Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BANA GERÇEKTEN BIR YARDIM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bır cep bilgisayarı almak ıstıyorum.su an da kafamda olan hp 6815 ve asu p525 bu ıkı model arasında kaldım.6815'te edge var,fakat p525'te edge yokmus sanırım.ıslemcı olarak bırbırıne yakın sanırım.gonlum daha çok hp 6815'den yana ama bu cıhazı alıp pişman olmak ıstemıyorum.acaba kullanan kısıler yorumlarını yazabılır mı?mesela wi fi üzerinden msn'den konusurken herhangi bir problem cıkarıyor mu?ya da telefon kullanımında bır sorun var mı?yanı alıp da pişman olan var mı?ben bunu merak ediyorum.su an da 6815'i 2 gb sd kart + cihazı 599 dolar+kdv ile yani 960 ytl civarında buldum sizce fiyat nasıl.daha uygun bulabıleceğim garantili bir yer var mı?yardımlarınızı bekliyorum.

• öncelikle 1 aya yakın 6815 kullanıyorum mükmemmel bi cihaz tek eksik klavye yok oda o kadar önemli değil hem malzame kalitesi hem ses kalitesi hem tasarım hem boyut bakımından bir numara bir pda ben gçeen ay 1200 ytlye almıştım 960 ytlye kaçırma derim

ayrıca en çok kullanılan ve en az şikayet gören pdadır
  • wrcsinan dostum cevabın ıcın sağol alacağım galiba çünkü cihazı çok begeniyorum,sadece kafamda soru ısareti kalmasın istiyorum.o paraya gır ucuz bır notebook al deyıp duruyorlar ama cıddı cıddı kafayı koydum bu ıse.gercekten tavsiye eder misin?yanı hıc telefon hattını kullanmadan wifi'nin olduğu kafe,avm gibi yerlerde bedava tıpkı bılgısayarda gırdıgın gıbı msn'ye gırebiliyor musun?gercekten.telefon ve mp3 kalitesi nasıl.film izleyebiliyor musun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengizselmanlar

wrcsinan dostum cevabın ıcın sağol alacağım galiba çünkü cihazı çok begeniyorum,sadece kafamda soru ısareti kalmasın istiyorum.o paraya gır ucuz bır notebook al deyıp duruyorlar ama cıddı cıddı kafayı koydum bu ıse.gercekten tavsiye eder misin?yanı hıc telefon hattını kullanmadan wifi'nin olduğu kafe,avm gibi yerlerde bedava tıpkı bılgısayarda gırdıgın gıbı msn'ye gırebiliyor musun?gercekten.telefon ve mp3 kalitesi nasıl.film izleyebiliyor musun?

aslında dediğin doğru o kadar para verilmez ama benim telefon almam gerkiyordu şu anda normal bi telefon 500-600 dedim o kadar verene kadar biraz daha veririm böle bi makina alırım ve aldım. eğer güzel bi telefonun varsa laptop almak belki daha mantıklı olabilri
    ben acayip derecede memnunum eğer kaybulursa (Allah korusun) gene alırım alışkanlık yaptı
    evet wi-fidn internete girebiliyosun gayet güzel rahat ama şarjı çok yiyi yani saatlerce giremiyosun. msnede girebiliyosun ama bilgisyardaki gibi değil bayağı bi basit ama live messengeri kurunca hemen hemen aynısı oluyo
    telefon özelliği iyi ama her pda olduğu gibi bazen şebeke sorunları oluyo bana bir kere oldu yerin altında biyerde çekmemişti
    ses kalitesi oldukça iyi fazla ses çıkmıyor ama oldukça kaliteli.
    2-3 tane film izledim film izleme olayı süper yatarak film izliyorum yoldaykenm izliyosn falan

ayrıyetten 6815in şarjı çok iyi gidiyo eğer sadece telefon özelliğini kullanırsan 3-4-5 gün gidiyo.

yani anlıyacağın alınacak bi alet

• dostum, güzel bir cep telin varsa bence de git bir laptop al...Amma velakin BENİM LAPTOP'um ZATEN VAR, HEM TELEFONUMDA YENİLENMİŞ OLSUN diyorsan kesinlikle bir PDA almalısın bencede...Zaten arkadaşımızın dediği doğru...Bu merete alışan adam bir daha kessinlikle normal cep telefonu kullanmak istemez...Yani en azından ben öyleyim...Haaaaa bak şunu da şimdiden söylemekte fayda görüyorum...Bir laptop la yapabildiğin hemen hemen herşeyi bir PDA ile de yaparsın ama çook çok daha zorlanarak yaparsın...Yani PDAdan da mucize bekleme...Ama öyle aşırı bir beklentin yoksa cihazdan çok tatmin olursun orası kesin
    Ben qtek s200 kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim;
    *Mp3 player kalitesinde müzik dinlemek harika
    *Artık kiraladığım filmleri neredeyse hiç bilgisayarda seyretmiorm,atıorum telefona...yolculukta , yatakta, otelde seyrediorum...Görüntü kalitesi ve işlevsellik bence çok iyi...
    *msn ve internet ihtiyaçlarınıda çoğu zaman problemsiz halledersin(Sadece çok büyük boyutlu sayfaları açarken kasıyo bayaa)
    *cihazını bir nevi flash disk olarak da kullanabilirsin
    daha ne olsun...
    Dijital kamera+mp3 player+Media oynatıcı+Hesap Makinesi+Ses kayıt Cihazı +Ajanda+Not defeteri+Alarmlı bir saat+Cep telefonu+ Flash Disk... Bütün bunları ayrı ayrı taşıyadabilirsin, gidip bir PDA alıp bütün bu saydıklarımı tek bir cebinde de taşıyabilirsin.seçim senin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaaydin79 -- 4 Mayıs 2007; 0:11:22 >

