Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toyota corolla 1,6xli aracım var 1995 model klima taktırmak istiorum plazayada baya bi meblağda ücret ödemem gerekecek galiba bunu başka hangi yoldan taktırabilirim bide fiyat aralığı ne acaba?
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER!!

• Arkadaşım tek tavsiyem arabanı sat, klimayı taktırmaya vereceğin parayıda üstüne koy ve klimalı bir araç al inan daha iyi ve daha mantıklı olur. İyi Geceler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaaagac

Arkadaşım tek tavsiyem arabanı sat, klimayı taktırmaya vereceğin parayıda üstüne koy ve klimalı bir araç al inan daha iyi ve daha mantıklı olur. İyi Geceler.

+1
  • Ankara'da bu işi 750-1000 lira arası yapıyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: toyotaberk

Toyota corolla 1,6xli aracım var 1995 model klima taktırmak istiorum plazayada baya bi meblağda ücret ödemem gerekecek galiba bunu başka hangi yoldan taktırabilirim bide fiyat aralığı ne acaba?
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER!!
  • Karaagaç arkadaşım kitabın dalından konuşmuş. Dedigi % 100 dogru...Üstüne diyecek söz yok..Aklın yolu birdir... saygılarımla...
  • arkadaşlar benim arabayı satmam mümkün değil gibi birşey çünkü arabaya daha yeni 6 milyarlık masraf yaptım(komple boya,arka sol çamurluk kazadan dolayı deişti.tamponda yeni alında ve aks deişti vs.)bu üzden satmam aracımı vede bu araçtaki amacım zaten modifiye şuan sadece görünüm ve rahatlığa bakıorum o yüzden yer adres verme imkanınız varsa sevinirim SAĞOLUN!!!!
  • arkadaşlar benim arabayı satmam mümkün değil gibi birşey çünkü arabaya daha yeni 6 milyarlık masraf yaptım(komple boya,arka sol çamurluk kazadan dolayı deişti.tamponda yeni alında ve aks deişti vs.)bu üzden satmam aracımı vede bu araçtaki amacım zaten modifiye şuan sadece görünüm ve rahatlığa bakıorum o yüzden yer adres verme imkanınız varsa sevinirim SAĞOLUN!!!!
  • İstedigin kadar para harca satacagın zaman kimse 5 lira fazla vermiyecek. Piyasa fiyatı belli diyecekler.Kılima kendisi kaç lira? takılması kaç lira ? Takıldı verim alabilecekmisin ? Araba sana kaça malolacak ? 6 mlyr yeni harcamışsın....üç yanlış bir dogru etmez arkadaşım...Para senin, arba senin. Güle güle kullan..Kılima takılması ciddi iştir dışarıda zor yaptırırsın...Servislerde hiç olmazsa garanti var... saygılarımla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.