Şimdi Ara

Arkadaşlar HDD kurtarma hakkında biraz bilgisi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seagate 500GB lık SATAII disk, akşam bilgisayarı sorunsuz kapamış ancak sabah hiç bir anakart Disk i tanıyamamış.

Teknik olarak

Bioslarda Auto-Detect hiç tanımıyor. Bios a manuel olarak girildiğinde DISK error veriyor

Diskler dönüyor ve kafaları tutan Step motor çalışıyor (En azından sesi geliyor.)
    Diskin kartı değiştirilmesine rağmen hiçbir sonuç alınamadı. Olay biraz ciddi yani.

Bu diskten önemli dokümanların kurtarılması gerekiyor. Bu konuda bize yardımcı olabilecek kişilerin ulaşabileceğimiz telefon numaralarını eklemelerini istiyoruz.

• 1. Veri Kurtarma Hizmetleri
    www.verikurtarma.com Türkiye'deki Tek Disk Laboratuvarı Ücretsiz Analiz - Hızlı Sonuç
    2. Bilgisayar Tamir Merkezi
    www.ciabilgisayar.com Garantili Tamir,Yedek Parça,Arıza Tespit Ücretsiz Kadıköy 02163475709
    3. 444 0 643 Veri Kurtarma
    www.tekniknokta.com.tr Kurumsal Hizmet-Ücretsiz Analiz HardDisk, Sunucu Diskleri, RaidDisk

Biraz tuzlu olabilir söyliyim.. Geçmiş olsun. Bundan sonra da önemli belge ve dosyalarınızın yedeklerini almayı unutmayın. Kolay gelsin.

• evet bayagı bır tuzlu olabılır cunku bunlar porfesyonel ve ustduzey kurumlar

ama gayet basıt kendınıne yapabılıecegın seyler var.Mesela sılınen yada acılmayan harddıslerdekı verılerı kurtarmak ıcın pıyasada gayte kullanıslı porgramlar var bıraz bunları arastır bence
  • www.bercombilgisayar.net
  • Arkadaşlar, benim diskim bozulmuştu,içinde çok önemli datalarım vardı.Uzun süren araştırmalarım sonucunda en iyisi olduğuna karar verdiğimwww.mydisk.com.tr 'ye Diskimi verdim.Adamlar gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar,böyle yurtdışındaki gibi cleanroom'ları filan var.Açıkcası hiç ümidim yoktu ama datalarımı kurtardılar.Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms9816

Arkadaşlar, benim diskim bozulmuştu,içinde çok önemli datalarım vardı.Uzun süren araştırmalarım sonucunda en iyisi olduğuna karar verdiğimwww.mydisk.com.tr 'ye Diskimi verdim.Adamlar gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar,böyle yurtdışındaki gibi cleanroom'ları filan var.Açıkcası hiç ümidim yoktu ama datalarımı kurtardılar.Tavsiye ederim.

Benimkini kurtaramamışsınız şimdi ne olacak?
  • Bozuk olan HDD'nin diskini sağlam olan bir HDD ye yerleştirip denedinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms9816

Arkadaşlar, benim diskim bozulmuştu,içinde çok önemli datalarım vardı.Uzun süren araştırmalarım sonucunda en iyisi olduğuna karar verdiğimwww.mydisk.com.tr 'ye Diskimi verdim.Adamlar gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar,böyle yurtdışındaki gibi cleanroom'ları filan var.Açıkcası hiç ümidim yoktu ama datalarımı kurtardılar.Tavsiye ederim.

Peki fiyatı ne kadar tuttu? Astarı, yüzünden pahalı tutmuyordur umarım.

• hdd yi geri takip başka bir pc den hirenboot disk adlı iso formatını yazdırın takın cd room a açılışı cdroom yapin mekanik arıza yoksa kurtarma içini görebilirsiniz belgeler içinde başka bir pc ye takip aynı yöntem ile taşıma yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.