• bu yorumlardan sonra ıyıce kafama yatmaya basladı bu cihaz galıba 1-2 güne kalmaz alacagım galıba bu cihazı.yorumlarını bekliyorum ve yorum yazan arkadaslara da çok teşekkürler
  • 6815 güzel bir alet..
    Bence tek eksiği klavye olmaması,ama onuda "fullscreen keyboard''lada halledersin
  • 6815 qtek s200 seçimlerin bu iki makineden yana olsun
  • Bir 6815 sahibi olarak senin endişelerinin hepsini bende cihazı almadan yaşadım.Hatta 2.gün birilerine satmaya çalıştım:=) Yanlzı alışınca cihaz bağımlılık yapıyor.İnanılmaz özellikleri var.En basitinden bir sözlük programı yükledim webster'ın kelimeleri sesli okuyabilen.Sadece elektronik sözlük almaya kalksan 400 ytl verirsin.word exel ve daha binlerce program bulman çok ama çok kolay.Wi-fi sorunsuz email alıp gönderme sorunsuz msn sorunsuz çalışıyor.
    Hp almanı tavsiye ederim teknik desteği başarılı olarak veriyorlar.
    Asus konusunda bilgim yok.

Ben Bimekste 23 nisanda var olan kampanyadan 599$ KDv dahil aldım 1gb SD kart ile beraber yani 805 ytl ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetvel -- 4 Mayıs 2007; 19:30:35 >
  • HP 6915 YADA 6815 AL
  • quote:

Orjinalden alıntı: cetvel

Bir 6815 sahibi olarak senin endişelerinin hepsini bende cihazı almadan yaşadım.Hatta 2.gün birilerine satmaya çalıştım:=) Yanlzı alışınca cihaz bağımlılık yapıyor.İnanılmaz özellikleri var.En basitinden bir sözlük programı yükledim webster'ın kelimeleri sesli okuyabilen.Sadece elektronik sözlük almaya kalksan 400 ytl verirsin.word exel ve daha binlerce program bulman çok ama çok kolay.Wi-fi sorunsuz email alıp gönderme sorunsuz msn sorunsuz çalışıyor.
    Hp almanı tavsiye ederim teknik desteği başarılı olarak veriyorlar.
    Asus konusunda bilgim yok.

Ben Bimekste 23 nisanda var olan kampanyadan 599$ KDv dahil aldım 1gb SD kart ile beraber yani 805 ytl ödedim.

yaw bende şu an telefon+ses kayıt cihazı+elektronik sözlük lazım bu 3 ünü aynı makinada kullanmam işime gelir tabi burda önemli bulduğum noktalar var 1. Şarj yani pil kapasitesi
    2.ebat

fiyat derseniz zaten toplamda şu çıkıyor telefon 400ytl+ses kayıt 150+elektronik sözlük 200 ytl tabi bunlar benim seçtiğim modeller diğer arkadaşlar daha ucuza da bulabilir.

• Kesinlikle HP 6815 alma.

4 aydır kullanıyordum.Ses problemi var.Kamera kalitesi çok başarısız.Bazı arkadaşlar aramalarda yankı sorunları yaşadılar.Cihaz çok hassas (Servisin söylediği)

İşlemcisi ve Ram i P525 e yanaşamaz bile lakin Asus da tavsiye etmiyorum sana.Qtek S200 tavsiye ederim.

Hp servisleri ürünün garanti dışı kaldığı durumlarda fiyatları cihaz fiyatına eşdeğer teklifte servis ve tamir bedeli istiyorlar.

Bu üründe en çok ekranda problemler yaşandığını gördüm.Benim cihazın usb soketi kırıldı ve tamir imkansız ürün garanti dışı 403 usd bedel istiyorlar.

Dikkat et bence parana yazık olmasın.Görünüş ve ergonomi seni aldatmasın.Bir de 6815 başlığı altında yazılanları oku lütfen.Ürün piyasaya çıktıktan sonra ve ürün alındıktan sonra yazılanlara bakabilirsin bir memnuniyetsizlik ve tatminsizlik varsa problemler artmışsa anla bu ürün senin için ideal bir ürün değildir.İlla Hp almak istiyorsan yeni çıkacak modeller var onları bir dene derim.Ama illa ipaq alacağım diyorsan S200 güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillaoral -- 18 Eylül 2007; 18:25:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.