Şimdi Ara

Arkadaşlar yardım kafam çok karışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba üni 2. Sınıfım sınıfımızdaki bir kıza geçen sene teklif etmiştim kabul etmedi sevgilim var dedi ve çok soğuk davranmaya başladı önceden aramız iyiydi sohbet muhabbet falan.
    Bu sene çok sıcak davranmaya başladı muhabbet falan ediyoz sebebini merak ettim öğrendim ki sevgilisinden ayrılmış
    Tekrar teklif edip etmemekte çok kararsız kaldım tekrar reddedilmek istemiyorum ama kızın bu davranışı beni çok umutlandırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kiz eski sevgilisine geri doner bos yere umutlanip uzme kendini bunlar hep boyle olmustr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeki Müren - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun:http://youtu.be/dt04030uyso

Bunu dinle ve bak keyfine

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Zeki Müren - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun:http://youtu.be/dt04030uyso

Bunu dinle ve bak keyfine

• Hocam sen kızla biraz konuş anlarsın zaten hemen acele etme kızın isteği varsa zaten seni bekler az dayan, gözlem yap.
  • Ne da döndü devran diye gir mevzuya. Seni yedeğe almis simdi değerlendiriyor. Takil geç bi sure....

• quote:

Orijinalden alıntı: Pheus

Hocam sen kızla biraz konuş anlarsın zaten hemen acele etme kızın isteği varsa zaten seni bekler az dayan, gözlem yap.

En mantıklısı bu gözüküyor hocam böyle yapacam ayrıca arkadaşların dediği gibi biri değil kendisi önüne gelenle muhabbet kurmaz öyle gevşek bi kız değil

• quote:

Orijinalden alıntı: gareth_bale

quote:

Orijinalden alıntı: Pheus

Hocam sen kızla biraz konuş anlarsın zaten hemen acele etme kızın isteği varsa zaten seni bekler az dayan, gözlem yap.

En mantıklısı bu gözüküyor hocam böyle yapacam ayrıca arkadaşların dediği gibi biri değil kendisi önüne gelenle muhabbet kurmaz öyle gevşek bi kız değil

Tamam o zaman hocam zaten konuşmalarından anlarsın kızın sana karşı bir şeyi var mı yok mu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.