Şimdi Ara

Artık Anvil hakkında Bu son olsun !!!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes atıp tutuyor..K2 Network yada herhangi bi online şirketi oyun yapıpda oyun içindeki müşterilerine sunulan hizmetleri şansa bırakmaz..Online oyunlarda herseyin bir sırası vardır.. Yani anlayacagınız sans yoktur... Şimdi gelelim up yapma oranına..Öncelikle anvilinde bir sırası zamanı wardır..İtem yakma muhabbeti dogrudur.. Ama nasıl dogrudur kısaca özetliyim.. İlk önce serwerlara reset zmnını beklersiniz....Reset zmnda serwerlarda +8 yapma oranı % olarak düşer veya artar.. Ama Genellikle artar..Reset atıldıgı an serwerda sanki charlar itemler hersey sıfırlanmıs gibi olur ...Dielimki reset geldi....beklenen an..Mesela +7 shard basıcaksınız.. rebirthsiz....Shardı yakmadan önce chitin fln vs. yakarlar ..Yarım dogru..Serwera göre bi itemi basacaksan basacagın itemden degerlisini yakmak zorundasın..Ne?? o.O Degerlimi dediniz.. Düşünmeniz normal...Asasa göre Shard tan degerli ne war.. !!! ??? Dark vane dielim ..Tabiki shardtan degerli deil ..Ama serwerın yada oyunun yapılandırmasına göre uniq itemler high class itemlerden degerlidir...Konuyu acalım biraz..Anvildesiniz ..Reset atıldı kimseler yoq.. İlk önce chitinleri!! 2-3 priest chitin tabi hepsi +7 olucak , 1 tane rogue chitin , 1 tane md +7 no rebirth ,+6 yada +7 dv ve son olarak olarakta +7 shard...chitin gibi elbiseler buslarla basılır..md +7 ye gelince bus ve trina ..+6_+7 dv sadece bus ve son olarak +7 shard (+8 için) bus ve trina..Emin olunki +8 e gecer..Çünkü anvilin ve oyunun kurgusu budur .. Basacagın itemin uniqini yada ona eşdeger itemini harcamak zorundasınki elindeki high class item uplasın.. Yani yakma konusu benim yazdıgım gibi dogrudur.....Ayrıca.. Serwerlara reset atılacagı zmnmı illaki up yapıcaz ?.. Hayır.. Sabah saati yada öğlen yada aksamlarıda basabilirsiniz..Slot(anvil) cokmu kalabalık..Basacagınız iteme ks mi oluyor.. Ozmn anvilin Yemyesil(sapsarı) olmasını bekleyeceksiniz.. Fazla gecmeden kızarıcak anvil.. 1.item yandı..Anvil yine yeserdi..Ardından kızardı ..2.item yandı..Ve son olarak anvil yine yeserdi ve kızardı ..Noldu 3.itemde yandı ...Tabi siz sayıp beqliosunuz..Ve bunlardan sonra iteminizi basarsınız + kac yapacaksanız artık size kalmıs..Çünkü anvil belli bi item yakar ve sonra itemi uplama işine yardımcı olur..İtemin patlama özelligi olurmu ..Ewet. Ama up yapabilme özelliginiz normal uplamadan %50-%60 arasında artar..Eger aklınızda bir soru yada eleştiri warsa bir süre forumda sorularınızı cvplayacagım...Biraz uzun oldu ama saygılarımla...... RogueTheLaST ...Srvr Beramus...

• Okudum ama o kadar itemi nerede bulacan Onları bulsan satarsın daha çok para gelir shardın +8 olmamasıda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Fuchs

Okudum ama o kadar itemi nerede bulacan Onları bulsan satarsın daha çok para gelir shardın +8 olmamasıda var
    Güzel Ve mantıklı Şeyler Yazmışsın
    Lady_Martha nın Bi topic'i vardı bunu Oraya Yazsaydın keşke İnede saol
    emege Saygı
  • eline sağlık bunları biliyordum ve bilmeyenler için öğretici bi topic olmuş..bide şunu söyleyım server ın bi sınırı vardır eğer serverda 100 kişi varsa 10 kişide +7 shard olmasına izin verır (örnek) daha fazla +7 o gün basamassınz veya
    o gun 20 kişi +8md bastı ver server limiti doldu o gun istediğinizi yapın 21ci +8 md yi geçiremessinz

bun bilgileri daha ares server ı açılmadan yanı usko kurulmadan önce myko betada oynamış ve uskoda da işin ehli kişilerden öğrendim bilginize..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_TR_

