Şimdi Ara

Arkadaşlar DOLANDIRILMIŞ MIYIM?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir tanıdıktan teşhir ürün olan bir macbook pro retina aldım ve bu tanıdığa 6 bin lira verdim.
    Kendisi bu pcnin liste fiyatının 18 bin lira olduğunu söylemişti bana.

Bilgisayarın özellikleri şunlar.
    Macbook pro retina a1398
    Arkadaşlar DOLANDIRILMIŞ MIYIM?!

Bilgisayardaki ekran kartı doğru mu? Acaba başka bir ekran kartı vardı da iyi olanı çıkartıp, bunu takığ bana öyle mi sattılar?

Bu bilgisayara 6k vermekle dolandırılmış mı oldum? Lütfen yardımcı olun.

• Evet ne yazıkki... 2012 model yazıyor, iki fiyatına satmış, Max 2500 TL verilecek cihaz gözümde.
  • fatura kestimi bu ürün için
  • Çok yazık olmuş
  • Ah be reis,almadan önce konu açsaydın keşke.
    Ağır şekilde dolandırılmışsın...

Bence hemen git, geri ver ve paranı al. Hatta o kişi ile iletişimi kes bundan sonra...
  • Tanıdığın hard core yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkolik21 -- 23 Aralık 2019; 6:49:48 >
  • ohaa.

geçmiş olsun.
  • Mid 2012 macbook’a 6k₺ veren enayi zor bulunur.

Ayrıca o bilgisayarda çıkarılacak bir ekran kartı yok. İşlemcinin içine gömülü grafik birimi o. Anca lolü lowda oynarsın. Yazık olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 23 Aralık 2019; 9:2:30 >
  • 18000 lık alet 6000 insan burdan suphelenır yahuu
  • fatura var ise elinizde dolandırıcılık davası açın
  • metinhan M kullanıcısına yanıt
    Çok para vermişsiniz. Arkadaşların söylediği gibi 2000 belki edebilecek bir cihaz
  • abartmayin. 2000 e 650M li 512 GB SSD'li 15 inc 2012 retina bulun gidip ben alayim.

batarya cycle'ini bilmiyorum ama cok kullanilmamissa, 4000 4500 gibi bir fiyati var bu cihazin. 6 bin pahali olmus.

yahu uyaniklik yaptigini sanarak 18 bin'lik cihazi 6'ya kapatacagini varsayman da komik baya.

icinde harici ekran karti var 650M. su an aktif olan hd4000 oldugu icin o menude o gozuyor. hafif gpu ya yuk binecek bir sey yaparsan orda 650m i de gorursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 23 Aralık 2019; 23:23:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.