Şimdi Ara

ASUS P5LD2 SE anakart hakkında yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben anakartı arkadaşıma aldım bütün gece uğraştım ama driverlarda takıldım. Anakart cd sinde bulunan ethernet kartı driverını yüklüyorum kabul etmiyor.Ses driverı için service pack istedi yükledim hallettik ama bi türlü ethernet kartını tanımadı ne yapmam lazım bi çok kez kurdum kaldırdım ama işlemiyor.normalde driverı kaldırınca ethernet driver olarak tanımadan görüyor tanıtıyorum yine "!" işareti ekliyor...
    Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar asus sitesinden son çıkardığı biosuda yükledim, bir sürü driverını buldum onlarıda denedim problem çözülemedi yokmu bu karttan kullanan hiç?
  • merhaba arkadaşım. aynı anakart bende var. aynı sorunla karşı karşıyayım. bios yükledim belki cd sinde bir sorun vardır diye kendi istesinden ethenet driverını indirdim kurdum. malesef etherneti algılıyor ama driverı uymuyor yüklenmiyor. konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. olmazsa garantiye yollayacağım. iyi çalışmalar
  • aygıt yöneticisinden tanınmayan bölümün sürücülerini yükle dedikten sonra,cd den dosyaları taratmayı denediniz mi.
  • evet hem cd nin otomatik kurulumundan hemde aygıt yöneticisinden tanıtmaya çalıştıysamda olmadı. aynı anakarttan arkadaşımda da var onun cd sinden kurulum yaptım belki cd de sorun vardır diye ama malesef :(.
  • Arkadaşlar hiç boşuna uğraşmayın.Ben de aynı karttan aldım ve malum problem, driver-bios sonuç sıfır.Servise gönderdim yeni bir kart gönderdiler fakat bunda da aynı problem ile karşılaştım.Sanırım bu serideki kartlar problemli.Alın bir tane ethernet kartı hiç uğraşmayın bence.
  • anakartınız hangi ithalatçıya ait,çizgi isewww.cizgi.com.tr den destek almanızı tavsiye ederim
  • sorunu çözebilen varmı?
  • http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us
    buradan global olanı indirip denedinmi peki ? burada 3-4 tane ethernet kartı ile ilgili driver var.sen hangisini indirip denedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 6 Ocak 2007; 3:18:55 >
  • WinXP global i indirdim denedim sonuç aynı. adams arkadaşın dediği gibi şu an jharici ethernet taktım onu kullanıyorum. fakat yeni aldığım bir üründe neden böyle bir sorun olsunki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.