Şimdi Ara

***Arkadaşlar Müjdeee***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın oglen sim kartlar geliyor size mail adresi ve telefon numarası vericem oradan ürünleri alabilirsiniz istanbul dışında olan arkadaşlar buradan sipariş verebilirler, ben 100 tane kota ayırdım forum icin aradıgınız zaman veya mail atarken mutlaka forumdan oldugunuzu soyleyin

Yetkili Kişi: Nihan Hanım.
    mail adresi :nihan@ozsahin.com.tr
    Tel 0212 5208288

Forumdan aldıgınız ve ali corbacı'nın ayırdıklarından alıcam deyin burası aracı degil gercekten toptancı beyler..

Hadi Hayırlısı olsun.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicorbaci -- 16 Ocak 2008; 17:54:18 >

• Alı kardes fıyatı nedır?
  • ne için bu sim kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

ne için bu sim kart
    yarın sararsınız beyler ama 50$ sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicorbaci

yarın sararsınız beyler ama 50$ sanırım

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar simler geldi......
  • quote:

Evet arkadaşlar simler geldi......

Alıntıları Göster
    Su anda stoklarımızda 300 adet var tukenmeden sıparıslerınızı beklıyoruz...
    Daha once benden alan arkadaslardan bılgı alabılırsınız..
    Saygılar...

Kart fiyatı adet olunca 60usd'dir
    5 ve 5 'ın ustundekı alımlarda fıyat 50 usd'ye dusmektedır....

İrtibat İsmi: Fuat
    0-555-551-54-54

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsmhacker@hotmail -- 16 Ocak 2008; 17:26:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gsmhacker@hotmail

Su anda stoklarımızda 300 adet var tukenmeden sıparıslerınızı beklıyoruz...
    Daha once benden alan arkadaslardan bılgı alabılırsınız..
    Saygılar...

Kart fiyatı adet olunca 60usd'dir
    5 ve 5 'ın ustundekı alımlarda fıyat 50 usd'ye dusmektedır....

İrtibat İsmi: Fuat
    0-555-551-54-54

Alıntıları Göster
    Ya hocam bende 1.1.3 u kirdin falan zannetim,

Hayret bisisin sen ya,

:-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iphonist

Ya hocam bende 1.1.3 u kirdin falan zannetim,

Hayret bisisin sen ya,

:-)

Alıntıları Göster
    gsmhacker a çok teşekkür ederim. Arkadaşımızdan ben de kart aldım ve no problem. Yakında 3 tane daha alabilirim. Uçak bekliyoruz...
    Umarım kalır o zamana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: desire1999

gsmhacker a çok teşekkür ederim. Arkadaşımızdan ben de kart aldım ve no problem. Yakında 3 tane daha alabilirim. Uçak bekliyoruz...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: desire1999

her zaman beklerım kardesım saygılar....

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: desire1999

her zaman beklerım kardesım saygılar....

Alıntıları Göster
    gsmhacker dan dun kart aldım ve telefonum sorunsuz calısıyor. fuat kardes kart ıcın ve yardımların ıcın tesekkur ederım

• quote:

Orijinalden alıntı: 3244344

gsmhacker dan dun kart aldım ve telefonum sorunsuz calısıyor. fuat kardes kart ıcın ve yardımların ıcın tesekkur ederım

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın
  • quote:

Güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    arkadaslar hep ıstanbuldamı bulacaz sızı yanı ankarada sızın kontagınız yokmu hıc . burdan dırek elden alabılecegımız yuz yuze gorusebılecegımız hıcmı tanıdıgınız yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcat81

arkadaslar hep ıstanbuldamı bulacaz sızı yanı ankarada sızın kontagınız yokmu hıc . burdan dırek elden alabılecegımız yuz yuze gorusebılecegımız hıcmı tanıdıgınız yok?

Alıntıları Göster
    Arkadaşım alcat81

istanbulda bulduk ama ankarada calısıyoruz bulmaya :) bir günde geliyor eline daha ne istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3244344

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zepta

N.p Saygılar ıyı gunlerde kullan kardeş...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zepta

N.p Saygılar ıyı gunlerde kullan kardeş...

