Şimdi Ara

ARKADASLAR FİKİR ÖNERİNİZİ BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MRB 55 ARKADASLAR 1 AYDIR İSİN İCİNDEN CIKAMADIM 12 MİLYAR BÜTCEM VAR VE NE ALMALIYIM KARAR VEREMEDIM 12 MİLYARA HANGİ ARABALAR VAR BENİM AKLIMA GELMEDİĞİNDEN BİLEN ARKADASLAR VARDIM BANA BU KONUDA Bİ FİKİR YADA Bİ ÖNERİDE BULUNUR DIYE DUSUNDUM, ASLINDA 306 DUSUNMUSTUM AMA ARKADASLARIM YAKITI ÜZER SENİ DEDİLER BENDE 106 QUİCKSİLVER DÜSÜNDÜM AMA YAKITI BENZINLI DIYE VAZGECTİM, TİPLARINDA DİJİTAL GÖSTERGELERİ ARIZA VERIYOMUS SASIRDIM KALDIM, ARKADASLAR BENİ BU KONUDA AYDINLATIRMISINIZ LÜTFEN

• kardeş senin söylemiş olduğun iki arabada pek alınmaz satarken zor satılır tipo sakat araba dediğin gibi gösterge arızası verme ihtimali baya yüksek 106 QUİCKSİLVER bu araçta küçük düdük kadar bunlar sana eziyet olur.. ben kendi aracımı satıcam 13.500 den aşaya vermem. çünkü benim aracım brava biraz sekilli kmsi az kilmalı absli. vs vs özellikleri mevcut benimkini alamazsın ama o fiyata brava vardır netten bak 150.000 km geçmiş araba alma brava bence alına bilecek en güzel araba brava seri konforlu rahat araba biraz genç işi albea falan da bak onlarda kötü araç degil. bilmem yardımcı olabildim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: alii_1907

kardeş senin söylemiş olduğun iki arabada pek alınmaz satarken zor satılır tipo sakat araba dediğin gibi gösterge arızası verme ihtimali baya yüksek 106 QUİCKSİLVER bu araçta küçük düdük kadar bunlar sana eziyet olur.. ben kendi aracımı satıcam 13.500 den aşaya vermem. çünkü benim aracım brava biraz sekilli kmsi az kilmalı absli. vs vs özellikleri mevcut benimkini alamazsın ama o fiyata brava vardır netten bak 150.000 km geçmiş araba alma brava bence alına bilecek en güzel araba brava seri konforlu rahat araba biraz genç işi albea falan da bak onlarda kötü araç degil. bilmem yardımcı olabildim mi
    arkadaş hala alamadınmı sen araba ya alda biz de rahat edelim sende ben senin üzerine 3 araba değiştirdim al artık ya düşünme servise sok onay verirlerse al

• quote:

kardeş senin söylemiş olduğun iki arabada pek alınmaz satarken zor satılır tipo sakat araba dediğin gibi gösterge arızası verme ihtimali baya yüksek 106 QUİCKSİLVER bu araçta küçük düdük kadar bunlar sana eziyet olur.. ben kendi aracımı satıcam 13.500 den aşaya vermem. çünkü benim aracım brava biraz sekilli kmsi az kilmalı absli. vs vs özellikleri mevcut benimkini alamazsın ama o fiyata brava vardır netten bak 150.000 km geçmiş araba alma brava bence alına bilecek en güzel araba brava seri konforlu rahat araba biraz genç işi albea falan da bak onlarda kötü araç degil. bilmem yardımcı olabildim mi
    Kardeş sen Mineli 55 yazan adamı hatırlattın yine 55 yazdın yoksa o musun?

Bu arada araç olarak Albea ya da Palio alabilirsin LPGli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kick down

arkadaş hala alamadınmı sen araba ya alda biz de rahat edelim sende ben senin üzerine 3 araba değiştirdim al artık ya düşünme servise sok onay verirlerse al

1.4 enjeksyonlu tipoyu alamamış daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

quote:

Orijinalden alıntı: kick down

1.4 enjeksyonlu tipoyu alamamış daha

Alıntıları Göster
    aRKADASLAR YORUMLARINIZ İCİN DÜSÜNCELERİNİZ İCİN TESEKKÜR EDERİM, EVET UZUN ZAMANDIR BURAYA DUSUNCELERİMİ YAZIYORUM BENİ TANIYANLAR CIKIYO ARADA :) NEDENDIR BILMIYORUM AMA BI TURLU KISMET OLMADI ARABA ALMAK VE SİMDİ Bİ İLAN GORDUM ONU SİZLERLE PAYLASMAK ISTIYORUM KUSURUMA BAKMAYIN BEN ANLAMADIGIM CIN BURAYA LINK VERIYORUM ARABADAN ANLAYAN ARKADASLAR BENI YONLENDIRIRSE SEVİNİRİM, ARABA ILANI GORDUM ARKADASLAR SİZCE BU ARABA ALINIRMI, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-klimali-sanruflu-fullllll-fullll-bakmadan-gecmee-72353389/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: OZDEMIR34

aRKADASLAR YORUMLARINIZ İCİN DÜSÜNCELERİNİZ İCİN TESEKKÜR EDERİM, EVET UZUN ZAMANDIR BURAYA DUSUNCELERİMİ YAZIYORUM BENİ TANIYANLAR CIKIYO ARADA :) NEDENDIR BILMIYORUM AMA BI TURLU KISMET OLMADI ARABA ALMAK VE SİMDİ Bİ İLAN GORDUM ONU SİZLERLE PAYLASMAK ISTIYORUM KUSURUMA BAKMAYIN BEN ANLAMADIGIM CIN BURAYA LINK VERIYORUM ARABADAN ANLAYAN ARKADASLAR BENI YONLENDIRIRSE SEVİNİRİM, ARABA ILANI GORDUM ARKADASLAR SİZCE BU ARABA ALINIRMI, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-klimali-sanruflu-fullllll-fullll-bakmadan-gecmee-72353389/detay

Alıntıları Göster
    176 binde araba yaa :D uzak durrr acele etme mümkünse pazarları dolaş bulursun mutlaka

• quote:

Orijinalden alıntı: ShcreaM

176 binde araba yaa :D uzak durrr acele etme mümkünse pazarları dolaş bulursun mutlaka

Alıntıları Göster
    6 aydır arıyorum bütce 12 milyar ama hala yok yok en iyisi ben siteede görüp begendiğim arabanın lınkını buraya koyayım sizde bu araba alınır yada alma dıye dusuncelerinizi söyleerseniz sevinirim
  • quote:

6 aydır arıyorum bütce 12 milyar ama hala yok yok en iyisi ben siteede görüp begendiğim arabanın lınkını buraya koyayım sizde bu araba alınır yada alma dıye dusuncelerinizi söyleerseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    BU PEJODA OLMADI GALIBA :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZDEMIR34 -- 26 Ocak 2012; 11:31:32 >
  • Orijinalden alıntı: OZDEMIR34

Link verecektin. Sahibinden de bak istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüplüveÖfkeli -- 26 Ocak 2012; 11:50:42 >
  • quote:

Merhaba kardeş, bu araba alma işi gerçekten zor iş. Daha doğrusu bütçesi sınırlı insanlar için zor iş.Bende 1 aydır arıyorum istediğim gibi bir araba bulamadım. Birde fiyatların uçukluğu eklenince insan hepten soğuyor. Öncelikle sen yalnız mı yaşıyorsun onu sorayım. Sanırım bu linkteki araç iki kişilik 126 bis ten az büyük.
    o fiyatlara alınacak kullanışlı birşey değil. Tabii iki kişi binecekseniz sorun yok. Zira 5 yetişkin bindiğinde çok rahat olmuyor.Tipolarda dijital değil de analog göstergeli olanlardan bulursan sorun çıkarmaz. Aslında güzel arabalar. Ben tam bir ay önce 93 model 1,6 SX italyan tipo mu 9,250 liraya sattım. Klimalı , hidrolik direksiyonlu, 155 binde idi. Araba bu yaşına rağmen orjinal tek civatası dahi sökülmemişti.Ekstra olarakta sadece çelik jantlı. İnan şimdi tipomu arar oldum.Yol tutuş olarak fena sayılmaz. Senin linkini verdiğin araçtan da geniştir. Hemde fiat ın en çok alınıp satılan arabası. Temiz bir tipo bulursan al derim. Yalnız dikkat et 1,6 motor olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: tutuklu_

quote:

Merhaba kardeş, bu araba alma işi gerçekten zor iş. Daha doğrusu bütçesi sınırlı insanlar için zor iş.Bende 1 aydır arıyorum istediğim gibi bir araba bulamadım. Birde fiyatların uçukluğu eklenince insan hepten soğuyor. Öncelikle sen yalnız mı yaşıyorsun onu sorayım. Sanırım bu linkteki araç iki kişilik 126 bis ten az büyük.
    o fiyatlara alınacak kullanışlı birşey değil. Tabii iki kişi binecekseniz sorun yok. Zira 5 yetişkin bindiğinde çok rahat olmuyor.Tipolarda dijital değil de analog göstergeli olanlardan bulursan sorun çıkarmaz. Aslında güzel arabalar. Ben tam bir ay önce 93 model 1,6 SX italyan tipo mu 9,250 liraya sattım. Klimalı , hidrolik direksiyonlu, 155 binde idi. Araba bu yaşına rağmen orjinal tek civatası dahi sökülmemişti.Ekstra olarakta sadece çelik jantlı. İnan şimdi tipomu arar oldum.Yol tutuş olarak fena sayılmaz. Senin linkini verdiğin araçtan da geniştir. Hemde fiat ın en çok alınıp satılan arabası. Temiz bir tipo bulursan al derim. Yalnız dikkat et 1,6 motor olsun

Alıntıları Göster
    .................JETTA............................JETTA................
    ....................JETTA......................JETTA...................
    ......................JETTA..................JETTA.....................
    ........................JETTA..............JETTA.......................
    ...........................JETTA..........JETTA........................
    .............................JETTA.....JETTA...........................
    ...............................JETTA JETTA.............................
    ..................................JETTA...................................

.JETTA...........................................................JETTA.
    ...JETTA.......................................................JETTA...
    .....JETTA.....................JETTA......................JETTA.....
    .......JETTA...............JETTA.JETTA...............JETTA.......
    .........JETTA..........JETTA......JETTA...........JETTA.........
    ...........JETTA......JETTA..........JETTA.......JETTA...........
    .............JETTA..JETTA..............JETTA...JETTA.............
    ..................JETTA.........................JETTA ..................

• quote:

Orijinalden alıntı: tutuklu_

quote:

Alıntıları Göster
    tipoların 1.6 ie olanları ve 97 den sonrası makbulmus benımde hosuma gidiyo ama dijital gösterge sorunu soguttu beni..... -----.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZDEMIR34 -- 26 Ocak 2012; 12:52:31 >

• quote:

bu arabanın bırak kilometresinin fazla olmasını, ilan veriş tarzından dolayı uzak durmak gerekir

- full full bakmadan geçme
    - arabanın ön tarafında cd calar var, özellik kısmında dvd değiştirici işaretli
    - hem dijital, hem manuel klimalı
    - hem sunroof ve hem panoramik cam tavanı var
    - start stop varmış. ( ışıklarda kontağı kapatıp açıyor sanırım )
    - vakumlu kapıları var
    - far sistemini komple işaretlemiş

açıklama içler acısı

quote:

aracta tek kuruş masraf yok ön takım amatsorler baskı balata fren balataları yagı flitreleri triger seti aküsü hepsi yeni deyişti yani size sadece kontaa basıp binmek düşüyo orjinal sanruf ve klimalı ikisi bi arada bulman zor araç resimlerde görüldüü gibi tertemiz araçte bel altı boya var çiziklerden dolayı tavanda boya yok şahselerde oynama yok pazarlık azda olsa var araç başında olur tel yukardaki kapalı bu numaradan ulaşabilirsiniz 0 5 3 2 6 9 5 4 4 0 3 ... motor süper istediin ustaya göster alacak kişiye şimdiden hayırlı olssunn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_fb -- 26 Ocak 2012; 13:11:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

bu arabanın bırak kilometresinin fazla olmasını, ilan veriş tarzından dolayı uzak durmak gerekir

- full full bakmadan geçme
    - arabanın ön tarafında cd calar var, özellik kısmında dvd değiştirici işaretli
    - hem dijital, hem manuel klimalı
    - hem sunroof ve hem panoramik cam tavanı var
    - start stop varmış. ( ışıklarda kontağı kapatıp açıyor sanırım )
    - vakumlu kapıları var
    - far sistemini komple işaretlemiş

açıklama içler acısı

quote:

aracta tek kuruş masraf yok ön takım amatsorler baskı balata fren balataları yagı flitreleri triger seti aküsü hepsi yeni deyişti yani size sadece kontaa basıp binmek düşüyo orjinal sanruf ve klimalı ikisi bi arada bulman zor araç resimlerde görüldüü gibi tertemiz araçte bel altı boya var çiziklerden dolayı tavanda boya yok şahselerde oynama yok pazarlık azda olsa var araç başında olur tel yukardaki kapalı bu numaradan ulaşabilirsiniz 0 5 3 2 6 9 5 4 4 0 3 ... motor süper istediin ustaya göster alacak kişiye şimdiden hayırlı olssunn

