Şimdi Ara

Arkadaslar yardim lütfen...(Bad Sektör)LÜtfenn allah askina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar niyese makinaya format atcam ama malesef hangi cd'yi taksam takayim bozuk dosya hatasi veriyor.napayim windows düzgün calismiyor bunu bi kac kisiye sordum bozuk sektör diyorlar napabilirim hatta bi foto cektim tam yerinde lütfen yardim arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playboyac -- 23 Nisan 2007; 4:06:38 >

• biostan usb portları kapatıp deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani

biostan usb portları kapatıp deneyin
    (biostan usb portları kapatıp deneyin )
    malesef disabled ettima ama tekrar ayni seyde takiliyo napabilirim simdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playboyac

Alıntıları Göster
    c paritionu silin ve yeniden oluşturun. sistemi oraya kurun.
  • quote:

Alıntıları Göster
    - Windows XP CD'niz çizilmiş, lekelenmiş veya kirlenmiş olabilir. CD'yi yumuşak bir bezle temizleyin, CD sürücüsüne yerleştirin ve Tamam'ı tıklatın. Ya da başka bir XP CD'siyle deneyin..
    - CD/DVD-Rom sürücünüzün lazer okuyucusundan kaynaklanabilir.
    - Birden fazla CD sürücüsü kullanıyorsanız, bilgisayarınız dosyaları yanlış sürücüde arıyor olabilir. PC'ye bağlı başka CD/DVD-Rom varsa bağlantılarını sökün, yani sadece XP CD'si olan donanım bağlı kalsın..

Umarım faydalı olur,

Kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: credo

- Windows XP CD'niz çizilmiş, lekelenmiş veya kirlenmiş olabilir. CD'yi yumuşak bir bezle temizleyin, CD sürücüsüne yerleştirin ve Tamam'ı tıklatın. Ya da başka bir XP CD'siyle deneyin..
    - CD/DVD-Rom sürücünüzün lazer okuyucusundan kaynaklanabilir.
    - Birden fazla CD sürücüsü kullanıyorsanız, bilgisayarınız dosyaları yanlış sürücüde arıyor olabilir. PC'ye bağlı başka CD/DVD-Rom varsa bağlantılarını sökün, yani sadece XP CD'si olan donanım bağlı kalsın..

Umarım faydalı olur,

Kolay gelsin..

Alıntıları Göster
    Malesef hepsinide denedim valla ayrica belirtmistim zaten yani cd'den zannetmiyorum cünkü 3tane farkli farkli cd'ile kurmaya calistim ama olmadi baska bi önerisi olan arkadaslar varsa lütefn yardimci olsun...Tekrardan tesekkürler ayrica sizede tesekkürler bana cevap yazan arkadaslar sagolun

• quote:

Malesef hepsinide denedim valla ayrica belirtmistim zaten yani cd'den zannetmiyorum cünkü 3tane farkli farkli cd'ile kurmaya calistim ama olmadi baska bi önerisi olan arkadaslar varsa lütefn yardimci olsun...Tekrardan tesekkürler ayrica sizede tesekkürler bana cevap yazan arkadaslar sagolun

Alıntıları Göster
    microsoft hyper threading işlemciden kaynaklandığını söylemiş

TIKLA

• quote:

Orijinalden alıntı: zebani

microsoft hyper threading işlemciden kaynaklandığını söylemiş

TIKLA

Alıntıları Göster
    Evet sagol kardes okudum ama bilmiyorum valla gözüme uyku girmiyo yapmam lazim bunu..sagolasin
  • quote:

Evet sagol kardes okudum ama bilmiyorum valla gözüme uyku girmiyo yapmam lazim bunu..sagolasin

Alıntıları Göster
    hdd ni 4 veya 5 parta ayır sonra ilkinden başlayarak kurmayı dene bu sayede bad sector un hangi ayırdığın partta olduğunu anlarsın windows u kurduktan sonra da bad i yok etmeye çalışırsın.eğer ayırdığın tüm partlarda yine hata veriyorsa daha çok parta ayırmayı dene yalnız windows un yüklenebileceği miktarı unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

hdd ni 4 veya 5 parta ayır sonra ilkinden başlayarak kurmayı dene bu sayede bad sector un hangi ayırdığın partta olduğunu anlarsın windows u kurduktan sonra da bad i yok etmeye çalışırsın.eğer ayırdığın tüm partlarda yine hata veriyorsa daha çok parta ayırmayı dene yalnız windows un yüklenebileceği miktarı unutma

Alıntıları Göster
    peki atlasan o dosyayı n oluyor bendede oluyor ben atlıyorum hiç bişey olmuyo taş gibi vindows

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

peki atlasan o dosyayı n oluyor bendede oluyor ben atlıyorum hiç bişey olmuyo taş gibi vindows

Alıntıları Göster
    Arkadaslar tskler ama malesef hepsinide denedim bisey olmadi herhangi bi sonuc alamadim.Gece baska bi CD-Rom ile deniyecem.Bu da artik son sans.Baska bi bileniniz varsa lütfen yardimci olsunlar...Tesekkürler cevaplar icin sagolun sizi haberdar edicem.(sonuc alabilirsem)

