Şimdi Ara

Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Insurrection

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

hem arshavin bize bayılıyomuş, tiwtter hesabında birgün mutlaka Gs forması giymeyi hayal ettiğini, kebap, rakı ve İstanbul ile tanışmayı ört gözle bekliyormuş.

hani en ufak bir durum olsa kaçıp gitmez, bana para vermeyin o arma için bedava bile oynarım demiş

Kabak tadı vermeye başlıyorsun bir müddet sonra...

arkadaş bşka bir konuya yazmışta burada cevap vereyim silinmiş o konu

ne anladınki benim yazdığımdan ? ulan iki selçuk inan dedik millet hiç ciddi bişey yazmıyoruz sanıyor

hani senin gibileri için biraz daha açık yazayım kafasını çalıştıramayan kesim için, arda gibi içimizden adamlar, kulüp ne tür sıkıntılara girerse girsin elini taşın altına koyacak adamlar, deselerki bu dönem paranı yatıramıyoruz şu şu sebeplerden dolayı tamam der. aynısını arshavin der mi sence ? böyle birşey olsa toplar bavulunu gider, davasınıda açar bize çatır çatır fazlasıyla alır parasını.

bu tip adamları niye kendi kanımızdan olanlardan daha yukarda tutarız, onlar bizi önemsemese bile ? gelen adam bir hagi değil sonuçta

arda bu dönem belki elini taşın altına sokmadı ama bu zamana kadar elinden geldiğince desteğini verdi takıma. ben arda nın yerinde olsam yine giderdim ayrıca adam haklı

• helal olsun yolu açık olsun Türkiye'nin adını yurt dışında duyursun başarılar Arda Turan
  • Herşeyin en iyisine layıksın.Yolun açık olsun.Belgesel çok duygulandırdı gece gece...
  • Yolu açık olsun ... Başarılı olur inşallah... bu ülkede adama fazla seks yapıyo ondan sakatlanıyor bile dediler kalması hata olurdu.
  • adam buradayken altından girdiniz üstünden çıktınız.tüm Türkiye şimdi ne kızmaya hakkınız var ne sitem etmeye elbette ben de üzgünüm ama bu ülkede böylesine düzen varken bırakın Allah aşkına. taraftarı sövdü, yönetimi çakalların önüne attı, basın peşinden ayrılmadı üstüne geldi o zaman ne yapıldı, nerede destek, geçin bunları.

Galatasaray'ın en kötü sezonuydu Arda'nın suçuydu evet.Hadi şimdi de kötü gitsin takım kime bulacaksınız suçu durun ben aday göstereyim.şimdi en Galatasaraylı Terim sıra onda.sonra ben Arda gibi Galatasaraylı göremiyorum.

Gitti ve kendini kurtardı.

Elbette geri dönecek buna da inanıyorum.Ama daha akıllı ve daha iyi bir kafayla...
  • Keske euro 2008 den sonra gitseydi daha genc yasta. Basarili olacagina inaniyorum yine de ben.

Arda takimdayken isler kotu gitse de "arda simdi birseyler yapar, cevirir maci" diye dusunurdum hep. Onun kadar yurekli ve yeteneklisini bulmak kolay olmayacak...
  • yav herkes tutturmuş 20 bin kişi sevgilisine küfür etti. bu küfürleri her hakem ciddiye alsaydı ülkede hakem kalmazdı. adam gitmek istedi gitti yolu açık olsun bahanesi olmaz bunun. son zamanlarda türkiye liginde yapılmıs en kârlı satıştır. takımımıza hayırlı olsun yeri doldurulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto Skorzeny

quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

Adam bizi bildiğin işletmiş. Senelerdir benim için herşey Galatasaray'dan önce gelir diyen, burası benim yuvam diyen adam en kötü günümüzde takımdan ayrılabilmek için yırtınmış adeta. Büyük kaptanı geçtim ben bugüne kadar Galatasaray'dan ayrılmayı bu kadar çok isteyen bir oyuncu daha görmedim. Adam Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum bile dedi, benim Galatasarayla aramdaki ilişki bu sözleşmeden ibarettir dedi adeta ama biz yine de büyük kaptandır çok yıprandı destek olalım dedik. Ama şimdi belli oldu ki bunların hepsi de birer bahaneden ibaretmiş. Kafasının en rahat olduğu herşeye en baştan başlayabileceği şu sezonda, en kötü gününde gemisini bıraktı kaptan. İnanın Ardayı çok seven her zaman kalmasını isteyen biriydim. Ama bundan sonra hiçbir zaman gözümde gerçek Galatasaraylı olmayacak. Şu an gerçekten çok üzüldüm hem böyle bir oyuncuyu kaybettiğimiz için hem de bu Galatasaraylılık duygu sömürülerine inandığım ya da zamanında gerçekten inanmak istediğim için.
    Burada efsane olarak anılabilecekken şimdi gitsin ve atletico madridden de öyle zamanında bizde de Arda diye bir türk oyuncu vardı yetenekliydi diye anılan bir futbolcu olsun bakalım.
    Ben de şimdi zamanında Galatasaray formasını terletmiş biri olarak Arda'ya teşekkür ediyorum ve gelecekte başarılar diliyorum. Bundan sonra sözleşme de kalmadığına göre Galatasaray ile Arda arasındaki tek bağ da bu olmalı bence.

Saçma sapan konuşma adam 2000 den beri Galatasaray'da 10 yıl olmuş en büyük hakkı avrupada oynamak istemesi zaten beğenmezse, yapamazsa kendi gelir tekrar Galatasaray'a. Burda aptal aptal konuşup bana ceza puanı aldırtma. Gün geldi sevgilisine bile her boku söylediniz sürekli yıprattınız şimdi o mu hain oldu lan!

İnsan gibi tartışıyoruz şurda ve insan gibi fikirlerimi eleştiren herkese bir cevap veririm. Dolayısıya bir cevabı haketmiyosun.

• 1 hafta banlanmış - cezası yeni bitmiş - ilk mesajımı üzüntü duyduğum bir konuda yorumda bulunmak beni çok üzüyor.
    şimdi Arda'ya soruyorum :''Sen ne yaptın?''
    Kız arkadaşınla Avrupa'da yaşamayı Galatasaray'da oynayıp efsane olmaya tercih ettin.
    sana inandığım için ve sana Metin Oktay forması verildiği için Kurucumuz Ali Sami Yen'den ve tüm Galatasaray taraftarından özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Arda'nın Galatasaraylı'lığı da bu kadarmış!

Sen bunları haketmedin arda arkadan sallayanlara inat avrupa kariyerinde başarılar

+1905
  • quote:

quote:

quote:

Adam bizi bildiğin işletmiş. Senelerdir benim için herşey Galatasaray'dan önce gelir diyen, burası benim yuvam diyen adam en kötü günümüzde takımdan ayrılabilmek için yırtınmış adeta. Büyük kaptanı geçtim ben bugüne kadar Galatasaray'dan ayrılmayı bu kadar çok isteyen bir oyuncu daha görmedim. Adam Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum bile dedi, benim Galatasarayla aramdaki ilişki bu sözleşmeden ibarettir dedi adeta ama biz yine de büyük kaptandır çok yıprandı destek olalım dedik. Ama şimdi belli oldu ki bunların hepsi de birer bahaneden ibaretmiş. Kafasının en rahat olduğu herşeye en baştan başlayabileceği şu sezonda, en kötü gününde gemisini bıraktı kaptan. İnanın Ardayı çok seven her zaman kalmasını isteyen biriydim. Ama bundan sonra hiçbir zaman gözümde gerçek Galatasaraylı olmayacak. Şu an gerçekten çok üzüldüm hem böyle bir oyuncuyu kaybettiğimiz için hem de bu Galatasaraylılık duygu sömürülerine inandığım ya da zamanında gerçekten inanmak istediğim için.
    Burada efsane olarak anılabilecekken şimdi gitsin ve atletico madridden de öyle zamanında bizde de Arda diye bir türk oyuncu vardı yetenekliydi diye anılan bir futbolcu olsun bakalım.
    Ben de şimdi zamanında Galatasaray formasını terletmiş biri olarak Arda'ya teşekkür ediyorum ve gelecekte başarılar diliyorum. Bundan sonra sözleşme de kalmadığına göre Galatasaray ile Arda arasındaki tek bağ da bu olmalı bence.

Saçma sapan konuşma adam 2000 den beri Galatasaray'da 10 yıl olmuş en büyük hakkı avrupada oynamak istemesi zaten beğenmezse, yapamazsa kendi gelir tekrar Galatasaray'a. Burda aptal aptal konuşup bana ceza puanı aldırtma. Gün geldi sevgilisine bile her boku söylediniz sürekli yıprattınız şimdi o mu hain oldu lan!

