. Böyle insanların lafına bakarak ne gaza gel ne de karamsarlığa düş.

Birde nacizane tavsiyem sadece sahibinden'e koyma ilanı. Diğer oto ilan sitelerinede koy. Hiçbiri sahibinden gibi değil ama diğerlerinden de mutlaka arayan olacaktır. Sonuçta ihtimali arttırmış oluyorsun.

hocam dediğim gibi öyle acele satma gibi bir durumumuz yok. Bizim şöyle bir sıkıntımız var araba banka rehninde ve tahminim 15-20 bin tl'lik bir borç kaldı şimdi arabayı 38e satsak mecbur 15-20sini bankaya vereceğiz bu sefer elimize 18-23bin civarı para kalacak ee oda bizim işimize yaramıyor.Bu arada bizim araba gerçekten çok temiz binen herkes aynı şeyi diyor hatta geçen arkadaşa verdim sürsün diye arkadaşta araba bakıyor param olsa valla alırım dedi. Bakalım satarsak satılır satamassakta kalsın araba arabadır

Yalnız arabayı satsak peder yaza girmeden yine araba alacağını bildiğim için oda sıkıntı muhtemelen 2.el alırız hangi model alacağını bul temiz araba ara il dışına git arabayı birde yakından incele hep yorucu işler

• eğer 35 e satılırsa kurban kes kardeşim fakire fukaraya bağışla.hayırlı satışlar bu arada
  • Hocam sen pahalı yazmışsınız diyene de bakma ucuZa gidiyor diyenede.ben milletin lafına baktım 2 ay satamadim arabamı :) chevrolet bayiinegittim sıfır araç almak için bayii 11 verdi ben sahibindene 13850 den koydum milletin gazına gelip(verme bayiiye ucuZa gidiyor dediler) o zaman baktığım aveo v dizele 36 bin demişlerdi şimdi 44 diyor bayii:( gel gör ki aracı 11250ye satabildim sonra golf aldım:) gerçi pişman degilim

• Bu paraya tarz bi araba alcagima fiat linea alirim cayir cuyur binerim parcasida ucuz tr den fiat in gitmesi icin de koc un batmasi lazim :)

• İMKANSIZ.

en pahalı sıfır aracın fiyatı 44,008 TL iken kaldı ki en çok indirim marka iken hatta ben 41 bine fiyat almışken 37bin e ne olacağı belirsiz aracı almam açıkçası.
    heleki chevrolet birde piyasadan çekilmişken hatta ve hatta o paralara başka araç seçeneği çokken, imkansız.

hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 21 Nisan 2014; 0:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

İMKANSIZ.

en pahalı sıfır aracın fiyatı 44,008 TL iken kaldı ki en çok indirim marka iken hatta ben 41 bine fiyat almışken 37bin e ne olacağı belirsiz aracı almam açıkçası.
    heleki chevrolet birde piyasadan çekilmişken hatta ve hatta o paralara başka araç seçeneği çokken, imkansız.

hocam bizde 42ye mi ne aldık arabayı ne olacağı belirsiz derken plaka açık sorgulatın en ufak sıkıntısı yok kilometreside 15binde. Chevrolet avrupadan çekiliyor olmasıda yedek parça bulunmayacağı anlamına gelmez.

Fiatla koskoca chevroleti kıyaslayan arkadaşada selam olsun belediye dağıtmış gibi heryerde varlar
  • Dizel dolu araç 28bin anca mı eder Vay anasını gören de firma marsa yerleşti sanır.

Gaza gelip 28e falan satarsanız ben alırım
  • 30 veriyorum ve arttırıyorum. ciddiyim. olurda 30 a satmayi düşünurseniz ben buradayim.yil basina kadar beklemedeyim. bende tok alıcıyım.

