Şimdi Ara

asosyallikle ilgili soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tipsiz olduğun için mi asosyal asosyal olduğun için mi tipsiz olunur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Asosyallik adamı tipsiz yapar. Tam 1 sene asosyallik yaşadım, yakışıklı olmama rağmen.
    Asosyalken sakallar uzardı havasızlıktan yüz solar çok uyumaktan ayyaş gibi dolanırdım.
    Neyse ki kurtuldum şimdi eve fazla uğramıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Asosyallik adamı tipsiz yapar. Tam 1 sene asosyallik yaşadım, yakışıklı olmama rağmen.
    Asosyalken sakallar uzardı havasızlıktan yüz solar çok uyumaktan ayyaş gibi dolanırdım.

Sakal uzamasi tipsiz yapmaz ki adamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: reklam_alanı

quote:

Asosyallik adamı tipsiz yapar. Tam 1 sene asosyallik yaşadım, yakışıklı olmama rağmen.

O kadar şey söyledim onamı takıldın.
    Sakal herkese yakışır mı ? Çok kirli sakal hemde.
  • Bana sorarsan yani bence benim görüşüm tamamiyle parayla alakalı
  • quote:

quote:

quote:

hem illaki sakal olmasına gerek yok 15-17 yaşlarında süt bıyıgıda olabilir :)

• kalp atışın falan eskisi gibi olmuyor bazı şeyler ölen bir insanı düşün 1 saat içerisinde yüzünde bir solukluk oluşur ya işte onun gibi düşün günden güne arkadaşın dediği gibi uyuşuklaşıyorsun sürekli uyuyorsun evde spor yapabiliyorsan bu fazla bir şey eksiltmez ama doğrusunu söyleyeyim ben sürekli spor yapıyorum ama hiç bir şekilde iyi bir verim alamıyorum motivasyon yok adrenalin yok yok ta yok bazen bakıyorsun normal güzelliğe sahip olan insanlar bile dışarı çıkıp dolaşabiliyor veya engelli insanlar sonra dönüp birde kendine bakıyorsun ben neden böyleyim insanlar dışarıda korkusuzca gezebiliyorlar hiç bir şeyi dert etmiyorlar ben neden çıkıp gezemiyorum vs vs
  • Parayla alakalı tamamen bence. Para olsa eve girmem mesela ama olmayınca mecbur evdesin. Anca arada bir çıkabiliyosun.
  • Konuda kendimle sohbet ediyor gibiyim.
  • Baya saçma yorumlar gelmiş
    Bence kişinin kendisi ve şartlarla alakalı bir durumdur.Mesela ben çok hareketli bi insandım eve gitmezdim yazları 15te uyanır 16da dısarı cıkar gece 2 3 te eve giderdim.Sonra akıllandım 11. sınıfta ders çalışmaya başladım falan derken baya baya kapandım eve.Geçen sene gitmedim tekrar hazırlandım bu sENE.Öyle zamanlarım oldu ki sadece sigara almak için çıktım evden.Yani sadece kişisin yaşadığı dönem evre her ne dersen de şartlar etkilidir.
  • Valla ben her yaz bile bile kendimi asosyal yapıyorum. Zaten ileri de belki iş yüzünden yan gelip yatamayacağım, bu günleri mi değerlendiriyorum. Okul vakti gezip tozuyorum, yazın eve kapanıyorum. Biraz da yalnızlığı sevdiğimden ama fazlası da bunaltıyor tabi adamı.
  • kısır döngü
  • tipsiz olunmaz tipsiz doğulur genetik özelliklerin iyi değilse zaten büyüdükçe tipsizliğin ortaya çıkar ha şunu diyebiliriz asosyal olundukça kendine uygulandığın bakım azaldığı için bakımsız olursun o kadar
  • Bankamatikten para çektiğim zaman ben;

asosyallikle ilgili soru

Param kalmadığı zaman;

asosyallikle ilgili soru

Özgüven eksiklği=para...

• tip + özguven.

• tipsiz olup da inanılmaz sosyal olan adamlar ve yakışıklı olup da evden çıkmayan adamlar gördüm.kafada bitiyor iş.adamın biri tipsizdir ama özgüven vardır çıkar gezer, milletle arkadaş olur, diğeri yakışıklıdır ama üşenir çıkmaya ve asosyal olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaperX3

quote:

quote:

quote:

hem illaki sakal olmasına gerek yok 15-17 yaşlarında süt bıyıgıda olabilir :)

O daha beter tipsiz yapar adamı

• millet parayla alakalı demiş. lisede cebimde beş kuruş olurdu ama evde uyku dışında vakit geçirdiğimi hatırlamıyorum

• Herseyi paraya yoruyorsunuz.

A:kizlar neden bakmiyor ?
    B:paran yoksa bakmaz.

C:neden asosyalim ?
    D:paran yoksa ondandir.

.
    .
    .
    .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.