Şimdi Ara

ASUS EeePC 1101HA KULÜBÜ.TASARIM HARİKASI 11.6 NETBOOK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
27.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum tam anlayamadım ama sadece zoom dgl aynı zamanda sag sol yukarı assagyada oluyo ınt sayfalarında

bayugur dostum teknosa dan ucuzu bırak teknosadan baska satan varmı o zor bulunur.yani rekabet olsa duser belki ama bu modeli alanlar malesef teknosadan bulabiliyor ve ordada cok hızlı tukenmekte.özellkle beyazı cok hos gorundugunden bıtmek uzereydi ben alırken.fiyat sabit malesef

mkg42 dostum bu aleti hız asırtma yapınca kullanmak daha eglenceli hale getiriyor.bende hız asırtma yuzde 5 ti yuzde 30 yaptım makina uctu tabiri caizse.hemen nasıl oldugunu anlatayım

önce blgsyarı yenıden baslatyosun hemen klasik bios u acmak için f2 ye basmaya baslıosun sonra çıkan ekranda yukarıda main advanced securty boot exit yazıyor orda advanced olanına geliyorsun cıkan ekranda en altta SHE Overlock Value yazıyor yanındada %15 yada 5 herneyse onu acıp %30 yapıyorsun son olarak ayarları kayıt etmek için f10 a basıyorsun sonrasında yavas denilen işletim sistemi normal 10inch lik netbooklarla aynı hıza ulasıyorkolay gelsin dostum

• eveeet arkadaşlar şimdi yeni yaptığım bir denemeyi sizlere sunuyorum

1101 ha alan arkadaşların şimdiye kadar performansı kotu diye duyuluyodu ama alan kimse buna katılmamıştı.evet arkadaslar azonce MEDİAVEL TOTAL WAR OYUNUNU YUKLEDİM VE OYUN TAM OLARAK 8 DAKİKADA YUKLENDİ.AZONCEDE OYUNU AÇTIM GAYET TAKILMADAN AKICI DEVAM EDİYORDU.BİRKAÇ OYUN DAHA DENEYECEĞİM.BU OYUNU 11.6 İNCH EKRANDA 1366*768 EKRANDA OYNAMAKTA CABASI.DOĞRU SEÇİM YAPTIĞIMI BİR KEZ DAHA ANLADIM
  • dostum dediklerini uyguladım teşekkurler gerçekten farketti bişey soracam bunu bi zararı olmaz değil mi çok profosyonel olmadığımdan soruyorum tekrar teşekkurler bu aleti almamdada buyuk payın var teşekkurler
  • olmaz dostum.sadece pilimiz daha az gider örn 11 saatse bu duser bde braz daha ısınır dyorlar ama bende o olmadı.super performansta tutarsan (ben oyun falan yuklerken oyle yapıyorum yada guc gerektrcek seylerde)onun dısında power saving yada auto da.9 saat oluyo boyle super oldugu zaman 5 e fln dsuyo.e tabi hız asırtma yapmasan rahat 11 saat gider
  • geri dönüşümü oluyo demi nasılsa bu overlock un beğendim hafif ısınma var ama bilemiyorum sabahdan beri hiç ısınmamısdı neyse gerçekten içime sinen bi pc oldu gören büyük laptoptan vazgeçiyo önce küçük diye bişey yapamaz düşüncesi oluşuyo herkesde yaptıklarının hepsini yapınca bakıp kalıyolar
  • Bugün beyaz olanını bende aldım teknosa dan. Bende aynı zamanda 1000 he modeli de var.Fakat onun ekranı 10" olduğundan bazı sayfalarda ve programlarda sığmama durumu oluyordu. Bu hakikaten iyimiş.İkisini karşılaştırdığımda hız olarak büyük bir fark yok. Ekranın büyümesi işime çok yaradı. Eğer internette gezinme ve klasik ofis türü programlarla uğraşacaksanız bence hiç hız aşırtma yapmanıza gerek yok.Boşu boşuna pil süresini kısaltmayın. Elimden birçok laptop geçti.Hatta eee serisinin 7" den başlayarak bütün modellerini aldım ve kullandım. Fakat bu son 11" olanı hepsinden güzel ve kullanışlı.Tavsiye ederim.
  • hayırlı olsun arkadasım güle güle kullan
  • hayırlı olsun boylum dostum.siyahına bakan yok heralde

