Şimdi Ara

ARKADASLAR HİTBİRD KANALLARI CIKMIYOR VE KANALIN CEKME YUZDELERİDE YOK.LUTFEN UFAK BİR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BENİM CİHAZ ORA(SUNNY).BABAM BİRKACGUN ONCE KURCALARKEN Bİ AYARI BOZMUS SONRA RESET ATMIS ALETE.OGUNDE BU GUNE HİTBİRD GİTTİ SİSTEM KURMA MENUSUNDEN GİRİYORUM ARAMA YAPTIRIYORUM FAKAT BİR TANE BİLE KANAL CIKMIYOR.BİRDE TP LİSTESİ NEDİR YANİ TP NEDİR.
    SİMDİDEN YARDIMLARINIZ İCİN TESEEKKURLER.

• Arkadaşım diseq ayarlarını bozulmuş olabilir, diseq ayarlarını kontrol edin büyük ihtimal sorununuz çözülecektir.

Saygılarımla..
  • Olay kaç gün önce oldu? Kardan olmuş olabilir.
  • lnb power ını aç düzelir
  • Arkadaslar diseq ayarlarını kontrol etmek isterdim ama ayarların nasıl oldugunu yani hangidegerlerde oldugunu bilmiyorum.Ama arkadasların dediği şeylerin hepsini yaptım olmadı.Çanağın yonu degişmiş olabilirmi ?artık en son care olarak ona bakıcam.
    Tesekkurler
  • arkadaşım diseq ayarlarını yaparken eger 2 adet canagın var ise muhtemelen turksat diseq 1 e hotbird de diseq 2 ye ayarlıdır genelde diseq menusunde 1-2-3-4 yada a-b-c-d seklinde secim yapılır.eger bakma sansın varsa diseq in üzerinde htbrd canagının hangi uca baglı olduuna bakarak bulabilirsin sorunun cözülmez ise önce tum baglantıları iyice kontrol et o da olmuyorsa canak dönmüş olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.