Herkes atıp tutuyor..K2 Network yada herhangi bi online şirketi oyun yapıpda oyun içindeki müşterilerine sunulan hizmetleri şansa bırakmaz..Online oyunlarda herseyin bir sırası vardır.. Yani anlayacagınız sans yoktur... Şimdi gelelim up yapma oranına..Öncelikle anvilinde bir sırası zamanı wardır..İtem yakma muhabbeti dogrudur.. Ama nasıl dogrudur kısaca özetliyim.. İlk önce serwerlara reset zmnını beklersiniz....Reset zmnda serwerlarda +8 yapma oranı % olarak düşer veya artar.. Ama Genellikle artar..Reset atıldıgı an serwerda sanki charlar itemler hersey sıfırlanmıs gibi olur ...Dielimki reset geldi....beklenen an..Mesela +7 shard basıcaksınız.. rebirthsiz....Shardı yakmadan önce chitin fln vs. yakarlar ..Yarım dogru..Serwera göre bi itemi basacaksan basacagın itemden degerlisini yakmak zorundasın..Ne?? o.O Degerlimi dediniz.. Düşünmeniz normal...Asasa göre Shard tan degerli ne war.. !!! ??? Dark vane dielim ..Tabiki shardtan degerli deil ..Ama serwerın yada oyunun yapılandırmasına göre uniq itemler high class itemlerden degerlidir...Konuyu acalım biraz..Anvildesiniz ..Reset atıldı kimseler yoq.. İlk önce chitinleri!! 2-3 priest chitin tabi hepsi +7 olucak , 1 tane rogue chitin , 1 tane md +7 no rebirth ,+6 yada +7 dv ve son olarak olarakta +7 shard...chitin gibi elbiseler buslarla basılır..md +7 ye gelince bus ve trina ..+6_+7 dv sadece bus ve son olarak +7 shard (+8 için) bus ve trina..Emin olunki +8 e gecer..Çünkü anvilin ve oyunun kurgusu budur .. Basacagın itemin uniqini yada ona eşdeger itemini harcamak zorundasınki elindeki high class item uplasın.. Yani yakma konusu benim yazdıgım gibi dogrudur.....Ayrıca.. Serwerlara reset atılacagı zmnmı illaki up yapıcaz ?.. Hayır.. Sabah saati yada öğlen yada aksamlarıda basabilirsiniz..Slot(anvil) cokmu kalabalık..Basacagınız iteme ks mi oluyor.. Ozmn anvilin Yemyesil(sapsarı) olmasını bekleyeceksiniz.. Fazla gecmeden kızarıcak anvil.. 1.item yandı..Anvil yine yeserdi..Ardından kızardı ..2.item yandı..Ve son olarak anvil yine yeserdi ve kızardı ..Noldu 3.itemde yandı ...Tabi siz sayıp beqliosunuz..Ve bunlardan sonra iteminizi basarsınız + kac yapacaksanız artık size kalmıs..Çünkü anvil belli bi item yakar ve sonra itemi uplama işine yardımcı olur..İtemin patlama özelligi olurmu ..Ewet. Ama up yapabilme özelliginiz normal uplamadan %50-%60 arasında artar..Eger aklınızda bir soru yada eleştiri warsa bir süre forumda sorularınızı cvplayacagım...Biraz uzun oldu ama saygılarımla...... RogueTheLaST ...Srvr Beramus...

ks : kill stealing dir pek bi alakası yok kelimeleri nerde kullanacagımızı bilelim

bide birşey soracam

bi topicde kaç tane +8 item olduguna göre felan basılır diyordu

yani eger +8 100 tane wood ward bunların 50 si yandıysa sen +9 yapabilirsin dediydi

e burdan şu çıkıyor : +9 shard piyasada yoksa sn +9 shardı basabilirsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: LimonKolonyasi

quote:

