Şimdi Ara

Asus A3E uyumlu DVD-R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toshiba TSL532A modeli bi dvd-r ye sahibim. dvd leri yavaş yazdığı için firmware güncellemesi yapmak istedim ve yaptım. sonuç hezeyan. artık hiç dvd yazamıyorum cd de yazamıyorum. okumada bir sorun yok ama yazmada sıkıntı var yazsa bile boş yazıyo. yeni bir dvd-r mi almam gerekiyo. uyumlu model ne olabilir. hepsiburdada nec marka slim bi tane buldum uyumlu olurmu acaba. yoksa yine bir firmware güncellemesi ile sorun çözülebilirmi. teşekkür ediyorum yardım edenlere. iyi çalışmalar. A. bilgisayarınıza zeval vermesin...

• Bilmiyorum ukalaca bir cevapmı olacak ama cd yazma programını yeniden kurmayı denedinmi bir kere aynı sey basıma gelmişti cunku yani anlıyacagın meshur neroyla yazarım ben genelde cdlerimi bir zamanlar yaza yaza program bozulmustu yeniden kurdum duzeldi yazıyor ama bos yazıyordu parca arızalıysa onun için onerebilecegim yer eger İstanbulda oturuyorsan kadıkoyde www.uraniumpc.com var bi oraya bak istersen onlarda yada civarında ikinci el uygun bir parca bulabilirsin kolary gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.