Şimdi Ara

ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-n551vw-cn007t-notebook-pmu348608

2.ÜRÜN
    http://www.hepsiburada.com/asus-gl552vw-dm463t-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602035

BİLGİSAYARLAR BUNLAR AŞAGI YUKARI İKİSİDE AYNI GİBİ BEN KARAR VEREMEDİM SİZCE HANGİSİ TERCİH EDİLMELİ ?

ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginöz -- 13 Şubat 2016; 17:56:16 >

• n551vw de 1tb 5400 rpm + 128ssd var
    gl552vw de 1 tb 7200 rpm solo disk var.
    ben alacak olsam gl552vw alırım. tipi ve üretim şekli gaming'e yatkın olduğu için. 128 ssd yeterli gelmiyor zaten her halükarda upgrade ister. tabi sana kalmış yine de.

2. el gaming sistemim var benim de, görüşürüz istersen. iyi forumlar
  • Karşılaştırması
     ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :) ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :) ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :)

• Karşılaştırma devamı
     ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :) ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :) ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :)

• Karşılaştirma devamı
     ASUSLARIN ÇARPIŞMASI :)
  • Sayın forum üyeleri karşılaştırma bu şekildedir.
    Eksik veya fazla varsa lütfen düzeltelim.
    Karşılaştırmaya göre fikirlerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginöz

Sayın forum üyeleri karşılaştırma bu şekildedir.
    Eksik veya fazla varsa lütfen düzeltelim.
    Karşılaştırmaya göre fikirlerinizi bekliyorum..
    hala aynı fikirdeyim. ssd için o fark verilmez, ki tipi de hışır
  • Asus gl552 modelinde kaç tane fan var? Soğutması önemli çünkü bu tip laptopların.
  • Sanırım onda da tek fan var. Tıpkı N551VW gibi GL552VW'nin de sol taraftan tek fan çıkışı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YACHIRU

Sanırım onda da tek fan var. Tıpkı N551VW gibi GL552VW'nin de sol taraftan tek fan çıkışı var.

2011 de aldığım asusun da tek fanı var, oyun oynarken yanmaması için 6-8 ayda 1 içini açıp termal macununu yenileyip, fanını temizlemek zorunda kalıyorum[90 derece ve üstüne çıkıyor] O yüzden bana göre laptopta, herşeyden önce soğutma performansı önemlidir
  • Abi 2 bilgisayar da sağlam. RAM takviyesi yapmaya gerek var mı diye soracaktım. DDR4 müş meğer. Vay be! Tek eksikleri ekran bence. 17.3 olsaydı keşke. Ekran büyüklüğü benim için önemli.
  • Konu takip
  • Zaten notebook üreticileri, her 6 ayda bir notebookun fanlarının temizlenmesi ve termal macunlarının yenilenmesi için teknik servislere gönderilmesini öneriyorlar.

Ayrıca bazen msi kullanıcılarından ısınma sorunu(85°C - 90°C) şikayetleri olabiliyor. Yani sonuçta oyunları ultrada oynayıp da hiç ısınmamasını beklemek olmaz. İllaki 1-2 saatten sonra ısınmalar olacaktır. Tek çare iyi bir soğutucu almak ama soğutucu da en fazla 5-6°C etki edebiliyor.

• Konu sahibi arkadaşa tavsiyem ebrarbilgisayar yerine hepsi burada.com üzerinden alışveriş yapması. Daha güvenilir çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyLifeForAiur

Konu sahibi arkadaşa tavsiyem ebrarbilgisayar yerine hepsi burada.com üzerinden alışveriş yapması. Daha güvenilir çünkü.

Hepsiburadadan zamanında çalışma koltuğu almıştım, çok alakasız başka bir koltuk göndermişlerdi. 2 ay uğraşmıştım iade için. Hepsiburadadan ürün alırken 2 kere değil 5 kere düşünmek lazım.
  • Kolay iade seçeneğine sahip olan ürünleri seçerseniz iade yapıyolar. Telefon gibi mesela. Gidip gardırobı alıp iade etmeye uğraşsam bende 2 ay uğraşırım :))
  • Ebrar bilgisayar hakkinda forumdaşlardan bilgi aldım saglam ve güvenilir oldugu soylendi bizzat arayip sordum biz asus un resmi satis bayisiyiz dediler sorun cikmaz diye umuyorum
  • Sogutma nasil olursa olsun kullandikca toz biriktikce bilgisayar isinir isinmayan dizustu yoktur ha 3 ay ha 5 ay o yüzden pekde problem degil son care 40 50 tl ye bi sogutucu
  • Gl552 serisindeki gtx960 4gb mı ve harddisk 7200rpm kesin mi? Yurtdışı testlerde 2gb gözüküyor da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.