Şimdi Ara

Arabayı stop ettirmenin ne gibi zararları vardır. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
55.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: UsainBolt

quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

neden otomatık araba alsınkı bence dewam et herkes oyle kullanmayı ogrendı arkadasım bızde anamızın karnında ogrenmedık ya hem duz vıtes arabayı her türlü otomatige tercıh ederım ne o otomatık ole gaz fren sadece hıc zevklı degıl bence şahsi fikirlerim bunnar en guzelı duz vıtes sollarken vıtes dusurcen bazen bascan bazen delırcen

İstanbul trafiğinde ne zevki arkadaşım Hem arabalarda F1 şanzuman var direksiyondan vitesli ister artır ister düşür senin elinde zaten Hort mort yedirmeyiz otomatik aracımızı

Üstünden 8 sene geçmiş valla ben bile unutmuşum ne yazdığımı istanbulda çile tabi ee şimdi bide otomatikler çok gelişti manuelden farkı yok şu an görüşüm değişti benimde otomatik manuel farketmez diyorum artık :) ama o zamanlar 18 yaşındayken manuelciydik tabi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

quote:

neden otomatık araba alsınkı bence dewam et herkes oyle kullanmayı ogrendı arkadasım bızde anamızın karnında ogrenmedık ya hem duz vıtes arabayı her türlü otomatige tercıh ederım ne o otomatık ole gaz fren sadece hıc zevklı degıl bence şahsi fikirlerim bunnar en guzelı duz vıtes sollarken vıtes dusurcen bazen bascan bazen delırcen

İstanbul trafiğinde ne zevki arkadaşım Hem arabalarda F1 şanzuman var direksiyondan vitesli ister artır ister düşür senin elinde zaten Hort mort yedirmeyiz otomatik aracımızı

Üstünden 8 sene geçmiş valla ben bile unutmuşum ne yazdığımı istanbulda çile tabi ee şimdi bide otomatikler çok gelişti manuelden farkı yok şu an görüşüm değişti benimde otomatik manuel farketmez diyorum artık :) ama o zamanlar 18 yaşındayken manuelciydik tabi :)

Bildirim gelip konuyu görünce eminim gülümsetmiştir seni.Bugün için güzel bir anı oldu sana en azından düşüncen değişmiş.Unutmam bu hortu cevap gelmiyor genelde böyle hort mesajlarına

• Arabayı sattım daha da binmem. Trafikten, benzinden kullanamıyordum durduğu yerde masrafı var. motor üzerindeyiz artık.

Konuyu hortlatan arkadaşa selamlar
  • 2006dan bu konuyu hortladan arkadasa sevgiler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort mort ama konuyu açan arkadaşta yorumlayan arkadaşlar da yeniden cevap yazmış. Dile kolay 8 sene. Güzel hort olmuş vesselam

• 8 sene
  • bide ben hortlatayım konuyu
    Ya hafta sonu hanıma araba öğretiyordum.2. viteste arabayı baya sert kerkindirdi stop etti araba ondan sonra araba hep sarsıntılı çalışmaya başladı.
    Haraket halindeyken araba vites hız farketmiyor ara ara kerkinmeye yapıyor acaba şanzımana zarar vermişmidir ki?
    Herkeze selamlar teşekkürler şimdiden
  • shareware_cun kullanıcısına yanıt
    arabanın kalkışında debriyajı bırakırken titreme varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

arabanın kalkışında debriyajı bırakırken titreme varmı ?

Evet var kardeşim

• shareware_cun kullanıcısına yanıt
    ben megane 2 dci de öğrendim araba sürmeyi bol stop ettirmeli arabayı mahvede mahvede yedigöller yoluna da girdim kaldı ki orada berbat yoldur servise götürdüm baskı balata volant değişti dediğinizin birebir aynısı bir durum diyebilirim umarım baskı balatadan değildir masrafı çok çünkü bi gösterin deneme sürüşü yapan adam muhtemelen böyle diyecektir.
  • betterman kullanıcısına yanıt
    Hocam motorun vergisi daha mı az?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.