Şimdi Ara

Aracımla Almanya Fransa Ve İtalya'yı Gezmek İstiyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya tecrubeli biriyle ya da ucakla gidin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu nerden nereye gelmis benim de hep hayalimdir japonyaya ucakla gitsem bi civic alsam geze geze gelsem ama olmaz tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • individual

• Konu ağır fake gibi geliyor bence modların bir el atması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Math.

Aracım Audi A7
    1 ay izin aldım iş yerimden.
    Biraz paramda var canımda sıkılıyor diyorum bas gaza biraz avrupa turu yap diyorum.
    Ailem veya arkadaşlarımla gitmeyi düşünüyorum arkadaş olursa en fazla 3 kişi oluruz.
    Hem gitmişken güzel bir alışverişte yaparım.
    Yanlız bundan önce hiç arabayla yurtdışına çıkmadım o kadar yol gideceğim.
    Bilgili arkadaşlar yollar hakkında bilgi verirse çok iyi olur.
    Birde ortalama 170-220 arası gitmeyi düşünüyorum yollar bu hızda gitmeye müsaitmi ?

Yolculuk Kararı Verirsem 5 gün içinde çıkmayı düşünüyorum.
    Birde yanıma ortalama kaç euro almam gerekir ?(Mazot İcin)

hocam bence siz okadar basmayın çünkü (güvenlik için söylemiyorum) daha yavaş gidersni artacak paraylada birşeyler alırsınız orda zaten herşey daha ucuz ozllikle elektronik çünkü burdada 200 basarsın ama burda elektroniği 1.5 kat daha pahallı alırsınız habide avrupada radar işi sakar özellikle britanyada gerçi yazmamısınz orayı ama neyse bizdeki onlaın yanında çok hafif o hızla radara girerseniz keşke denizlide girseydim derdiniz 500-600 euro en para cezası az bi ihtimal bile olsa (turisst olduğunuz için) belki kodese tıkabilirler kefaret için

• Ya konu fake olabilir de o ayrı konu, yok patron olmadan a7 ye binemezmiş. Bal gibi binersin, aileden zenginse, bir kaç dükkandan sağlam kira gelirin varsa rahat rahat binersin. Yakın arkadaşımdan örnek veriyim, kendisi sıradan beyaz yakalı, 4000tl maaşla çalışan, altındaki araba 328i, baba yadigari dükkandan 15 bin lira aylık geliri, banka kiracılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

Konu zaten fake siz ne sanıyordunuz

Amaç, SÖZDE! Audi a7'm var hız yapacağım 40 bin öyro param var bana tapın va vs özgüven tazeleyip sütünü içip yatmıştır bu küçük arkadaşımız açtığı konualara bakarsanız anlarsınız zaten.Bu kadar insanın buraya ciddi ciddi yorum yapması daha da vahim olanı, Baştan aşağı yalan dolan.

Pişman oldum bende yazdığıma.Ben diyorum ortaokul :))

• C4 ile gidilse, az yakar çok kaçar.
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartında şöyle bir durum var. Bazı kart çeşitlerinde yurtdışında alışveriş yaptığın için external fee alıyorlar. Kartın ya da alışverişin faiziyle ilgisi olmayan. Belki de arkadaş onu demeye çalışıyordur.
  • a7 si olan adamın canımı sıkılırla :D connectle rusya gidiyoz 2 ay sonra düğüne uçak biletinden çok ucuza maloluyomuş bakalım görecezz.
  • http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-10960230
    bu rekoruda egale et bir zahmet

• Teknik detaylar haricinde , Turizm destinasyonları hakkında bilgi almak isteyenleri ilgili bölüme beklerim. Konuya dönecek olursak , Audi A7 ile çok keyifli bir yolculuk olur, yedek şoför bulundurmayı ihmal etmeyin. Zorlanırsanız rotayı kısa tutarsınız.
  • quote:

Amaç, SÖZDE! Audi a7'm var hız yapacağım 40 bin öyro param var bana tapın va vs özgüven tazeleyip sütünü içip yatmıştır bu küçük arkadaşımız açtığı konualara bakarsanız anlarsınız zaten.Bu kadar insanın buraya ciddi ciddi yorum yapması daha da vahim olanı, Baştan aşağı yalan dolan.

