Şimdi Ara

Arkadaşlar Ehliyet konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar izmir ayrancılar semtinde oturuyorum(Otumaz olaydım). Buradaki sürücü kursuna gidip bir kaç soru ve fiyat sordum şoooook oldum.
    BA2 ehliyet almak istiyorum dedim bana ikisini birden aynı anda alamazsın ilk B yi alısın sonra tekrar kurs A2 yi alırsın dediler.doğrumu ben ikisi birden alınabiliyor diye biliyorum.
    Ayrıca b ehliyet için kurs ücreti 425 tl(sadece kurs için) A2 yi sordum 375 dediler(Trafik için ne kadar diye sormaya korktum) Bu kadar pahalı olmaması lazım dedim Milli eğitim bakanlığı kontenjanları kıstı o yüzden dedi.
    Doğru olabilirmi bu yoksa kazıklamayamı çalıştılar.Ayrancılar yada gaziemirden ehliyet alan arkadaşlar var ise uygun fiyatlı kurs ismi verirseniz çok memnun olurum.

• Ben 2008 de aldım ehliyeti arkadaşmda o zaman b+a2 almak istedi ama ayrı ayrı kurs falan yoktu tek kursa geldi arkadaş ama şu var b için ehliyet sınavına ek olarak motorsiklet için 20 soruluk ek motor sınavınıda yaptı
  • Ben evelki yaz aynı şekilde b + a2 ehliyet aldım.Önce b'için yazılı sınav ve direksiyon sınavını geçip sertifikayı aldıktan sonra a2 için aynı şekilde 20 soruluk bir motor sınavı ve motor için direksiyon sınavına girip geçince a2 içinde sertifikayı aldım.Daha sonra sadece b için vergiyi yatırıp 2 sertifikayı ve gereken evrakları verip b a2 şeklinde tek ehliyeti alıyorsunuz.Yönetmelik değiştiyse bu 2 sene içerisinde birşey diyemem.
  • aynı anda hem b hem a alma işlemi hakkında bilgim yok.
    ancak kontenjan konusu doğru.yıl başında ehliyet aldım.kurs ücreti 300 idi.arkadaşım temmuzdaki sınava girecek.750 tl den aşağı fiyat veren olmadı.b sınıfı var bende arkadaşımda b sınıfı alacak.benim zamanımda 400 civarlarındaydı indirim yaptırdım peşin 300 yaptılar.arkadaşımda da 750 peşin 600 e anlaştılar.
    sizdeki fiyatlar gayet güzel bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.