Şimdi Ara

ARTIK ŞEHİT HABERLERİNİ DUYAMAYACAĞIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar medya artık yayınlayamayacak tsk herşeyi gizleycekmiş doğrumu bu

• doğru ve mantıklı
  • bence doğru çünkü pkk her şeyi tv lerden öğrenebilir diye düşünüyorum
  • neler olup neler bittiğini öğrenemeyceğiz o koyuyor adama
  • şehit haberi olunca versinler ama tezkere çıkacak diye de heryere reklam yapılmazki
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

doğru ve mantıklı

neresi mantıklı ya haberimiz olmıycak olan bitenden
  • TSK istediyse bunu sonuna kadar doğru. Akp ayıbını örtmek için istediyse zaten akp kafadan yanlışta neyse.
  • ben bu şehit haberleriyle büyüdüm psikopatmı oldum neymiş çokcukların ruh ve akıl sağlığını bozuyormuş hadi canım sende senin maksadın halkın sokağa çıkıp yürümemesi sesinin çıkmamaması kendisine karşı gelmemesi hem kaç aydır şehit haberleri cenaze törenleri yayınlanıyordu ee ozaman neden sansür uygulamadın neden uygulamadın şundan halk isyan etti isyana sansür çözüm olarak getirildi o sansürüde kaldırırız
  • Adamlar Irak'a şöyle giricez böyle giricez diye bir sürü şey saydılar.
    Ama Şehit haberlernei gelince halkın psikolojisini bozduğu gerekçesiyle kaldırılıyor.

Ya Bozulsun Allah aşkına bozulsun şu psikolojide birazcık insanlar bilinçlensin neyin ne olduğunun farkına varsın.
    Ne olur bozulsun ya yalvarıyorum.
  • Sansürcü zihniyet işte.
  • Arkadaşlar şehit haberleri çıktığında tüm milletimiz çok üzülüyor, moralimiz bozuluyor... PKK'nın istediği de bu... bizi üzmek yıpratmak... Bence daha iyi oldu yayınlanmasın
  • olayın TSK ile hiç bir ilgisi yok. her şehit haberinde , her şehit cenazesinde , insanların bir araya gelerek teröre lanet yağdırmaları ve kanalların
    bu konular üzerinde fazlaca durması ve irdelemesi,iradesiz hükümeti rahatsız ediyor. tabi bu baskıdan rahatsız oldukları için böyle küçültücü şeyler
    düşünüp böyle küçük hamleler yapıyorlar ki beni hiç de şaşırtmıyorlar.
    evet çok üzücü olaylar ama insanlar üzerinde bir tokat etkisi yapan milleti bir araya bütün olmaya bir olmaya teşvik eden yayınlar ve gerekli.bu uzun
    zamandır kaybettiğimiz,bir ülkenin ayakta kalmasını sağlayan çok önemli bir etken.bu yüzden aksine bu haberler verilmeli eşini,babasını,kardeşini
    kaybedenlerin göz yaşlarını içimize işlettirilmeli ekranın köşesinde her zaman bayrağımız dalgalanmalı.bunca tehlike ve tehdit karşısında tek yürek olmalıyız.

• şehit haberleri cocukların pisikolojisini etkiliyomus pehh bu kadar ama bu kadar sacma birşey gormedim şehit babaların cocukları babalarının tabutlarına baktıkları zaman hiç pisikolojileri bozulmuyor dimi !!! şuanda savas halindeyiz mileti uyutmaya calısmasınlar pkk durdurulmus olsaydı şuanda böyle şeyler olmazdı bnce ayıplarını kapatmak için yapıyorlar !
  • Siz TV'de duyduğunuz her haberi doğru mu sanıyorsunuz? 90'lardan beri taktik aynıdır; 100 terörist öldürülse medyaya 50 diye verirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.