Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL LÜTFEN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu tercih sıralamasında bursluları puan sırasına uygun şekilde son 2 ye yazdım.Bir arkadaşım onları başa yaz çünkü o sıraya gelene kadar kontenjanları dolabilir diyor böyle bir mantık söz konusu mu?Ben bütün sıralamamı puan sırasına göre yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar lütfen yardım edin

• Takipp!!!1!11++

• WTF
    Yok öyle bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Tekmesi

WTF
    Yok öyle bir şey.

Hocam bi yusuf yusuf oldum her halukarda puan önemli değilmi tercih edenlerin puanı senden yüksekse sen istersen 1. Sıraya yaz yine giremezsin yani o adam 30. Sıraya yazsa bile senden öncelikli girer?

• Uoop

• demasman kullanıcısına yanıt
    Tabiki de yok. Tercih listende kaçıncı sırada yazdığının bir önemi yok. Bu arada tercih listesinin sonuna birkaç tane daha istediğin hukuklardan ekle hocam liste kısa geldi gibi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Tekmesi -- 7 Temmuz 2015; 23:36:01 >
  • hocam sistem her puan türü için 1. den başlayarak yerleştirir. mesela senin 29 tercihin tutmasın 30.tercihin x ünisi olsun.
    onun 1. tercihi x ünisi olsun eğer ki senin o puan türünde başarı sıralaman daha yüksekse sen kazanırsın.

Ama özel üni.ler için ilk 5 tercihe yazınca mesela ücretsiz yemek ekstra burs gibi bir şeyler oluyor.
    Üni. sitesinde belirtir bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Tekmesi

Tabiki de yok. Tercih listende kaçıncı sırada yazdığının bir önemi yok. Bu arada tercih listesinin sonuna birkaç tane daha istediğin hukuklardan ekle hocam liste kısa geldi gibi bana.

Hocam ekleyecek üniversite kalmadıki açıkçası kıbrıs dışında senin bir tavsiyen varsa yazayım ama zirve çok çok yüksek ihtimal gibi duruyor en son 40 bin 4 bin yükselir mi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demasman -- 7 Temmuz 2015; 23:52:47 >
  • demasman kullanıcısına yanıt
    Özellere nolur bilemicem ama işi riske atmamak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.