Herkes atıp tutuyor..K2 Network yada herhangi bi online şirketi oyun yapıpda oyun içindeki müşterilerine sunulan hizmetleri şansa bırakmaz..Online oyunlarda herseyin bir sırası vardır.. Yani anlayacagınız sans yoktur... Şimdi gelelim up yapma oranına..Öncelikle anvilinde bir sırası zamanı wardır..İtem yakma muhabbeti dogrudur.. Ama nasıl dogrudur kısaca özetliyim.. İlk önce serwerlara reset zmnını beklersiniz....Reset zmnda serwerlarda +8 yapma oranı % olarak düşer veya artar.. Ama Genellikle artar..Reset atıldıgı an serwerda sanki charlar itemler hersey sıfırlanmıs gibi olur ...Dielimki reset geldi....beklenen an..Mesela +7 shard basıcaksınız.. rebirthsiz....Shardı yakmadan önce chitin fln vs. yakarlar ..Yarım dogru..Serwera göre bi itemi basacaksan basacagın itemden degerlisini yakmak zorundasın..Ne?? o.O Degerlimi dediniz.. Düşünmeniz normal...Asasa göre Shard tan degerli ne war.. !!! ??? Dark vane dielim ..Tabiki shardtan degerli deil ..Ama serwerın yada oyunun yapılandırmasına göre uniq itemler high class itemlerden degerlidir...Konuyu acalım biraz..Anvildesiniz ..Reset atıldı kimseler yoq.. İlk önce chitinleri!! 2-3 priest chitin tabi hepsi +7 olucak , 1 tane rogue chitin , 1 tane md +7 no rebirth ,+6 yada +7 dv ve son olarak olarakta +7 shard...chitin gibi elbiseler buslarla basılır..md +7 ye gelince bus ve trina ..+6_+7 dv sadece bus ve son olarak +7 shard (+8 için) bus ve trina..Emin olunki +8 e gecer..Çünkü anvilin ve oyunun kurgusu budur .. Basacagın itemin uniqini yada ona eşdeger itemini harcamak zorundasınki elindeki high class item uplasın.. Yani yakma konusu benim yazdıgım gibi dogrudur.....Ayrıca.. Serwerlara reset atılacagı zmnmı illaki up yapıcaz ?.. Hayır.. Sabah saati yada öğlen yada aksamlarıda basabilirsiniz..Slot(anvil) cokmu kalabalık..Basacagınız iteme ks mi oluyor.. Ozmn anvilin Yemyesil(sapsarı) olmasını bekleyeceksiniz.. Fazla gecmeden kızarıcak anvil.. 1.item yandı..Anvil yine yeserdi..Ardından kızardı ..2.item yandı..Ve son olarak anvil yine yeserdi ve kızardı ..Noldu 3.itemde yandı ...Tabi siz sayıp beqliosunuz..Ve bunlardan sonra iteminizi basarsınız + kac yapacaksanız artık size kalmıs..Çünkü anvil belli bi item yakar ve sonra itemi uplama işine yardımcı olur..İtemin patlama özelligi olurmu ..Ewet. Ama up yapabilme özelliginiz normal uplamadan %50-%60 arasında artar..Eger aklınızda bir soru yada eleştiri warsa bir süre forumda sorularınızı cvplayacagım...Biraz uzun oldu ama saygılarımla...... RogueTheLaST ...Srvr Beramus...

ks : kill stealing dir pek bi alakası yok kelimeleri nerde kullanacagımızı bilelim

bide birşey soracam

bi topicde kaç tane +8 item olduguna göre felan basılır diyordu

yani eger +8 100 tane wood ward bunların 50 si yandıysa sen +9 yapabilirsin dediydi

e burdan şu çıkıyor : +9 shard piyasada yoksa sn +9 shardı basabilirsin?
    elimde +9 shar war zaten rebirth +11 ..Rebirth li basma yöntemini cok yakında paylasacagım

• quote:

Orijinalden alıntı: SCREAM_TR_

elimde +9 shar war zaten rebirth +11 ..Rebirth li basma yöntemini cok yakında paylasacagım

