Şimdi Ara

ASP.NET MVC Admin Area Sunucuda Hata Veriyor Lütfen Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve sonunda yayınladığım blog sitem üzerinde bir sorun yaşıyorum. Blog sitemi ASP.NET MVC dili ile kodladım ve admin panelini "Areas" oluşturarak yaptım. Ancak, local hostumda localhost:6602/Admin olarak başarıyla açılan admin panelim, sunucuya attığımda ve www.domainadi.com/Admin olarak panele girmeye çalıştığımda aşağıdaki görselde olduğu gibi bir hata veriyor. İnanın yaklaşık 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum, ancak ne bi kaynak ne bi çözüm bulabildim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler,

ASP.NET MVC Admin Area Sunucuda Hata Veriyor Lütfen Yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinunvermis -- 20 Mart 2016; 20:03:41 >

• yönlendirme yaaprken yolun başın a / işaretini koy
  • Merhaba,

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Ancak, ASP.NET MVC sisteminde herhangi bir yönlendirme yapılmıyor. Direkt olarak areas kısmına sağ tıklaıp Add Area > Area İsmi(Admin) yazarak area oluşturuluyor ve oluşturulan Area'da gerekli Controller ve View'ler oluşturulduktan sonra projeyi çalıştırdığınızda direkt localhost:6602/Admin olarak Area adıyla istek gönderdiğinizde, AreaRegistration ayarında bulunan controller tetikleniyor ve gerekli View açılıyor. Dediğim gibi localde sorunsuz bir şekilde açılıyor ancak, host'a attığımda çalışmıyor.

Birde şöyle garip bir durum var. Farklı içi boş bir Area oluşturdum ismini "YazarPaneli" yaptım ve host'a attım,www.domainadi.com/YazarPaneli olarak giriş yapmayı denediğimde hata vermedi ve girdi. İnanın kafayı yemek üzereyim. :S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.