Alıntıları Göster
    tskler benı aydınlattıgınız icin sizede tesekkrler murat bey

• quote:

tskler benı aydınlattıgınız icin sizede tesekkrler murat bey

Alıntıları Göster
    bendeki aractan bulabılırsın o paraya geniş konforlu cok saglam bır aractır onerırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu22

bendeki aractan bulabılırsın o paraya geniş konforlu cok saglam bır aractır onerırım

Alıntıları Göster
    tercihin iki kapılı ise bravo al.. yok 4 kapılı spor olsun istiyosan brava al tipoya binmezsin bidaha :) anladığım kadarıyla sende benim gibi genç birisin :) genç olmasan albea al ama o fiyatta zor biraz albea :) bravo - veya brava daha geniş sedan bagaj istersen marea al.. :) Sana bu kadarını diyorum.. :)
    b

• quote:

tercihin iki kapılı ise bravo al.. yok 4 kapılı spor olsun istiyosan brava al tipoya binmezsin bidaha :) anladığım kadarıyla sende benim gibi genç birisin :) genç olmasan albea al ama o fiyatta zor biraz albea :) bravo - veya brava daha geniş sedan bagaj istersen marea al.. :) Sana bu kadarını diyorum.. :)
    b

Alıntıları Göster
    YASLANMAK İCİN 40 A KADAR YOLU VAR DAHA 30 LARDAYIZ, HAYATTA 40 NDAN SONRA BASLARMIS DİMİ, BRAVA VE BRAVO DİYOSUN İYİ GÜZELDE DİYOSUN AMA ONLARIN YAKITI ÜZMEZİN SONRA

• quote:

YASLANMAK İCİN 40 A KADAR YOLU VAR DAHA 30 LARDAYIZ, HAYATTA 40 NDAN SONRA BASLARMIS DİMİ, BRAVA VE BRAVO DİYOSUN İYİ GÜZELDE DİYOSUN AMA ONLARIN YAKITI ÜZMEZİN SONRA

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR BENİMDE SIKINTIM BU YÖNDE:)

FORMA YENİ KATILDIM ASLINDA BEN OPEL CORSA ALMAK İSTİYORUM 1998-2000 MODEL ARASI BİŞEY BU ARAÇLARDAN BİlgİSİ OLAN VARMI YAKITLARI MASRAFLARI NASIL

DÜŞÜNDÜĞÜM ARAÇLAR ARASINDA OPEL CORSA- MİLENYUM KASA ACCENT 2000-2001 VE YİNE 2000-2001 MODEL CLİO ASLINDA FRANSADAN DOLAYI CLİO EN SON HATTA HİÇDE OLMAYA BİLİR HANGİSİ DAHA UYGUN OLUR BEN ÖLE HIZ YAPMAK İÇİN FİLAN DEĞİL AYAĞIMI YERDEN KESSİN SATMAYA KALKTIĞIM ZAMANDA ELİMDE PATLAMASIN YetER. AĞIRLIKLI OLARAK HYUNDAİ İLE OPELDE KALDIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..

VERECEĞİNİZ CEVAPLAR için ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• quote:

Yok Kardeş üzmez rahat olsana sen ya :) mesela benim aracımda sıra lpg var. çok az yakıyo o hesaplamaya kalksam km de. 250 kurus yakmaz en son 40Km gidiş 40Km
    geliş 15 Liralık gaz ile rahat rahat gittim geldim az gezdim. he baktın gaz bitti bezine direk kendi otomatik geciyor hem o kadar seri araç 160 -180 ne rahat görüyo bravo ve bravalarda. bence bunları düşünmelisin. o paraya hem piyasası olan bir araç brava alıp satarken zorlanmazsın. gecende bi kaç fotosu vardı koydum 2 günde 20 kişi aradı sonradan satmaktan vazgeçtim kaldırdım ilanları bende satınca ya golf alıcam , albea veya clio seybol falan alıcam. 12.000 liraya o paraya ala bileceğin en iyi araba fazla sanayiye gitmez parçası rahat bulunur ben memnunum aracımdan sanada tavsiye olarak yazıyorum sonuçta kararı sen vereceksin bi arakadaşında veya tanıdıgında brava veya bravo varsa bin yoksa şehrin galerisine git. orda mutlaka satılık brava - bravo vardır bin bak sende bana hak verirsin..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.