Şimdi Ara

ASUS EKRAN KARTI HAKKINDA YORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS EN8400GS HTP/256MB/PCI-E/DDR2 BU EKRAN KARTINDAN ALMAK İSTİYORUM YORUMUNUZ NEDİR ARKADAŞLAR

• Oyun felan oynıcaksan işini görmez sadece internet multimedia ile ilgileniyosan ideal.
  • 64 bit olduğundan oyun oynarken sinkaf edersin ancak,
    en az 128 bitlik modellere bakınızzz...
  • Oyun için zayıf bir kart.
  • Öncelikle ne için kullanacaksın ?
    Ayrıca Başka markaların aynı modellerine de bak arada epey bi fiyat farkı var.
  • internet icin ve office proğramı ları vb. oyun icin kullanmayı düşünmüyorum
  • şu anda fx5200'ler ile oyun oynamaya çalışan ve oyun oynadığını zanneden binlerce kullanıcı mevcut...

8400 Dx 10 desteği ile, office işlemleri için gayet yeterli gpu hızı ve bellek boyutuyla, alınabilir fiyatı ve düşük güç tüketimi ile son derece iyi bi kart.

tabi ben bu sözü orta seviye ve extreme kullanıcılar için söylemiyorum
    bana göre çok düşük ama giriş seviyesi kullanıcılar için iyi (yeterli) demek istiyorum.

dx 9 destekli 7100/7200 gs kartlarla minimumdan daha düşük grafiklerle carbon, knight, medal of honor, call of duty, gta san andreas, cs source, fifa 2007 nasıl oynanabiliyorsa bu kartta giriş seviyesi kullanıcılar için iyi bi kart! onların ihtiyaçlarını karşılar ve oyundan beklediğini verir. profesyonel bi gamer değil nede olsa dimi ? daha önce kullandığı bilgisayarlardan çok daha iyi bile gelebilir bu kartı kullanacağın konfirügasyon o kişiye...

ben bu kartı kullanıcak kişi(ler) için konuştum ama sizde ne demek istediğimi anladınız normax beyefendi ;)

• BEN DİĞER KULLANICI DOSTLARINDAN BU KART İCİN DESTEK ALDIM ELeCtRiCkChi BEY EFENDİ..... (GPU DEĞİL) CPU...... OK....:)p
  • quote:

Orjinalden alıntı: normax

BEN DİĞER KULLANICI DOSTLARINDAN BU KART İCİN DESTEK ALDIM ELeCtRiCkChi BEY EFENDİ..... (GPU DEĞİL) CPU...... OK....:)p

cpu degil gpu dostum ekran kartından bahsediyoz ... o ekran kartı ile oyun oynamayı düsünme bile sadece ofis uygulamalarını düsün oyunlarda seni cileden cıkarır o kart o karttan bişey bekleme yani oyun için
  • Aldınmı Cevabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLgiSeaRcheR -- 9 Ekim 2007; 18:02:55 >
  • cpu olayı işin şakası sen anlamadın arkadaş ( oyuncu71 ) lafımız sana değil lafımız cevabını alması gerekene sen zıpladın hemen cok bilmişler zıplasın dedik ama sen zıpladın kusura kalma sen de cok bilmişsin herhalde... ANLAMADAN DİNLEMEDEN ZIPLAMA DOSTUM KUSURADA KALMA
  • Abicim Mümkünse bi daha Donanımaberde görüşmeyelim.

biz oturup çayımızı sigaramızı içelim, bilgisayar sistemlerini tartışıp,parça almaya geldiğimde pazarlık yaparak hayata dwm edelim yoksa kıracaz birbirimizi....
  • TEŞEKÜRLER ELeCtRiCkChi KISMA SEN CAYDA BOL SİGARADA PAZARLIK YAPTIMMI SU ANA KADAR TARTIŞMAZSAK SEN BEN O NASIL ÖĞRENİR BU İŞİ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.