Alıntıları Göster
    Merhaba bu sabah bahsedilen kartlardan bende aldım, ancak benim bir problemim var. Turbo sim benim sim kartımla çalışmıyor. Kartım sim plus olmasına rağmen geçen hafta tekrar yeniledim ve turkcellden eş kart aldım. Turbo sim satıcının kendi sim kartıyla veya oradaki tüm kartlarla çalışmasına rağmen benim turkcell kartımla çalışmıyor. Başka iphonelarda da denenmiş benim sim kartım çalışmıyor. Nedeni ne olabilir? Kartım yeni zaten, tekrar sim kart çıkarttıracağım ama hiç umudum yok. Bir önce ki simplus turkcell kartım da kingsimle çalışmamıştı. Benzer problemle karşılaşan var mı? sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ksarp

Merhaba bu sabah bahsedilen kartlardan bende aldım, ancak benim bir problemim var. Turbo sim benim sim kartımla çalışmıyor. Kartım sim plus olmasına rağmen geçen hafta tekrar yeniledim ve turkcellden eş kart aldım. Turbo sim satıcının kendi sim kartıyla veya oradaki tüm kartlarla çalışmasına rağmen benim turkcell kartımla çalışmıyor. Başka iphonelarda da denenmiş benim sim kartım çalışmıyor. Nedeni ne olabilir? Kartım yeni zaten, tekrar sim kart çıkarttıracağım ama hiç umudum yok. Bir önce ki simplus turkcell kartım da kingsimle çalışmamıştı. Benzer problemle karşılaşan var mı? sorun ne olabilir?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ksarp

bı abone merkezıne gıdıceksın 3ytl verıp bı tane 64k lık kart alıcaksın ıphonene takıp kullanıcaksın :) sımdıden ıyı kullanımlar saygılar kardes

• arkadaşlar konu dışı olucak ama bu getirtilen simkartlar, iphone'un versiyonu ne olursa olsun, her kartla eksiksiz ve sorunsuz olarak çalıştırıyor mu? iphone'u buna bağlı olarak getirticem ve bunlardan bi tane de ben alıcam da o sebeple soruyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcin

arkadaşlar konu dışı olucak ama bu getirtilen simkartlar, iphone'un versiyonu ne olursa olsun, her kartla eksiksiz ve sorunsuz olarak çalıştırıyor mu? iphone'u buna bağlı olarak getirticem ve bunlardan bi tane de ben alıcam da o sebeple soruyorum :)
    quote:

Good news: 1.1.3 brings a baseband update, that will once again allow us access to the baseband's memory (this means that there will be a software unlock).

kaynakça: iPhone Status Ticker

Diyor ki; 1.1.3 firmware, baseband update'i ile geldi. Bu da bizim baseband'ın hafızasına ulaşmamız anlamına geliyor. Bu da yazılımsal olarak iPhone'un kırılarak telefon olarak kullanılmasına izin verecek.

Arkadaşlar böyle bir ihtimal var... Ben beklemek istiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kcin

arkadaşlar konu dışı olucak ama bu getirtilen simkartlar, iphone'un versiyonu ne olursa olsun, her kartla eksiksiz ve sorunsuz olarak çalıştırıyor mu? iphone'u buna bağlı olarak getirticem ve bunlardan bi tane de ben alıcam da o sebeple soruyorum :)
    Emin değilim ama sorunumu buldum sanırım, bana verilen sim plus eş kartlar 32k lıkmış. Şimdi 64lük kart aldım. Bakalım bu olacak mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksarp

Emin değilim ama sorunumu buldum sanırım, bana verilen sim plus eş kartlar 32k lıkmış. Şimdi 64lük kart aldım. Bakalım bu olacak mı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ksarp

Olacak merak etme tarafımca 100 defa denenmiştir :) ıyı gunlerde kullan telefonunu şimdiden...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.