Şimdi Ara

Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

@Xavi... hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_51520858/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51520858 bu mesajı da görmeni dilerim.Belki fikrini değiştirir.Ayrıca kırmaya kırılmaya gerek yok , medeni şekilde tartışabiliriz.

ben baktım açmış olduğun konuya seninle aynı fikirdeyim adam gibi insan gibi tartışılır... ama; sende şu konudaki benim sndan bi önceki post'uma ve ''zeen'' rumuzlu şahsın yazdığına bak... ne demek istediğimi anlarsın;

http://forum.donanimhaber.com/m_51518331/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51520926

• Kimse kimsenin Galatasaraylılığını sorgulayamaz.

Ancak şu saatten sonra ben gidiyorum demek Galatasaraylılığa yakışmaz.

Nedeyelim yolun açık olsun Arda Turan.
  • Arda'yı çekemeyenler iş başında.Takımdayken bitirmeye çalışanlar, gittikten sonrada arkasından demediğini bırakmayıp avrupada da rahat ettirmeyecek anlaşılan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

Çekim ekinden sonra kesme işareti konmaz,böö

Yapım eki*
  • Yav bırakın. Arda 18 yaşından beri ben Avrupa'da oynamak istiyorum diyip duruyor, yeni söylemedi bu lafı. Sanki bu lafı dün söylemeyee başlamış gibi adama bel altından vurmayın ayıp be.
  • Sabri forever!!arda gitsinde görsün bakalım avrupayı
  • asıl senin galatasaraylılığın bu kadar arda yı medya yıpratırken sende ardaya küfür ettin onun yanında olmadın !
  • Her zaman taraftara oyniyan
    Her zaman zayif insanlari etkisine alan biriydi.

Ne mutlu ki gercek GS taraftari onun asil yuzunu biliyodu ve simdi daha iyi gordu.

O bir GSLi degildi. GSyi sadece arac olarak kullandi...

Arada cok buyuk bir fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thttht

asıl senin galatasaraylılığın bu kadar arda yı medya yıpratırken sende ardaya küfür ettin onun yanında olmadın !

Thats.... ???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: thttht

asıl senin galatasaraylılığın bu kadar arda yı medya yıpratırken sende ardaya küfür ettin onun yanında olmadın !

Thats.... ???????

tanımıyorum

o kim kardeşim
  • madem hiç bi işe yaramıyo niye sinirlendiniz gittiğine
    en iyisini yaptı
  • hayırlı olsun arda için inşallah başarılı olur avrupa da ama yılda 3m euro para kazanacaksın,takımın tarihinin en kötü sezonunu geçirecek üstelik tüm bu sorunları önce göğüslemesi gereken bir pozisyonda (kaptan) olacaksın işkembecide ne haber lan arda sözüne maruz kalacaksın taraftara küseceksin...ve bu ülkede rahat bırakmıyorlar diyeceksin...

Kaptan başka BÜYÜK KAPTAN başka........
  • @muRTah
    Haklısın uzun yazınca hatalar olabiliyor kusura bakmayın tam tersi olacak doğru.

@Gremory
    La o kadar dikkat ettim imlaya yine buldunuz bişey daha da sms atar gibi yazmassam

Ardayı başta çok seviyordum ve daha 2-3 saat öncesine kadar takımda kalmasını en çok siteyenlerden biriydim. Hala da nefret ettiğimi falan söylemedim bazıları küfürler ettiğimi arkasından saydırdığımı falan söylemiş. Sadece benim için artık bir Metin Oktay, Hagi ya da Hakan Şükür kadar değerli olamayacak dedim. Son paragrafta da dediğim gibi "Ben de şimdi zamanında Galatasaray formasını terletmiş biri olarak Arda'ya teşekkür ediyorum ve gelecekte başarılar diliyorum."
  • gururumuzsun arda bizi orda en iyi şekilde temsil ediceksin buna inanıyoruz
  • quote:

Arda Turan'ın Transferi Konusunda Anlaşma Sağlandı

Profesyonel Futbolcumuz Arda Turan'ın Atletico Madrid'e transferi konusunda mutabakata varılmıştır. Taraflar, Atletico Madrid'in bu transfer karşılığında Galatasaray A.Ş.'ye 12.000.000 Euro transfer bedeli ve 1.000.000 Euro bonus ödemesi yapması ve Arda Turan'ın bir Türk Kulübüne transferi halinde Galatasaray A.Ş.'ye öncelikli alım hakkı tanınması konusunda anlaşmışlardır.