Alıntıları Göster
    rebirt basmada kolay aslında ama patlatmaya itemin çoksa +2 rebirt e 2shell(+7) +3 rebirte 4 shell (+7)
    böle katlaya katlaya gidiyo şimdilik +3 rebirt de kaldım
    ama betada +9 rebirt e çıkmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: psychomanyak

eline sağlık bunları biliyordum ve bilmeyenler için öğretici bi topic olmuş..bide şunu söyleyım server ın bi sınırı vardır eğer serverda 100 kişi varsa 10 kişide +7 shard olmasına izin verır (örnek) daha fazla +7 o gün basamassınz veya
    o gun 20 kişi +8md bastı ver server limiti doldu o gun istediğinizi yapın 21ci +8 md yi geçiremessinz

bun bilgileri daha ares server ı açılmadan yanı usko kurulmadan önce myko betada oynamış ve uskoda da işin ehli kişilerden öğrendim bilginize..
    quote:

Orjinalden alıntı: psychomanyak

eline sağlık bunları biliyordum ve bilmeyenler için öğretici bi topic olmuş..bide şunu söyleyım server ın bi sınırı vardır eğer serverda 100 kişi varsa 10 kişide +7 shard olmasına izin verır (örnek) daha fazla +7 o gün basamassınz veya

o zaman buna göre gece saatleri shard basma oranı daha yüksek olur ki bir kere gece 2 tane +7 rebirthli chitin yaptım sanırım arasındaki ilişki bu

• quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

quote:

o zaman buna göre gece saatleri shard basma oranı daha yüksek olur ki bir kere gece 2 tane +7 rebirthli chitin yaptım sanırım arasındaki ilişki bu

Alıntıları Göster
    haklı gibi ama bi +8 sahrd yakacğıma o ıtemları satarım 2tane +8shard alrıım ::a

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bu arada Junger arkadasımız Ks nin acılımını yazmıs..Dogrudur...Ama Burdaki anlamında ''Ks''biri item basıosa ve item uplanıp anvilde yesil yanıosa Sende anvilin yesil oldugundan faydalanıp itemini uplarsan Bir sonraki upta iteminin yanmasıdır..Umarım bunu bilerekten acılımını yazmıssındr..

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Birde Gold pre olanların basma sansı daha çok oluyor mus.oyle duymustum.Yani avantajı oluyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: yemen26

Birde Gold pre olanların basma sansı daha çok oluyor mus.oyle duymustum.Yani avantajı oluyordur

Alıntıları Göster
    Beyler +8 shardın atagı 101 Excp..Shardın atagı 103 ..Ben yorumlarınıza actım..+6 dv suan için 12 gb 7 shard 14 gb md+7 3gb chitinleri toplasan 3-4 gb.. 30 gb ye anca +1 priest pendant alırsınız...Zaten item bulamıosanız bu oyunda bosa zmn harcamanıza gerek yoq...Ben sadece paylasmak için yazdım..Bunun aklınızda kalıp kalmaması size kalmıs....Bir arkadasımız rebirth basmak kolay dedi..gercekten sanıldıgından da kolay...Kunta fln tek atarsın demiş bir arkadasımız...Kunt 80 lvl ben 71 lvlim..Kuntun skill wurusunda 74 skill olması lazım skill damageden haric +1500 dmg wuruo...Neyse umarım paylasımım birikimli olmustur..

• quote:

Orijinalden alıntı: yemen26

Alıntıları Göster
    çok güzel açıklamışsın saol
  • quote:

Beyler +8 shardın atagı 101 Excp..Shardın atagı 103 ..Ben yorumlarınıza actım..+6 dv suan için 12 gb 7 shard 14 gb md+7 3gb chitinleri toplasan 3-4 gb.. 30 gb ye anca +1 priest pendant alırsınız...Zaten item bulamıosanız bu oyunda bosa zmn harcamanıza gerek yoq...Ben sadece paylasmak için yazdım..Bunun aklınızda kalıp kalmaması size kalmıs....Bir arkadasımız rebirth basmak kolay dedi..gercekten sanıldıgından da kolay...Kunta fln tek atarsın demiş bir arkadasımız...Kunt 80 lvl ben 71 lvlim..Kuntun skill wurusunda 74 skill olması lazım skill damageden haric +1500 dmg wuruo...Neyse umarım paylasımım birikimli olmustur..

