Şimdi Ara

Asus K52J Kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Asus K52J marka bilgisayarım var ve durduk yere bir anda kapanıyor.
    Sorun bataryadadır belki diye bataryayı çıkarıp denedim yine aynı sorunla karşılaştım.
    Batarya takılı ise bir anda kapandığında sorunsuz, açma-kapama düğmesine bastığımda açılıyor ancak batarya takılı olmadığı zamanlarda elektiriği kesmem gerekiyor aksi halde kesinlikle açılmıyor.
    Aşırı ısınmaya karşı ekstra fan kullanıyorum, ki sanmıyorum ısınma sorunu olsun.

Her türlü yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

• Güncel.
  • Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkürler ve yeni birşey farkettim klavyenin bir tuşuna uzun süre bastığımda bilgisayar kapanıyor ne olabilir bu sorun, yardımcı olun lütfen
  • donanımsal bir arıza olabilir bilgisayarcıya götürün derim.
  • Bende k52j asus kullanıyrm kapanma sorunum var ama benimki bataryadan kaynaklanıyo batarya ölmek üzere artk çok az gitmeye başladı önceden 2,30 saat falan gidiyodu şimdi 45 dakika falan anca gidiyo bilgisayarı alalı 1 sene yeni oldu herzaman kullanmyrm haftada en fazla 2 gün oda 1 2 saat falan kullanmadığım zaman boş bırakıyorum.teknik servise göndericem sizce yardımcı olurlar mı birde neden ölmüş olabilir yanlış mı kullanıyorum?
  • Birkaç gündür benzer problemle uğraşıyordum. Bilgisayar ısınmamasına rağmen kapanıyordu. Fandan hiç şüphelenmemiştim. Meğer fan bozuk olduğu için ben dışarıdan hissetmesem bile içerideki donanım ısındığı için kapanıyormuş. Sorun fan değişimiyle çözüldü. Önceki fan çalışmıyordu hiç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.