Galatasaray Sportif AŞ

Şu maddenin konulmasına gerek duyulması bile beni üzdü.
  •  Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış!
  • sizin gibiler yüzünden gitti ve gitmesinede sssevindim adam biraz rahat yaşasın hayatını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış!

Bir kanıt göstersenize ya Metin Oktay'ın bunu söylediğine dair? Palermo'ya giden Metin oktay'ın hani...
    Arda Hasan'lığı değil, Tugay'lığı seçti. Onu bu yola sürükleyen yine o büyük(!) Galatasaray taraftarıydı.

quote:

Arda Turan’a kahır mektubu

Güzel kardeşim Arda;

Şimdi sana söyleyeceklerimi ne olur nasihat olarak alma. Zaten haddime düşmez. Ne de olsa “star” olan sensin, ben değil.

Ama bu memlekette senden daha fazla yaşamış birinin tavsiyeleri olarak al. Çünkü tam şu anda, hayati bir yol ayrımındasın. Kendine sorman gereken çok önemli bir soru var.

Bir gün “yaş otuz beş, yolun yarısı-kariyerin tamamı eder” dediğinde...

Yani gençlik denen nazlı kuş avcundan uçup gittiğinde...

Yani şimdiki hızın ve çevikliğin azalıp da adın artık dünya kulüplerinin transfer listelerinde geçmediğinde...

“Jübile” denen o acıklı kelime ufukta belirdiğinde yani...

İşte o zaman Hasan Şaş ağabeyin gibi mi olacaksın, yoksa Tugay Kerimoğlu ağabeyin gibi mi...

İşte bütün mesele...

İkisi de kuşağımın efsane isimleri. İkisi de senin gibi büyük futbolcu. Aralarında tek fark var.

Tugay vaktiyle UEFA Kupası’nı almaya koşan bir takımı bıraktı ve tuttu adanın yolunu...

Hasan ise Brezilya’ya gol atıp adını Afrika kabilelerindeki bebelere bile ezberlettiği devirde aynı treni kaçırdı.

Sonuçta ne oldu görüyorsun: Tugay hâlâ saygı görüyor, neredeyse takımının teknik patronlarından biri olacak.

Ama Hasan buradaki sıradan bir sezonun sonundaki dandik bir maç kaybedildi diye linç edilmek üzere...

Arda, güzel kardeşim.

Güzel ülkemiz maalesef böyle. Biraz unutkan, biraz eğitimsiz, biraz da mutsuz bir toplumuz.

Burada her şeyi çabuk unuturuz. Kadir kıymet pek bilmeyiz.

Bu yüzden sen de vakti gelince git. Artık İngiltere mi olur İspanya mı, orasını ailenle siz bilirsiniz.

İlla Chelsea olsun, Bayern, Barça olsun diye de hiç kasma... Ne bileyim Shalke’ye git, Villareal’e git, Boro’ya git...

Ama git Allah’ını seversen. Bizim gibi sevgisiz ve vefasız insanların bugün Hasan’a yaptığımızı yarın sana da yapmamıza izin verme.

Tuna KİREMİTÇİ

• Arda icin iyi oldu orda iyi calisip performansini artirirsa barca veya reale transfer olabilir.
  • Arda gitmesin demiyoruz zaten ama Galatasaray'ı şu sezondan sonra bırakmakmamalıydı diyoruz. Arda'nın şu yaptığını Tugay'ın yaptığıyla mukayese etmek Tugay'a çok büyük haksızlık olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.