Şimdi Ara

Arkadaşsızlıktan sıkıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaş 19 evde vakit geçir geçir sıkıldım hiç arkadaşta yok ne önerirsiniz arkadaşlar var mı ben gibi olan ?

• aynı dertten muzdaribin oturduğum sokakta benim uasıt toplasan 3 kisi var onlarda kafa dengi deyil benim bildigim konulardan anlamıyolar oyundan yazılımdan donanımdan teknolojiden bi haberler
    tek arkadaşlarım battlelog daki uplay dekiler
    varsa bildiginiz canlı arkaş kasma hilesi link atın
  • yok.
  • Ne meraklısınız arkadaşa yav illa kazık yedikten sonra akıllanacakdisınız. Gidin hobi edinin, çalışın boş oturunca böyle sıkılırsınız tabii .
  • quote:

Orijinalden alıntı: damage1000

yok.
    kendine bir uğraş bulmalısın
  • Bende arkadaşsızlıktan sıkılıyorum evde otur otur bunaldım aklıma resim boyama geldi şuan resim boyuyorum kafa dağıtıyor biraz sende dene bence böyle şeylerle uğraş bul eğlendir kendini
  • TruvaTR kullanıcısına yanıt
    kafa dengi kişi bulamamak zor dostum yaşamayanlar anlamaz bizi
  • ThreeArrow kullanıcısına yanıt
    İnsan sosyal bir varlık illaki birine ihtiyaç duyuyor yoksa alıştım zaten yalnızlığa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzcan4242

İnsan sosyal bir varlık illaki birine ihtiyaç duyuyor yoksa alıştım zaten yalnızlığa

Hobi edinirsen ya da işte çalışırsan ister istemez arkadaş edinirsin ki zaten :)
  • Dark horse kullanıcısına yanıt
    mantıklıymış dostum bu tür bir şeyler denemeliyim bende aklıma bir şeyler gelmiyordu ama güzel öneri
  • ThreeArrow kullanıcısına yanıt
    haklısın dostum ama şuda var bi süre böyle şeylerden uzak durunca bidaha girmeye gerçekten korkuyorsun karışık ve zor bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeArrow

quote:

Hobi edinirsen ya da işte çalışırsan ister istemez arkadaş edinirsin ki zaten :)

Pmden neden taciz ediyorsun?
  • insanları em
  • ouzcan4242 kullanıcısına yanıt
    Evet emin ol seni anlıyorum dostum ama bu korkun ilerde geçecek zaten o yüzden gözünde büyütme derim.
  • Valla bende cok skldim her gunum ayni lan ne akrabalarda ne koca mahallede bi yaşitim var yapayalnizim
  • samsung54 S kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum aynen insan bazen yeter artık diye haykırmak istiyor
  • quote:

Aynen dostum aynen insan bazen yeter artık diye haykırmak istiyor
    Arkadaşlarımla vakit öldürmek için zamanım yok Gidin bir an önce arkadaş edinin eğlenin ben sizin yaşlarınızda da çalışıyordum hala da çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

Arkadaşlarımla vakit öldürmek için zamanım yok Gidin bir an önce arkadaş edinin eğlenin ben sizin yaşlarınızda da çalışıyordum hala da çalışıyorum

bende çalışıyorum 14 yasından beri suan 19 yasindayim aksam 9 da eve geliyorum pc de yok yok
    ama artik ne oyunun tadi kaldi ne baska bi aktivitenin
    söyle isten gelip söyle bi iftar yapip " hadi kanka gel dışarı çıkalım gezelim " diye mesajlaşıp buluşacağım biri olsa
    onun yerini ne pc ne ps4 doldurur

• quote:

Orijinalden alıntı: TruvaTR

quote:

bende çalışıyorum 14 yasından beri suan 19 yasindayim aksam 9 da eve geliyorum pc de yok yok
    söyle isten gelip söyle bi iftar yapip " hadi kanka gel dışarı çıkalım gezelim " diye mesajlaşıp buluşacağım biri olsa

Alıntıları Göster
    hgi şehirlerdesiniz dostlar diyarbakır varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TruvaTR

quote:

Hangi şehirdesin ? Müsait olduğum bir akşam görüşelim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.