Şimdi Ara

Asus FX505DU-BQ016 yada Casper Excalibur G770.9750-B6H0X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kararsız kaldım biraz yardım lazım. Öncelikle benim kabaca düşündüğüm ve pcler;

-Asus 6gb 1660ti kart çekici gelsede işlemciden dolayı tereddüt ediyorum kimisi darboğaz yarattığını kimisi rahat yettiğini söylüyor bilemedim. Bir de amd işlemcili pc hiç kullanmadım cihazın genel performansı nasıl olur tereddütteyim

-Casper i7 9750h olduğu için biraz daha çekici geliyor bana ama tabi 4gb 1650 biraz yetersiz kalıyor sanırım yeni nesil oyunlar için bide tabi caspera karşı genel bir negatif tavır var buda beni düşündürüyor.

Bu arada cihazların birinde ekstra 1tb hdd var bu çok önemli değil benim için F/P olarak hangisi daha avantajlı sizce onu netleştirmeye çalışıyorum. Ağırlıklı oyun oynayacağım bir pc olacak (ufak tefek saçma sapan autocad çizimlerinde de kullanıcam tabi ama bu cihazların ikiside bu konuda işimi rahat görür) herşeyi fullde oynama gibi bir beklentim yok tabiki, bütçem bu civarlarda zorlasam 7yi veririm ama 6.5 bile benim zorlamış halim eğer başka bir cihaz tavsiye ederseniz bunu göz önünde bulundurun lütfen.

• Casperdansa amd alınır.
  • Asus olan, bariz şekilde daha fazla fps verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.