Şimdi Ara

Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arda bizi işletti diyenler, Arda 18 yaşından beri Avrupa'da oynamak istiyorum diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimdebirpüskevitimolsa

karar doğru zamanlama yanlış

• takımıza gelen herhangi bir yabancı oyuncu arda'dan daha çok katkı sağlıyor. bu yüzden onların en karaktersizlerine bile şarkılar yazıp tribünlerden söylüyoruz. onlar arda'dan daha çok saygıyı hak ediyorlar. onlardan beklediğimiz sadece sahada iki hareket yapması, sevimli sempatik tavırları. takımı sırtlamasa da olur onlar için. sahada yaşayan mezar gibi dolanırken değerinden hiçbirşey kaybetmezler bizim için. kampa katılmasalar, takımın disiplinini bozsalar, arkadaşlarıyla kavga etseler, alemlere aksalar, her gece başka kızla gezseler yine hiç değer kaybetmezler. biz yine onların adına şarkılar söyleriz el üstünde tutarız.

arda ise farklı. o sakat olmasına rağmen yine de sahaya çıkıp elinden geleni yapsa biz beğenmezsek ona küfür etmek yeridir. hayatını beraber geçirdiği kızı sevmezsek ona bile küfür etmek sonuna kadar hakkımız. o bir taraflarını da yırtsa saygıyı asla haketmez. ciğeri beş para etmez herifler sezonun çoğunda yatsa da arda asla onların seviyesine gelemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Arda bizi işletti diyenler, Arda 18 yaşından beri Avrupa'da oynamak istiyorum diyordu

Okumadan anlamadan yorum yazıyorsunuz. Ben avrupaya gitmeyecekti mi demişim.
  • Ardanın son sezonlarda GS ye bi katkısı olmadığına katılıyorum, ama küfürleri vs de aynı şekilde tasvip etmiyorum.

kendi açısından iyi yaptı belki, kız arkadaşı vs için gitmiştir ama gidiş şekli çok yanlış.

Tugay bugun ingiltereye iskoçyaya gitsin görenler fotoğraf çektirir, ama Arda umarım olmaz ama Tuncay gibi olacak diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

quote:

Arda bizi işletti diyenler, Arda 18 yaşından beri Avrupa'da oynamak istiyorum diyordu

Arda 1 ay önce ben gitmek istiyorum dese de satış diyecektiniz, bırakın bunları.
  • Kimse bıdı yapmasın takım bu haldeyken giden adam benim için gerçek kaptan değildir. Bana göre gitmeliydi zaten çok duygusaldi ve birşey yaptığı yoktu ama ucuza gitti bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

quote:

Arda 1 ay önce ben gitmek istiyorum dese de satış diyecektiniz, bırakın bunları.

Evet çünkü takım 1 ay önce de son sezonun 8. sırada tamamlamış bir takımdı.

• B.k var A. Madrid'de.
  • O değil de Allah'tan lig ertelenmiş.. Ligin başında bırakıp gidecek ve yönetimi ayrı bir telaşın içine sokacaktı.
  • İnsanları yargılamadan önce empati yapın biraz belki medeniyet sahibi olursunuz bu şekilde
    25 bin kişinin birden sizin sevgilinize küfrettiği, milli maçta kusursuz performans sergileyip gerekçe olarak "ligde niye böyle oynamıyor bilmemnenin çoçuğu" gibi laflara maruz kaldığınız, iddiasız bir sezonda sakat sakat oynamadınız diye "hain" ilan edildiğiniz, sırf kaptan oldunuz diye size karşı "kendi" takımınızda kin besleyenlerin olduğu, bütün medyanın (bir kaç son derece değerli kişiler hariç) üstünüze yürüdüğü, lila rengi pantolon giydiniz diye küfür yediğiniz (vs vs saymak bitmez) yerde durur musunuz ?
    Ardanın sabrına hayran kaldım gerçekten çok bile durdu bence ben olsam geçen sene giderdim dayanamazdım bu kadar
    İnadına! yolun açık olsun "Büyük" kaptan
  • Arkadaşlar bence biraz haksızlık ediyoruz Arda'ya.Bi dünya arda konusu açıldı savunan da oldu sallayan da neticede futbolcudur seveni olcaktır sevmeyeni de ama hakarete ulaşan mesajlar var sonra kaptanlığı ve on numarayı giymesi hakkında yazılanlar bunu kim yaptı galatasaray kulübü başkanı ve arkasındaki taraftar desteğine güvenerek yaşı gençti sorumluluğu büyüktü birazda böyle düşünmek lazım.Tek düşündüren kendi adıma zamanlaması biraz yanlıştı ve verdiği birkaç demeçle ters düştü ama isterim ki çok başarılı olur hepimizi gururlandırır bazılarımızı da utandırır. Birde böyle imkanlar bizde olsa onun kadar şöhret vs. ve en başından beri bir avrupa hayalimiz olsa biz napardık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

gururumuzsun arda bizi orda en iyi şekilde temsil ediceksin buna inanıyoruz

+1905
  • Hasan şaşı parladığı dönemde takımda tuttunuz da ne oldu adamı tekme tokat kovmadığınız kaldı kulüpten bırakın kendini geliştirsin iş işten geçmeden Büyük kaptan avrupada başarlılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Onu bu derece GS'den soğutan , GS taraftarı.Yavaş yavaş taraftar profili değişiyor , eskiden 14 sene şampiyon olunmazken stad full çekerdi , şimdi başarı gelmediği zaman oyuncunun özel hayatına kadar inilip beste yapılıyor.

Arda , en iyisini yaptı.Ben onu Galatasaray'da en sevdiğim 3-4 oyuncu arasında sayarak hatırlayacağım.

+1
  • Arda'nın şahsen bir yıl daha takımda kalmasını isterdm, malesef olmadı.. Umarım iki taraf içinde iyi olur..

Arda'dan sonra sola kesinlikle bir yabancı(Arshavin olursa iyi olur), ve hem sağda hem de solda oynayabilecek bir yedek oyuncu daha alınması kanaatindeyim.. Yoksa soldaki adam sakatlanırsa kötü olur..

Son olarakta aynı davranışı ARSENAL'den de bekliyorum, Fabregas da gitmek istiyor bırak kardeşim, aaaa ....
  • http://www.youtube.com/watch?v=cLOmPmBXGc0

duygulandım bitiremedim izlemeyi.

yolun açık olsun Arda Turannnn..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooDKiLLeR54

adam 20milyon dolar kazandırdı gitti adam para kazandırmadan gitmedi adamı niye eleştiriyorsunuz gitmek istiyor bunalmış medyadan napabilirizki

Bunu yazmak için girmiştim. ARDAyı severdim keşke daha adil bir medyamız olsa. Oyuncular yıpranıyor. Türkiyenin en büyük başarılara alılmış takımının KAPTANI olmak kolay değil hemde bu yaşta ...
  • Beyler GS'li ruhu diye bir kavram vardır.Bunu Özhan Canaydın'da görebilirsiniz mesela.

GS'li mütevazıdır.GS camiası eskiden daha küçük seçkin bir camia idi.UEFA kupasından sonra millet GS'li oldu.İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum eski GS'li ruhu kayboldu.Arda da zaten ben o ruhun olmadığını hep gözlemliyordum.

Neyse camiamız içinde Arda içinde hayırlısı...
  • Hakan şükür bülent arif hasan bu adamlara yapılanlar ve bunların bize kazandırdıkları ortada Arda kim ya sakatlanıp döner yazın!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.