Şimdi Ara

Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2012 model aveoyu peder satma kararı aldı aslında arabadan çok memnunduk ama malum chevroletin avrupadan çekilişi birde daha büyük bir arabaya ihtiyaç oluşu bizi satmamıza ikna etti.

Araba ltz donanım daha 14.900 km'de 15.000 bakımına bile girmedi(bu hafta sonu götüreceğim inşallah)

Sizce bu araba kaçtan satışa koymalıyız peder 38 dedi açıkçası bende 37den aşağa verme taraftarı değilim

Birde sahibindene koymayı düşünüyorum herhangi bir ücreti var mı yada belirli bir süreyi geçince ücret ödemek mi gerekiyor ?
     Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ? Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ? Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ? Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ? Arabayı satıyoruz sizce kaç bin tl eder ?

• Dizel - Benzin?
    Hatchback - Sedan?
    Otomatik - Düz?
    Kaza - Boya ?

Bunları belirtirseniz piyasayı sıkı takip eden arkadaşlarımız var onlar yorum yapacaktır. Sahibindende ilk ilan mı ne ücretsiz oluyordu sanırım.
  • o rakamlara satabilirseniz bravo.
  • Sizle alakasi yok. Ancak gecende denyonun biri ilani koymus nete. Yorumlamamizi istedi. Nasil olmus diye. Bende nete bakip 3 asagi bes yukari bi fiyat dedim. Ondan sonra vay efendim sen arabadan ne anlarsin dedi. Sorasinda bana ve diger bikac kisiye kufurler yagdirdi. Cok dengesiz var cok.

Neyse. Konumuza gelecek olursak eger

Usta piyasasiyla alakali bilgim yok. Ancak gercekten niyetin varsa yuksek yazma. Cuzi bi fiyat yaz pazarlik icin. Kimisi yuksek yaziyor belki dusen olur diye. Su fiyattan versem icim acimaz dedigin rakami yaz.
  • 30 bine alan olursa satın direkt. arkdaş 1.2 lt modelini 20.000 km civarı satamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

30 bine alan olursa satın direkt. arkdaş 1.2 lt modelini 20.000 km civarı satamıyor.
    Firmanın Türkiyeden çekilmesi muhabbetine sizin gibi bir çok kişide tepki göstererek araçlarını satın almıyor. İnşallah kısa vadede satarsınız, sahibinden sitesinde sizin donanım ve boya, km durumuna göre en yakın 4-5 modele bakarak kafanıza göre 3 aşağı 5 yukarı fiyat yazabilirsiniz.

Ben tek üyelik ile 2 araç birde motor sattım site üzerinden ama ücret talep etmediler ilanlarda maksimum 2 hafta kaldı. Ücret konusu SANIRIM 1 aydan fazla kalan ilanlar için geçerli.
  • 2012 Model 25.000 km deki 1.4 LT Sedan Benzinli Beyaz renk aracımı 27.500 e sattım kaza boya hiçbirşey yok
  • Gosso G kullanıcısına yanıt
    Hocam benzinlimi dizelmi belirtmemişiniz ama benzinli ise o fiyattan daha ucuza cruze satılıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2012-model-1%2C6-lt-cruze...6350km-tertemiz-33000-tek-fiyat-156217127/detay

ha dizel ise bilemem ama yinede çok gibi geldi bana piyasayı bilmiyorum tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

30 bine alan olursa satın direkt. arkdaş 1.2 lt modelini 20.000 km civarı satamıyor.
    38 ne ya en az 50 eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatciSylar

38 ne ya en az 50 eder.

Alıntıları Göster
    haklısınız arkadaşlar özellikleri belirtmedim araç sedan dizel düz vites 6 ileri, bugün yetkılı bayi 28bin fiyat verdi ama gülmeden geçemedim. Bizim aracın aynı ilanlarına bakıyorum 35den aşağı fiyat veren yok ama bizim arabanın kilometresi henüz 14binde. Malüm 2.el fiyatları tavan yapmış durumda

aracın sadece sağ ön kapısında lokal boya var onuda yetkılı serviste halletmiştik değişeni kazası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gosso -- 13 Mart 2014; 17:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gosso

haklısınız arkadaşlar özellikleri belirtmedim araç sedan dizel düz vites 6 ileri, bugün yetkılı bayi 28bin fiyat verdi ama gülmeden geçemedim. Bizim aracın aynı ilanlarına bakıyorum 35den aşağı fiyat veren yok ama bizim arabanın kilometresi henüz 14binde. Malüm 2.el fiyatları tavan yapmış durumda

aracın sadece sağ ön kapısında lokal boya var onuda yetkılı serviste halletmiştik değişeni kazası yok

Alıntıları Göster
    Gönül isterki 40.000 tl'ye satılsın ama öyle bir dünya yok malesef.

32.000TL civarı ilan verilir, pazarlık edilir vs derken 30.000 TL ye bağlanır satış.

Hayırlı uğurlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

32.000TL civarı ilan verilir, pazarlık edilir vs derken 30.000 TL ye bağlanır satış.

Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntıları Göster
    hadi çabuk "rover" durumuna düşmeden (ama bu fiyatla düşersin gibi)
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntıları Göster
    30 a satabilirseniz gelin bi çayımı için
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntıları Göster
    30a satabilirseniz öpün başınıza koyun. ben olsam o paraya satacağıma binerim daha iyi.
  • Gosso G kullanıcısına yanıt
    aracınız dizel sedan galiba. Fiyat piyasaya göre az biraz çok gibi. Aracınız mutlaka satılır ama istediğiniz fiyata hemen satılabilir mi şans kısmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

hadi çabuk "rover" durumuna düşmeden (ama bu fiyatla düşersin gibi)

Alıntıları Göster
    Bayi 28 fiyat verdiyse eğer piyasada 30 bine gider... Tabi beklemeniz gerek. Acil ihtiyacınız varsa 28 iyi fiyat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

30a satabilirseniz öpün başınıza koyun. ben olsam o paraya satacağıma binerim daha iyi.

Alıntıları Göster
    beyler rica ediyorum aveo ltz sedan ilanlarına bakın 35binden aşağı veren yok o zaman bu millet tok satıcımıda fiyatları bu kadar yüksek tutuyor şimdi bu aracı 30-32ye satsa zarara girmiş oluruz yani 30-32ye satacağıma binerim daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Bayi 28 fiyat verdiyse eğer piyasada 30 bine gider... Tabi beklemeniz gerek. Acil ihtiyacınız varsa 28 iyi fiyat...

30 bin aynen dediğiniz gibi. En fazla 32 bin. 35-36 çok şans işi bu dönemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gosso

beyler rica ediyorum aveo ltz sedan ilanlarına bakın 35binden aşağı veren yok o zaman bu millet tok satıcımıda fiyatları bu kadar yüksek tutuyor şimdi bu aracı 30-32ye satsa zarara girmiş oluruz yani 30-32ye satacağıma binerim daha iyi

Alıntıları Göster
    piyası normalde 26-28 fakat edeceği alınmassanız en fazla 32..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Alıntıları Göster
    Hocam yorumları dikkate alma dicem ama adamlar haklı millet istemiyor, elimde kalır diyor. Size en iyi tavsiyem 35 yazın illaki arayacaklar. Şu olurmu bu olur mu diyenlerden en iyi fiyat verene verin. Üzgünüm Benim corsa ile takasa girmek istediler ben istemedim full aveo sedan daha 9 bin km de.

Kendi aracım 2010 Opel Corsa 111.yıl 1.3 CDTI. 55 bin km'de.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.