Şimdi Ara

Ardream Archer Ok öNeriniz !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • döndüm dolaştım ardream archera geri döndüm server ares.. itemlerim
    _dual rol+0
    _skeleton belt+0
    _priest pendant+0
    _dual dex+9 earring
    _Full Plate +8 set
    _Rogue Plate Helmet +6 ( dd25 )

10gb civarı bi para kaldı server ares nasıl bir ok alayım

?EE+7(fiyatını da söylerseniz sevinirim)
    ?Eb+7
    ?Ib+8 (fiyatını da söylerseniz sevinirim)

• cvp pls
  • UPS
  • +8 ib ,rv+4 ib ,+8 exc ib ,rv +4 exc ib . Bulursan güzel olur bunlar
  • bana kalırsa eb+8 cok karizma ya :)) ama secenekler arasından ee+7
  • o seçenekler arasında bence en iyi dmg'i verebilcek olan İron Bow +8 Ares Piyasasindan anlamam ama alırsın 10 gb arta kalanı ile de pot depolarsın veya ppyi +1 yapabilirsin

eğer yetiyorsa ve bulabilirsen +8 Exp İron Bow güzel gider
  • onemli olan ap en fazla ap'de ib de var sanırım ib+8 diyorum..ayrıca ok değil yay
  • O itemlere göre en uygunu Eagles Eye
  • Ben olsam fpleri değiştiririm bow almaktan önce.Daha sonra eN iyiSi ib+8
  • Full Plate'ler İyi Bir Seçim Okcuya Chitin Cok Gereksiz Adamı Sana Yaklaşana Kadar Öldürmen Gerek Çünkü
    Kullana Bilmek Olarak Enion Bow Veya Chitin Bow Almanı Önermem Kullandım İyi Gitmiyor En iyisi Eagle Eye Gibi Görnüyor Ordakilere Göre Takılar Güzel Okcu Dexi Yükseltmeye Çalışır Bunları Yaparsan Ares Filan Dinlemessin Rahatca Adam Alabilrsin.(Küpeleri 12 dex 1 hp yaparsan iyi gider)

Hadi iyi forumlar.
  • okçu dexi yükseltmeye çalışır amenna ama okçu defi de yükseltmek zorunda nasılki int magalerde yüksek def avr okçudada olmalı çünkü pot yetişmiyor. serverda aresmiş adamlarda da senin takılaırdan vardır esik değillerki yanına gelene kadar yatsınlar. +8 chitin set kullan çünkü rakiple muhatap olmamak işten değil. bowda alabiliyorsan ee +7 al bol bonusu var. iişe yarar. +8 daha iyi olur.
  • ;)
    quote:

Orjinalden alıntı: turanaway

okçu dexi yükseltmeye çalışır amenna ama okçu defi de yükseltmek zorunda nasılki int magalerde yüksek def avr okçudada olmalı çünkü pot yetişmiyor. serverda aresmiş adamlarda da senin takılaırdan vardır esik değillerki yanına gelene kadar yatsınlar. +8 chitin set kullan çünkü rakiple muhatap olmamak işten değil. bowda alabiliyorsan ee +7 al bol bonusu var. iişe yarar. +8 daha iyi olur.
  • Ok ne ya?Yay o yay.
  • bence +8 chitin bow alabiliosan al diezde alabılırsın ama orayı bılmem
  • Yay olarak eğer bulabilirsen +8 Helenid Cross Bow al.Yanında da weapon enchant scroll basarsan 135 ap civarı bir katkısı olur sana.Scrol basmadığında kendi ap si de 130, o da yeter yani.

Helenid Cross Bow +8 130 100 Glacier
  • Bana soracak olursan okcu adreamda fazla is yapmas cunku +60 da skiller takıp ettigi icin attigin adami Rahat oldurursun ama Adreamda en iyisi asas derim Benden solemesi 57 skili takip etmior galiba attigin adama Benden solemesi....
  • şimdi ben chitin +8 set alırdım istesem bu sefer takılar sağlam olmazdı roller olmazdı zaten rol onun verdiği defansı rahat veriyor ayrıca hp de veriyor rol hem fp +8 set giyince dexe daha çok puan vermiş oluyorum skeleton belt ve dd de olduğu için asaslara karşı baya dayanıklı oluyorum hem atağı hem defansı sağlam tuttum ama o takıalrı alacağıma full atack için uğraşsaydım çok yüksek atak yapabilirdim ama asastan 1k damage yerdim ama şu halimle en sağlam asas 600civarı vuruyor areste
  • archer naparsan yap tatmin edici damage ler vurmuyo anca ks ci olursun ardreamde. asas yap sen charı yada o itemlerle +75 archer ol .
  • ben ib+8 almayı düşünüyorum veya ee+7
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.