Şimdi Ara

Asus x550jk - Elektrik Kesintisi - Teknik Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen gun bayrampasa da olan patlamadan sonra elektrikler gitti ve bilgisayarim daha da acilmadi.

Asus servise e-mail attim ama geri donmediler. Bilgisayari aldigim tarihi bilmedigim ve faturayi bulamadigim icin internet sitelerinde bulunan formu dolduramadim. Pcdepo'dan almistim cumleyi tamamlamaya gerek yok bence...

Arkadaslar bilgisayarim garanti kapsamina girer mi?
    Teknik servise yollarken sarj aleti ve pili ile beraber mi yollamaliyim?
    İcerisine herhangi bir not ilistirmeli miyim?

Bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslar, yorum ve onerilerinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturanız ve garanti belgeniz yoksa garantiniz cihazın üretim tarihinden başlayacaktır.

Edit:elektrik kesintisi olduğu için garanti kapsamına girmez diye düşünüyorum şansınızı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogecoin -- 3 Aralık 2015; 10:22:11 >
  • Yüksek voltaj durunlarinda sorumlu kişilik Elektrik Dağıtım merkezidir. Zararinizi tazmin etme zorundadirlar. Vs vs vs şartları vardır. Tam olrak bilmiyorum. 3 kere beyaz ev eşyalarında başımiza geldi. Tutanak tutturup ücreti aldigimiz oldu.

• Geçen gün burdada milletin cihazlar patlamış elektrik kesintisinden. O yüzden varsın pil ömrü bitsin deyip çıkarmıyorum çıkarmadan kullanmakta fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.