İnsan gibi tartışıyoruz şurda ve insan gibi fikirlerimi eleştiren herkese bir cevap veririm. Dolayısıya bir cevabı haketmiyosun.

haklısın kardeş arda 30 yaşında kadar bize kalmalıydı turşusunu kurardık ondan sonra top kaybettiği zaman yuhalardık öyle yedekte yaşlanırdı. bumu senin futbol anlayışın ? arda tam avrupada oynayacak yaşta bundan sonraki talipleri azalır ve değeri düşerdi iyi oldu bundan sonra atletico formasıyla izliyicez bizim için önemli olan ardanın mevkisini nasıl dolduracağız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

quote:

quote:

haklısın kardeş arda 30 yaşında kadar bize kalmalıydı turşusunu kurardık ondan sonra top kaybettiği zaman yuhalardık öyle yedekte yaşlanırdı. bumu senin futbol anlayışın ? arda tam avrupada oynayacak yaşta bundan sonraki talipleri azalır ve değeri düşerdi iyi oldu bundan sonra atletico formasıyla izliyicez bizim için önemli olan ardanın mevkisini nasıl dolduracağız ?

Ya neden anlamıyorsunuz ben avrupaya gitmesin demiyorum adama. Ama açıklamaları galatasaraya gönülden bağlı olan bir büyük kaptanın yapmaması gereken açıklamalardı. "ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum" gibi. Ayrıca en kötü günümüzde bırakmamalıydı diyorum. Yoksa Ardayı ben de avrupada görmeyi çok isterim. Ama ona en çok ihtiyacımız olan zamanda gitmesi hoş olmadı diyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

quote:

quote:

Ya neden anlamıyorsunuz ben avrupaya gitmesin demiyorum adama. Ama açıklamaları galatasaraya gönülden bağlı olan bir büyük kaptanın yapmaması gereken açıklamalardı. "ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum" gibi. Ayrıca en kötü günümüzde bırakmamalıydı diyorum. Yoksa Ardayı ben de avrupada görmeyi çok isterim. Ama ona en çok ihtiyacımız olan zamanda gitmesi hoş olmadı diyorum.

ben galatasarayın sözleşmeli futbolcusuyum demesinde ne var allah aşkına ? adamın hakkında o kadar transfer haberi çıktıki her ligden en az 5 takm söylendi çelsi liverpool lyon atletico vs

• Sonra niye Türkiye'den yetenek çıkmıyor diyorsunuz.
  • Arda sizin kardeşiniz değil, abiniz,oğlunuz da değil.Kimsenin onu Galatasaray'dan ayrıldığı için suçlamaya hakkı yok.Çok fazla sevgi her zaman işi berbat eder ve etmişti de.Bu saatten sonra takıma katabileceği pek fazla birşey yoktu..

Asalet, giden kaptanının arkasından her ne olursa olsun "Yolu açık olsun." demeyi gerektirir.

"Zaten şöyle yapıyordu, böyleydi vs." gibisinden cümleleri değil.
  • Arda'nın Galatasaray'daki başarılarını sayabilirmisiniz??? Bireysel veya takım olarak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Arda'nın Galatasaray'daki başarılarını sayabilirmisiniz??? Bireysel veya takım olarak....

o yüzden atletico madridde ? niye sarp değil arda ? niye barış değil arda ? niye bir başkası değil arda ? oyuncu klübünün başarısına göre mi alınıyor yoksa maçlarda gösterdiği performansa göre mi ? geçiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rulaZz

Arda sizin kardeşiniz değil, abiniz,oğlunuz da değil.Kimsenin onu Galatasaray'dan ayrıldığı için suçlamaya hakkı yok.Çok fazla sevgi her zaman işi berbat eder ve etmişti de.Bu saatten sonra takıma katabileceği pek fazla birşey yoktu..

Asalet, giden kaptanının arkasından her ne olursa olsun "Yolu açık olsun." demeyi gerektirir.

"Zaten şöyle yapıyordu, böyleydi vs." gibisinden cümleleri değil.

En doğru yorum
  • Ne Arda'ymış arkadaş amma abarttınız yahu. Allah onun yolunu da Galatasaray'ın yolunu da açık etsin, bundan sonra fazlası bize düşmez.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.