• 2.El araç satip zatar etmeyen varmi ya?oyle bir dunyami var=-O

• Aracın edeceği en fazla 31 bin tl. Bence en iyisi aracı kullanmanız. Bugün 30 a bile zor satmaktansa 5-6 yıl sonra 25'e satıp araçtan faydalanmak en iyisi. Tabi bu anlattıklarım araç dizelse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chotanaq

Aracın edeceği en fazla 31 bin tl. Bence en iyisi aracı kullanmanız. Bugün 30 a bile zor satmaktansa 5-6 yıl sonra 25'e satıp araçtan faydalanmak en iyisi. Tabi bu anlattıklarım araç dizelse.

30bine size önerim bomboş symbol almanız 5binde cebinizde kalır onuda mazot parası yaparsınız
  • 32.000 liraya 2012 model Volkswagen POLO 1.6 CDTI var. Millet böyle bi araç dururken neden Chevrolet gibi bir araç alsın hemde 6.000 fazla verecek. Chevrolet ileride daha da ucuzlayan bir araç olacak. Hocam tavsiyem elden çıkarın. Ucuzlama sebebine gerekçem ise tüm chevrolet fabrikalarının kapatılıyor olmasıdır. Bir şey olsa araca yedek parçası yok yani. Bilmem anlatabildim mi. Benzinli araç para etmez. Dedikleri gibi 31.000 civarıdır piyasası fakat alıcısı yoktur yinede. 30.000'e elden çıkartırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gosso

quote:

İMKANSIZ.

hocam bizde 42ye mi ne aldık arabayı ne olacağı belirsiz derken plaka açık sorgulatın en ufak sıkıntısı yok kilometreside 15binde. Chevrolet avrupadan çekiliyor olmasıda yedek parça bulunmayacağı anlamına gelmez.

Fiatla koskoca chevroleti kıyaslayan arkadaşada selam olsun belediye dağıtmış gibi heryerde varlar

o beğenmediğiniz fiattan olsaydı sizde şimdiye kadar çoktan satmıştınız üstelik 11bin tl zarar etmeden, 30 binden fazla veren olmaz siz de demişsiniz zaten adamlar ülkeyi terk ediyor diye satıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

quote:

quote:

İMKANSIZ.

o beğenmediğiniz fiattan olsaydı sizde şimdiye kadar çoktan satmıştınız üstelik 11bin tl zarar etmeden, 30 binden fazla veren olmaz siz de demişsiniz zaten adamlar ülkeyi terk ediyor diye satıyorum.

Biz arabayı chevrolet ülkeyi terkediyor diye satmıyoruz ki sadece küçük gelmeye başladı o kadar arabayla ilgili en ufak sorunumuz yok. 11bin tl zarar edende yok 42ye aldık 38e satıyoruz 38 veren oldu ancak yukarda belirttiğim sebepten dolayı satamadık.0 araba alıpta zararına satmayan ben görmedim,bu arada lineayla bu araba arasında birsürü fark var lineanın baz modellerinde hız sabitleyici 8 airbag esp gibi özellikler var mı ?(2012 modelleri için söylüyorum)

• quote:

Arkadaşlar 2012 model aveoyu peder satma kararı aldı aslında arabadan çok memnunduk ama malum chevroletin avrupadan çekilişi birde daha büyük bir arabaya ihtiyaç oluşu bizi satmamıza ikna etti.

yani kendi yazdığınız şey burada avrupadan çekilmesi arabayı satma nedenlerinden, ne yazdığınızı unutmuşsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

quote:

Arkadaşlar 2012 model aveoyu peder satma kararı aldı aslında arabadan çok memnunduk ama malum chevroletin avrupadan çekilişi birde daha büyük bir arabaya ihtiyaç oluşu bizi satmamıza ikna etti.

yani kendi yazdığınız şey burada avrupadan çekilmesi arabayı satma nedenlerinden, ne yazdığınızı unutmuşsunuz.

hocam o lafın gelişiydi arabayı peder satıyor onun daha chevroletin avrupadan çekildiğinden bile haberi yok ben daha bu sebebten arabayı satan birine rastlamadım her gün cruze trax görüyorum bulunduğum yerde rahat 10 tane trax vardır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.