Peki gel senle bir iddaya girelim o zaman
    Sen bana fake olup yalan olan konularımı göster açıklayamazsam sınırsız banlayayım kendimi
  • onder46 kullanıcısına yanıt
    C4 ile giderdim ama şimdi kendi aracım varken C4 ü babama aldık kendi aracımda değil bir de pek içime sinmiyor o kadar yol
  • Araba ile gitmekten vazgeçtim gibi ucak daha ekonomik ve daha rahat
    Belli olmaz araçımlada gidebilirim.
    Gitmezsem orda bir araç kiralayıp gezebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carmella

Ya konu fake olabilir de o ayrı konu, yok patron olmadan a7 ye binemezmiş. Bal gibi binersin, aileden zenginse, bir kaç dükkandan sağlam kira gelirin varsa rahat rahat binersin. Yakın arkadaşımdan örnek veriyim, kendisi sıradan beyaz yakalı, 4000tl maaşla çalışan, altındaki araba 328i, baba yadigari dükkandan 15 bin lira aylık geliri, banka kiracılı.

sen bakma onlara aynısını önceki konumda da yapmışlardı takmıyorum ss atınca susuyorlar
    Bundan 1 ay önce C4 almayı düşünüyorum diye bir konu açmıştım rOx isimli bir üye ortalığı karıştırdı cevabını verdim basıp gitti zaten 1 ay sonrada aracı aldım ss leride mevcut bulunuyor o konu içinde fake demişlerdi ss gelene kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: snoppy123

sanırım artık forum üyelerinide aylık gelir/ maddi birikm oranlarına göre sınıflandırmak gerekiyor.
    1. her ülkede ki güncel petrol fiyatlarını elinin altındaki internetten öğrenebilirsin.
    2. navigasyon diye bir teknoloji var.
    3. gideceğin ülkelerin sınır ve geçiş politikalarını internetten kesin bir şekilde öğrenebilirsin.
    4. yol durumları ve gezi rehberi olarak çok ayrıntılı yazılmış bloglar mevcut.

Konunuz da benim anladığım. Benim a7 im var şu kadar basıyor + şu kadar da param var. İbaresinden öteye geçmemiş.
    Ayrıca iphone ile biriin ilgisini oldukça çekmişsiniz.
    Amacım kimseye saygısızlık yapmak değil forum kuralları çerçevesinde güncel fikrimi ifade ettim.

Saygılar.

Öncelikle A7 ye ve para olayına takan ben değilim bazı arkadaşlar yok patronun varsa a7 ye binemezsin falan
    iphone 5 ben alalı 1 ay olmadı begenmedim pek gerek yok aynı işi görüyor öbür telefonumla arkadaş istedi yaşı kücük olduğundan birazdan kargoluyacağım.

Petrol fiyatını biliyorum ve ne kadar diye sormadım daha önce almanyada bulundum fiyatlar hakkında bilgi sahibiyim
    bende burdan sormak istedim çünkü aklıma takılan birşey olursa sorabilirim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Orijinalden alıntı: Math.

tamam da ben yurtdışında işliyor demedim normal şartlar içinde de işliyor benim kartım
    yanıma 12.500 euro alacağım kartımda 35.000 euro para var zaten ki 12.500 üde bitireceğimi zannetmiyorum çoğunluk cebimde kalır.
    Birşey soracağım ben istersem orda 35.000 euro paramıda tamamen çekebilirmiyim

Israrla faiz işliyor demişsiniz ben bunu açıklıyorum. Faiz ancak kredi kartınızın ekstresini zamanında ödemezseniz ödersiniz. Tıpkı Türkiye'deki gibi.

Onun dışında buradaki hesabınızdan normal şartlarda para çekemezsiniz. Bankaların çeşitli oranlarda komisyonları vardır. Kredi kartınız ile nakit avans çekebilirsiniz bunda da yine komisyon olacaktır.

eğer uluslararası - ticari bir hesabınız varsa para çekmek mümkün olacaktır. ancak elinizde para çekim kartı buna izin verir mi bilemem.

Bir de yukarıda mazot hesabı yaparken Türkiye'de 4.60 demişsiniz. Mazot fiyatı 4.35 civarında. Bir dahaki sefere mazot parasını kim ödüyorsa yanında gitmenizde fayda var.

Shell den alıyorum 4.60

• Kardeşim şu konununda icine etmeyin bi kere ne konu açsam fake fake yav kardeşim fake ise yazmasın olur biter konunun içine edilmiş yemin ederim bi kaç arkadaşa çok teşekkür ederim baya bilgi sahibi oldum onlar sayesinde geri kalanı zırt adam gelmiş patronun varsa A7 ye binemezsin diyor.Öbürü ağır fake kokuyor sonra birisi gelmiş konu fake zaten bide ciddi cevaplar gelmiş yazıyor aynısını C4 konumda da yaptınız yeter artık gereksiz boş araba kullanmamış mümkünse 20 yaşının altında arkadaşlar benle muhattap olmasın ben bilgili arkadaşlarla pm den konuşacağım Lütfen Konu Kapansın adam gelmiş açtığı konulara bakarsanız fake olduğunu anlarsınız keşke açtığım o konularıda gösterseydi klavyesi olan konuşuyor.
  • quote:

Seni şikayet ettim.
    Açtığım saçma sapan konular vardı madem gösterseydin.
    Cool olma cabaları o konuya fake bu konuya fake madem fake göster kanıt yok elinde kaynak:sallama
    töbe töbe insanın asabını bozuyorsunuz sayende konunun .... çıktı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.