Şimdi Ara

Araç sorgulama.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yeni bir araç buldum da burada değil onu gitmeden bi sorgulatayım diyorum ama nereye mesaj atıcam bilmiyorum.
    KM si KAZASI nereden sorguluyoduk bide KM ve KAZA sorgulama ayrı mı msj atıoz yani nereye mesj atıoz nasıl atıoz.

• Sasi noya gore atarsan daha saglikli olur usta. Cunku plaka degisebiliyor. Degismisse sayet hasar cikmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet bi araca msj attım şöyle bir hasar kaydı geldi;

Kayitlarimiza gore ***0793 Sasi no lu arac 5 adet kazaya karismistir.
    KZ1: 28/09/2015 Carpma
    KZ2: 14/05/2015 Carpma
    KZ3: 13/05/2015 ERP-Carpisma 9271TL
    KZ4: 12/05/2015 ERP-Carpma 3191TL
    KZ5: 18/01/2013 Dolu/Yildirim/Firtina/Don 3536TL EK BILGI:

Bu nasıl oluyor araba 1 er gün arayla nasıl kazaya karışır? 1 günde tamir olması imkansız.

• KZ1 ve KZ2 mini onarımdan oluşan kayıtlar.

KZ3 ve KZ4'ün birbirine yakın olmasının sebebi kazada bu arkadaşın suçlu olup, karşınında hasarını trafik sigortası bu arkadaşa yazmış olabilir. Yani benim aklıma sadece bu geldi.
  • İyi ama kaza 2,3 ve 4 birer gün arayla.. Bu hasarlarda karşı tarafın hasarı sizde mi görünür? Saçma değilmi bu durumda kaza yapan diğer araçta hasar kaydı hiç olmaz oda mantıksız

• quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

İyi ama kaza 2,3 ve 4 birer gün arayla.. Bu hasarlarda karşı tarafın hasarı sizde mi görünür? Saçma değilmi bu durumda kaza yapan diğer araçta hasar kaydı hiç olmaz oda mantıksız

Eğerki %100 suçluysa suçlu olanda görülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senyour

quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

İyi ama kaza 2,3 ve 4 birer gün arayla.. Bu hasarlarda karşı tarafın hasarı sizde mi görünür? Saçma değilmi bu durumda kaza yapan diğer araçta hasar kaydı hiç olmaz oda mantıksız

Eğerki %100 suçluysa suçlu olanda görülür.

Peki aynı kaza kaydındamı görünür yoksa 1 er gün arayla görünmesi normal mi?

• AdminAS kullanıcısına yanıt
    Eğer sadece 1 arabaya vurduysa tek çıkar.Ama 2 araca vurduysa bide kendi hasarı toplam 3 tane hasar kaydı çıkar.Tabi ben bunun bilen kişi değilim.Sadece başımıza geldiğinden örnek veriyorum.

• Senyour kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.