Alıntıları Göster
    quote:

güzel yazmışsın,ama kesin +8 shard çıkar 30 gb ye demişşin de sen inanıyomusun kendin buna ?ve bişi daha sen bunları basarken trina ibaresi kullanmamışşın sen trinasız +8 shard yaptınmı ? dün aksam ve 3 gün önce 2 facia yaşadım ben,toplam zararım 500 gb minimum ve +8 shard çıkartamadım,neler yaktığımıda sayayım sana ve bu sabaha karşı 4 de oldu anvilin en sessiz sakin zamanlarından birisinde ve b3 te,+7 shard 5 tane +7 dv 2 tane +7 hell blood 1 tane +7 sherion 1 tane bunları ben dün sabaha karşı yaktım ve trinayla ne çıktı sonuç biliyomusun ? hiç 0 da 0 yani paşam,anvilin sistemi filan yok anvilin sistemi kafasına göre takılması tek geçerli olan önden birşeyler yakmak ama buda yetmiyor çok zaman,ben bir akşamda +8 shard +8 ms +8 dv bastım ve hepsi 4 tane +7 fp yakarak sonra sandımki he demkki oluyor ama yemedi sonraki günlerde onlarca item yaktım yaktığım shard sayısı 20 tane +7 trina sayısıda o kadar ama olmadımmı olmuyor ne yakarsan yak anvile tutsaksın onu kandıramazssın ne isterse o olur bu bu kadar basit..bu arada kuntun olayına takıldım kunt 1500 mu vuruyo ? ne giyosun sen yhau :) kunt bana 900 den yukarı çıkamadı defans 1100 dd 25 plate takıyorum skeleton iron glass filanda yok tek dd helmetim yani dün akşam renaviato ile ikisini 10 dkka dolandırdım ve damage larına baktım yattım sonunda yatmadım demiyorumda kuntun en fazla vurdugu 800 renaviato nun 740 dı e heralde 100 damage dan birisi spikedır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieForYouu -- 29 Aralık 2006; 15:58:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XaSe®

çok güzel açıklamışsın saol

Alıntıları Göster
    BU ARADA LADY__MARTHANIN TOPIĞİNİ GÖRDÜM..ARKADASIMIZIN BİRİSİ DEMİŞ TRİNA VE BUSU NASIL KOYARIZ DEMİŞ..BUS 1. SIRAYA TRİNA İSE 2 .SIRAYA KOYUN +8 LİK İTEMİ BASMAK İÇİN....DAHA ÖNCE Bİ YERDEN DUYUPTA DENEMİŞ OLDUGUM Bİ YÖNTEM WAR.. %50 -%50 SANS YAKALADIM..SİZLERE BUNUDA PAYLASIYIM...
    ÖNCELİKLE İTEM ELİMİZDE +1 OLARAK WAR..
    +2 İÇİN 3. SIRAYA
    +3 İÇİN 2.SIRAYA
    +4 İÇİN 6.SIRAYA
    +5 İÇİN 4 .SIRAYA
    +6 İÇİN 8.SIRAYA
    +7 İÇİN 7.SIRAYA
    +8 İÇİN 1.SIRAYA BUS 2. SIRAYA TRİNA...
    DEDİGİM GİBİ YARIYA YARIYA SANS... BİR AYRINTI DAHA...İTEMİ BASACAKSANIZ BUSU YADA SCROLLU HEP AYNI SIRAYA KOYMAYIN...

• quote:

BU ARADA LADY__MARTHANIN TOPIĞİNİ GÖRDÜM..ARKADASIMIZIN BİRİSİ DEMİŞ TRİNA VE BUSU NASIL KOYARIZ DEMİŞ..BUS 1. SIRAYA TRİNA İSE 2 .SIRAYA KOYUN +8 LİK İTEMİ BASMAK İÇİN....DAHA ÖNCE Bİ YERDEN DUYUPTA DENEMİŞ OLDUGUM Bİ YÖNTEM WAR.. %50 -%50 SANS YAKALADIM..SİZLERE BUNUDA PAYLASIYIM...
    ÖNCELİKLE İTEM ELİMİZDE +1 OLARAK WAR..
    +2 İÇİN 3. SIRAYA
    +3 İÇİN 2.SIRAYA
    +4 İÇİN 6.SIRAYA
    +5 İÇİN 4 .SIRAYA
    +6 İÇİN 8.SIRAYA
    +7 İÇİN 7.SIRAYA
    +8 İÇİN 1.SIRAYA BUS 2. SIRAYA TRİNA...
    DEDİGİM GİBİ YARIYA YARIYA SANS... BİR AYRINTI DAHA...İTEMİ BASACAKSANIZ BUSU YADA SCROLLU HEP AYNI SIRAYA KOYMAYIN...