• quote:

Arkadaslar tskler ama malesef hepsinide denedim bisey olmadi herhangi bi sonuc alamadim.Gece baska bi CD-Rom ile deniyecem.Bu da artik son sans.Baska bi bileniniz varsa lütfen yardimci olsunlar...Tesekkürler cevaplar icin sagolun sizi haberdar edicem.(sonuc alabilirsem)

Alıntıları Göster
    forumda hd tune diye bir program war parcalanmıs kısımları tarıyor veya hdd regenerator kullanrak bad sector olup olmadına bak
    +her cdde bu dosyayamı bozuk diyor öleyse atla kuruluma dewam edebiliyosan et

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_18

forumda hd tune diye bir program war parcalanmıs kısımları tarıyor veya hdd regenerator kullanrak bad sector olup olmadına bak
    +her cdde bu dosyayamı bozuk diyor öleyse atla kuruluma dewam edebiliyosan et

Alıntıları Göster
    ks sys dosyasını tam olarak nerde diyro ağ bağlantıları mı dosyaların kopyalanması mı aygıtların tanınması mı bu çok önemli şayet eğer durum buraya kadar geldiyse ancak bende de çoğu defa yapmıştı cd romdan yapıyordu veya bi cd ile bi kere yüklediğinde başka cd taksan komple kıllanıyordu makina sen yeni baştan sıfırdan başlat formatı iyice sil herşeyi ve cd romun sağlam olsun bide öle dene eğer ağbağlantılarında yapıyosa biostan lanı kapat vs anladın olayı kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamutkaya -- 23 Nisan 2007; 20:53:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mamutkaya

ks sys dosyasını tam olarak nerde diyro ağ bağlantıları mı dosyaların kopyalanması mı aygıtların tanınması mı bu çok önemli şayet eğer durum buraya kadar geldiyse ancak bende de çoğu defa yapmıştı cd romdan yapıyordu veya bi cd ile bi kere yüklediğinde başka cd taksan komple kıllanıyordu makina sen yeni baştan sıfırdan başlat formatı iyice sil herşeyi ve cd romun sağlam olsun bide öle dene eğer ağbağlantılarında yapıyosa biostan lanı kapat vs anladın olayı kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Arthur_18 evet her cd'de ayni yerde ayni hatayi veriyor...malesef bana bi bozuk sectör tarayici programin download linkini verebilirmisiniz?Tskler...Ayrica mamutkaya tam 54%de takiliyo!tskler

• quote:

Arthur_18 evet her cd'de ayni yerde ayni hatayi veriyor...malesef bana bi bozuk sectör tarayici programin download linkini verebilirmisiniz?Tskler...Ayrica mamutkaya tam 54%de takiliyo!tskler

Alıntıları Göster
    Sisteminizde bulunan ram'leri kontrol edin veya başka bir ram bulup kur'u deneyin bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: credo

Sisteminizde bulunan ram'leri kontrol edin veya başka bir ram bulup kur'u deneyin bakalım..

Alıntıları Göster
    Malesef o da olmadi...Low format istiyormus diyorlar ne oldugunu nasil atildigini anlatabilirmisiniz cok yardimci olmus olursunuz sagolun cevaplar icin.Ve yeni cevaplar beni sevindirecek...Tesekkürler
  • quote:

Malesef o da olmadi...Low format istiyormus diyorlar ne oldugunu nasil atildigini anlatabilirmisiniz cok yardimci olmus olursunuz sagolun cevaplar icin.Ve yeni cevaplar beni sevindirecek...Tesekkürler

Alıntıları Göster
    arkadaşım ramlerin 400 mhz ise anakartın 333 mhz destekliyo olabilir lov format xp kurarken format seçeneğinin hızlı olmayanı yani yavaş olanıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem81

arkadaşım ramlerin 400 mhz ise anakartın 333 mhz destekliyo olabilir lov format xp kurarken format seçeneğinin hızlı olmayanı yani yavaş olanıdır

Alıntıları Göster
    Fakat baska yerlerde daha farkli seyler okumustum neyse yinede sagol bide senin dedigini deniyeyimm
  • Bad Sectörü bulan programin download linkini verebilirmisiniz arkadaslar ben aradim fakat bulamadim...Lütfen yardimci olun bana sagolun Yazmis oldugunuz msjlar icinde tsk ederim...Ve beni LOW FORMAT hakkinda bilgilendirirseniz size duaci olurum tskler...
  • quote:

Bad Sectörü bulan programin download linkini verebilirmisiniz arkadaslar ben aradim fakat bulamadim...Lütfen yardimci olun bana sagolun Yazmis oldugunuz msjlar icinde tsk ederim...Ve beni LOW FORMAT hakkinda bilgilendirirseniz size duaci olurum tskler...
    kardeş belki hardiskinde sorun vardır birde windows yüklü ni hardsıki alıp denesen..

kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.