Şimdi Ara

###Arkadaşlar Çok Acill Yardım Etmeniz Gerekk!!!###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bildiğiniz Kadarıyla Geçen Gün Charım Çalınmıştı Fakat Bugün Pc Açtığımda Knight'tan Gelen Bir Mail İle karşılaştım Mailda Benim Üyelik Almamama Rahmen Üyelik Alındığı Yazıyor Bu Durumu Nasıl İptal Edebilirim.. Çok Acill Yardımlarınızı Bekliyorum Ve İşte O Mail...

This email confirms that you have paid K2Network, Inc. (paypal@knightonlineworld.com) $40.00 USD using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *K2NETWORK".

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Payment Details

Transaction ID: 1K291927JG5996829
    Item Price: $40.00 USD
    Total: $40.00 USD
    Item/Product Name: knightCash 4500
    Item/Product Number: Kar_Prens|70|4|NNCS |81.213.115.45
    Buyer: *****

Ama Bu Durumda Çok İlginç Bir Şey Var Çeken KişilerDe Şu Nicklerde Şekilmiş ((( Kar_Prens & NNCS )))
    Bu NNCS Denilen Adamı Tanıyorum Eğer Bu Durumdan Makbul Olanların Yeterli Yerlerde Yetkili Mercihler Tarafından Cezalandırıp Şikayet Ediceğimi Bilmelerini İsterim..

Ve Sizlerden Yardım Bekliyorum Bu Durumu nasıl Engelliye bilirim..Para çekilemez Zannediyordum Paypal Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirler..

Bunu İptal Ettirmem İçin Ne Gerekli Acaba K2Network e Mail'mı Yada Paypal A mı Mail Atmamız Gerek
    Yada Olmadı Üyelik Alınan Kredi Kartınımı İptal Ettirmemiz Gerek

SİZLERİN YARDIMLARINI BEKLİYORUM...

• HEMEN BANKANI ARA VE KREDİ KARTINININ DÜN KAYBETTİGİNİ SÖYLE
    VE İPTAL ETTİR
  • BU ARADA NASIL OLURUDA PC NE KEYLOGER ATMIŞLARSA BÜTÜN BİLGİLERİNE ULAŞMIŞLARDIR

GEÇMİŞ OLSUN...

HE BU ARADA EGER SENIN ÜYELİK BİLGİLERİNLE Bİ ŞEYLER ALDILARSA O ÇARLARA SENDE O ÇARLARI İSTE ŞİFREMİ KAYBETTİM FELAN DE BELKİ YER
  • Arkadaşlar E-Mail Gelmiş Sadece Ben Hangi Kartla Önceden Char Çalınmadan Önce Üyelki Aldığımı Unuttum Yani e-mail Gelmesine Rahmen Hangi Kartta Üyelik Alındığı Yazmıyor Bankadan Makbuz Gelmeden Bilemiycem Onun İçin Başka Bir Yolu Yokmu...
  • Paypala hangi kartla üye isen o kartta olur galiba
  • NNCS'den beklemezdim ... Kredi kartını iptal ettir bence
    paypal şifrenide almış olmalılar eğer bilgisayarında hala keylogger varsa bilgisayara bilgilerini girmemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.