Şimdi Ara

Arkadaslar lütfen bana yardım edin kafayı yıcem (düsük sıralama)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben 228bındeyım acaba 243 bın ile 238bınden alan yerlerden bırıne yerlesebılırmyıım ayrıca ıkıncı ogretım ıstıyorum ama gece muzık yapıyorum barlarda bunun bana sıkıntısı olur mu

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathangel41

up
    arkadaslar fıkrı olan yok mu ???
  • quote:

arkadaslar fıkrı olan yok mu ???

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    kımsenın bır fıkrı yok mudur ya?
  • quote:

kımsenın bır fıkrı yok mudur ya?

Alıntıları Göster
    up :(
  • quote:

up :(

Alıntıları Göster
    up
  • %90 girersin niye giremeyesin
  • KraftMK K kullanıcısına yanıt
    Benim sıralamam 200k istediğim yer 135k ile kapatmış özel istiyorum ne olur sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

%90 girersin niye giremeyesin
    valla sıralamalar değişir diyolar bazıları kafamı karıstırıyor ayrıca bı sorum olucak hocam ılk tercıhe degılde 3 e bunları yazsam gelmeme riski varmıdır ?
  • quote:

valla sıralamalar değişir diyolar bazıları kafamı karıstırıyor ayrıca bı sorum olucak hocam ılk tercıhe degılde 3 e bunları yazsam gelmeme riski varmıdır ?

Alıntıları Göster
    kardes ınsallah sen gırersın oraya. baska fıkrı olan yok mu?
  • Haliyle çok zor. Özel derken aynı uni mi 135k.yoksa herhangi biri ise olabilir
    Her sene 25er puan düşmüş hocam bu senede kont. %10 arttı istediğim bölümede 170 kişi alacak. Sizce ne olur ? Genede zor mu ?
  • deathangel41 D kullanıcısına yanıt
    İyi niyetin için teşekkürler kardeşim umarım seninde istediğin yer gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeeep ▲

İyi niyetin için teşekkürler kardeşim umarım seninde istediğin yer gelir.
    up
  • Valla tek gerçek 200k olan biri 135k b
    Zor 150k falan olsa kontenjan arttı dersin de bu çok zor. Yinede inşallah olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Valla tek gerçek 200k olan biri 135k b
    Zor 150k falan olsa kontenjan arttı dersin de bu çok zor. Yinede inşallah olur
    arkadaslar ben ts2de 71 bindeyim turk dili ve eddebıyat ıkıncı ögretim falan olur mu ?
    Özel diye belki düşer diye düşünüyorum geçen sene boş kontenjan kalmış dolduramamışlar ek kontenjan açtılar. Umudumu yitirmek istemiyorum kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeeep ▲

Özel diye belki düşer diye düşünüyorum geçen sene boş kontenjan kalmış dolduramamışlar ek kontenjan açtılar. Umudumu yitirmek istemiyorum kısacası.
    kardeşim size güzel bir yol söyleyeyim, 3. kez girdiğim için deneme şansım kalmadı, ilk senenizse mezuna kalıp düzgün çalışın, kalamayacak durumdaysanız da düzgün bir iki yıllığa gidin oradan DGS ile sağlam bir üniversiteye geçersiniz. meşakkatli gözükse de en temiz yoldur, sermayeniz emeğinizdir, kafanızı kullanın, en temizi budur, sözüm düşük sıralamada olanlar için.
  • Hocam aslında haklısın ama bu aile baskıları yüzünden ne yazıkkı bunlar gerceklesemiyor malesef bu sene yazmak zorundayım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.