Şimdi Ara

arkadaşlar acil yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gtx 560 ti DCII ekran kartım,z77 gd55 ana kartım ve i5 3570 k işlemciye sahibim buarada 8 gb ram...Sorum;ekran kartını daha iyi bir şekilde nasıl ayarlayabilirim.Smartdoctor diye bir program var orada Vcore(1.025)engine(830) ve memory(4000) olarak gözüküyor bu ayarlarda oynama yaparsam sıkıntı yaşar mıyım?birde nasıl bir ayar mantıklı olur? umarım sorunumu net bir şekilde açıklayabilmişimdir :D

• v core ıle oynamadam 15 - 20 mhz engıne ve memory hızını arttır sonra test et ekran akrtı cakılmaz ıse yavas yavas arttırmaya devam et cakıldıgı yerde 0.010 v adımla voltaj ver
  • özür dilerim ama çakılmazdan kastınızı anlamadım ve ne ile test edeceğim nasıl bir program ile ,bu konularda çok acemiyim.
  • elındekı en ıyı oyunla full ayar oyna 3dmark veya heaven testlerını yapabılırsın
    cakılmak derken kart oyun veya test esnasında sıstemı kapatırsa donarsa veya goruntu bozulursa anlamında
  • stabil oldugunu test etmek icin bu programi kullanabilirsin 3dmark13.

http://www.technic3d.com/download/benchmarks/528-futuremark-3dmark-v1.1.0.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 2 Temmuz 2013; 19:21:29 >
  • şuanda engine ve memory 15 mhz artırdım,dota2 de oynadım ama herhangi bir sorun olmadı 2.defa 15 mhz artırdım şuanda da bir sorun gözükmüyor...3. defa 15 mhz artıracağım şuanda bakalım ?
  • dota nekadar zorayan bı oyun bılmıyorum bırde surdan heaven testını ındır onunla dene bakalım sorun cıkacakmı
    http://www.guru3d.com/files_get/download_unigine_heaven_benchmark,4.html
  • GTX 580 i 1GHz e zorlamaya korkuyor millet, o çok fena olmuş.
  • gpu z özellikleri; nasıl yorumlarsınız? gpu sıcaklığı 55-54 derece...
  • oyunda ve testte sorun yoksa daha arttırabılırsın 30mhz cogu karrta yapılan bı oc zaten ram hızınıda bıraz arttır
  • 3d mark testi yaptım sadece 3 videoda fps 1 ile 5 arasında idi,görüntü ağır çekimdi.diğer videoları yada oyun demolarını gayet güzel bir şekilde açtı..bunların dökümünü kaydettim ama açmıyorum..sizlerle paylaşmak isterdim aslında ....
  • onemlı olan testı bıtırmesı fps dusuk olması normal
  • çok sağolun her şey için arkadaşlar... allah razı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.