Alıntıları Göster
    beyler anvil de değişik olaylar var

bu arkadasin dedikleri kismen doğru ama sadece kısmen

ben bir ara up yapiyordum o da +6 shell basicam o kadar nese bekliyorum

bir ara saydim ard arda tam tamina 21(25 de olabilir emin deilim ama 20 den %100 fazla) tane kirmizi cikti yani bazen anvil takiliyor ve +3 den sonra basilacak tum itemlari yakiyor taki biri +1 +2 item basana kadar

yani cok farkli sistemi hakketen :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cefurkannnnnnnn

beyler anvil de değişik olaylar var

bu arkadasin dedikleri kismen doğru ama sadece kısmen

ben bir ara up yapiyordum o da +6 shell basicam o kadar nese bekliyorum

bir ara saydim ard arda tam tamina 21(25 de olabilir emin deilim ama 20 den %100 fazla) tane kirmizi cikti yani bazen anvil takiliyor ve +3 den sonra basilacak tum itemlari yakiyor taki biri +1 +2 item basana kadar

yani cok farkli sistemi hakketen :D

Alıntıları Göster
    DieForYouu benim anlattıklarımı ltf tam oku öyle yorumunu yap..Ben 3-4 defa böyle yaptım Ve +8 olan shardımı rebirth basıp +5 den +11 (+9 no rebirth) yaptım...sen bussuz trinasız basıosan ben ne yapıyım yada gecmiosa elimden gelen bir sey olmaz.Ben her yaptıgımda oldu..we emin olunki bir online oyun warsa asla sans olmaz.. Mantıklı düşünün....We kuntun skillerine gelince ingce acılımın warsa cözebilirsin...
    Blinding (Lv. 72): Inflicts 200% damage and blinds for 3 seconds. Blinding does not apply to monsters.

Beast Hiding (Lv. 75): Inflicts 100% damage and turns the player invisible for 3 seconds. Invisibility does not apply to monsters.

Critical Point (Lv. 80): Increases the probability of doing a critical attack. Does not apply to monsters.

• quote:

DieForYouu benim anlattıklarımı ltf tam oku öyle yorumunu yap..Ben 3-4 defa böyle yaptım Ve +8 olan shardımı rebirth basıp +5 den +11 (+9 no rebirth) yaptım...sen bussuz trinasız basıosan ben ne yapıyım yada gecmiosa elimden gelen bir sey olmaz.Ben her yaptıgımda oldu..we emin olunki bir online oyun warsa asla sans olmaz.. Mantıklı düşünün....We kuntun skillerine gelince ingce acılımın warsa cözebilirsin...
    Blinding (Lv. 72): Inflicts 200% damage and blinds for 3 seconds. Blinding does not apply to monsters.

Beast Hiding (Lv. 75): Inflicts 100% damage and turns the player invisible for 3 seconds. Invisibility does not apply to monsters.

Critical Point (Lv. 80): Increases the probability of doing a critical attack. Does not apply to monsters.

Alıntıları Göster
    quote:

hayır ben bussuz trinasız basmıyorum sen trina yazmamışşın hiç ondan bahsediyorum trinasız basmıyosunm heralde ? 30 gb maliyet çıkartmışşında ben ona şaşırdım trina 2 tane +7 shard +7 dv zaten 50 eder ki daha garanti olmasını istiyosan 4 tane basılcak item alırsın eline buda 100 eder ve çıkmayabilirde kısmet..kunt konusunda haklı olabilirsin o lvl e gelmediğim için bilmiyorum 74 skili ne vurur yada her zaman vururmu bahsettiğin damage 1500+ skill neredeyse 2500 boru değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: PAŞHA

haklı gibi ama bi +8 sahrd yakacğıma o ıtemları satarım 2tane +8shard alrıım ::a

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PAŞHA

eet zekice
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomanyak

quote:

yaralı bir topic

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.