mkg42 dostum sıkıntı yk istedgn anda eski haline aynı seklde getreblrsn
  • 1101ha için taşıma kabı bulabilen varmı? Çoğu mağazaya baktım bulamadım. Teşekkürler
  • dostum magazada ya 7-11 arası oluyo yada olan cok iğrenç şekilli bişey oluyor.ebay dan bakıp almanı tavsiye ederim orda güzel modelleri daha ucuza bulabilirsin.bende oyle yapcm sahsen
  • ben poşete koymayım diye teknosadan log un kılıfını aldım pc tam sığdı sarjınıda koyuyum hafif sıkıyo ama şimdilik idare eder iyi bişey bulan paylasırsa sevinirim
    alpduman: dostum işlemciyi yakarsın diyolar aslı varmı ? bu zaten bizim kullanısımıza göre verilen bi ayar değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKG42 -- 16 Eylül 2009; 9:52:19 >
  • Youtube videolarında takılma siz de de oluyormu?
  • işlemciyi yakıcak birşey olsa asus kendisi kullanma kılavuzuna soyle yapılır boyle yapılır demez heralde.benim düsüncem bu dostum.

youtube u denemedim.takılmamı yapıyor
  • hangi yolla açtn youtube u programlamı yoksa notdefternden flnmı
  • Bu sitede yer alan etc dosyasını kendisi güncelleyen küçük bir programcıkla.Fakat diğer laptoplarda bir takılma olmuyor.sadece 1101 de var.Hatta bu sitedeki ürün tanıtım videolarında da takılma var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 16 Eylül 2009; 19:12:10 >
  • Arkadaşlar z520 işlemci için yorumlarınız nelerdir? Takılma sorunu yaşayan var mı aramızda? İşlemci hıznın yetersiz kaldığı durumlar falan oluyor mu?
  • dostum ben takılma yasamadım hele hız aşırtmayı yaptıktan sonra..mediavel i yukledim takılmadan oynuyorum.suana kadar hcbyerde takılma yapmadı.ben performansından gayet memnunum
  • Açıkcası ben hız aşırtma olayına sıcak bakmıyorum netbooklarda. Isınma vs. gibi sıkıntıların olmadığını söylüyor kullanıcılar ama yine de sorun yaşamamak için hız aşırtmamak lazım bence. Mesela film seyrederken aynı anda office uygulaması açıp explorer msn falan açtın mı aynı anda yani pc yi kasıcak işlemler denedin mi?
  • dostum birkac gun once bu soruya cevap vermek için yazdıgım mesajımı tekrar yazıyorum acıklayıcı olacaktır
    suanda 2 klasor açık msn knusmalar acık windows live ftgrafı açık(bunların hepsi denemek için )media player açık ve mozillada 7pencere açık.daha da deneyeyim takılma olacakmı diye.suana kadar yazarken dikkat ediyorum hiç yavaslama olmadı harfler hzlı hzlı akıyor.suandan itibaren yeni programlar acıcam dgerlerinin ustune ve olanları söyleyeceğim ilk olarak skype ı açtım 4 saniye civarında açıldı(diğer dosyaları kapatıpta açsam ne kadarda açılırdı artık blmyorum)hala tıkanma yok evet 2.olarak mozillanın yanına int.explorer açtım yine tıkanma yok 3 saniyede açıldı oda hala hç tıkanıklık yok alt cubuk taşmıs durumda evet suan norton antivirüsüde açtım oda hemen açıldı bu sfr saymadım ama ve hala hiçbir tıkanıklık yok normal blgsayar gbi muths bir hzla ilerliyoruz bluetooth açtık yine takılma yok evet microsoft office ide açtık oda 6 saniyede açıldı ve hala hiçbir takılma yok mause da falan yavaslama yazıda harflerde yavaslama kısaca hiçbir şey yok ilk actıgım gibi yani..sıcaklık deseniz hissedilmiyor bile.ayrıca asus un kendi 6 programıda sag assagda acık durumda.
    evet arkadaslar cozunurluk dgerlerine gore yuksek yani cok guzel film izleniyor.parlak ekran cok kaliteli.ve dısardan kesnlkle çok ama çok güzel gorunuyor dedgm gbi apple halt etmıs.inceliği ve goruntusu cok hos.elinizin altında defter gbi tasıyabilirsiniz.tabi 11.6 inch in hosluguda cabası...
    şuan için durum bu..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.