Şimdi Ara

AT&T Unlocked Iphone 4S vs Apple Unlocked Iphone 4S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 4S ler Amerika başta olmak üzere pek çok ülkede satışa çıktı ve çıkmayada devam ediyor. Fransa İngiltere gibi yerlerde apple kendi mağazalarında tamamen ( herhangi bir GSM servis sağlayıcına bağlı kalmadan satışlara başladı)

Amerikada ise bir çok eyalette AT&T unlocked satışlar 649 USD + %6-9 ( eyalete bağlı olarak değişen satış vergisi ) etiket fiyatı ile standlarda yerini aldı. Burada benim anlamadığım apple kasım ayında unlocked telefon satışına başlanacaktır ifadesinde.

Gün içersinde Washington DC de ki arkadaşımla yaptığım görüşmede unlocked telefonlarının Apple Store mağazasında satışta olduğu bilgisini aldım. bir çok kullanıcı herhangi bir AT&T aktivasyonu yapmadan telefonu alıp kendi ülke sim kartları ile kullanabildiklerini okudum.

Peki durum böyle ise bu kasımı beklemenin sebebi ne ? Alalım AT&T den telefonları kullanalım?

değerli görüşlerinizi rica ediyorum.

saygılarımla

• şu anda amerikada unlocked 4s satışı var mı,sitelerinde gözükmüyor
  • ben şu işe alışamadım 3gs 32gb turkcell alınma cihaz kullanıyorum.

Taktım kafaya bi 4g yada 4s alıyım diyorum.
    Ama cihazı almak için bilgim az bilgililerden yardım istiyorum.

Cihazların kayıtlı ve sim unlock olması tüm hatlar ile çalışabileceğini mi belirtir.
    Eğer öyle ise sim kartımı takıp çalıştırır isem sorun yok ise tamam mıdır? yoksa sim unlock denilen cihaz simlock cıkabilirmi?
    eğer öyle çıkar ise nasıl açtırabilirim.
    Kayıtsız olmasından dolayı kapanacaktır msj gelse ve kapansa cihazım.
    Tekrar açtırmak için ne yapabilirim?
    fatura olması kayıt için şartmıdır.
    İMEİ nosu yazılı satış sözleşmesi yeterlimidir?

Bu sorularımı cvplayan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşım dün new york'da att ye gidip almak istemiş ama kontratsız satış yok demişler.
  • Konu ile ilgili başka bir iletide belirttiğim gibi Apple çalışanlarına Kasımayı içersinde belli bir tarihe kadar bu şekilde bir cevap vermelerini istemiş diye tahmin ediyorum. Zira Macrumours forumlarında ki ilgili başlıkta bir çok kişinin unlock cihaz talep ettiklerinde benzer cevapları aldığının bilgisi yer alıyor. Ancak başka ülke veya Amerikadaki başka GSM şirketleri kartlarının çalıştığını söylüyorlar. Herkesin tavsiyesi gidin ve device only olarak cihazınızı isteyin yönünde.
  • Houston apple store unlock bu ay içinde çıkacak bekleyin dedi...
  • quote:

Konu ile ilgili başka bir iletide belirttiğim gibi Apple çalışanlarına Kasımayı içersinde belli bir tarihe kadar bu şekilde bir cevap vermelerini istemiş diye tahmin ediyorum. Zira Macrumours forumlarında ki ilgili başlıkta bir çok kişinin unlock cihaz talep ettiklerinde benzer cevapları aldığının bilgisi yer alıyor. Ancak başka ülke veya Amerikadaki başka GSM şirketleri kartlarının çalıştığını söylüyorlar. Herkesin tavsiyesi gidin ve device only olarak cihazınızı isteyin yönünde.

iyide bu riske girilirmi elde kilitli cihaz ile kalmakta var. Sitede kontratsız bir seçenek yok ,e dükkandada kontratsız vermiyoruz demişler.

arkadaşım 16 sında dönüyor umarım ozamana kilitsiz versiyon çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano2K -- 10 Kasım 2011; 12:25:59 >
  • dün pariste opera bölgesindeki apple store dan unlock simfree iphone 4s aldım hattımı da taktım çalışıyor tax free ile 555€ ya geldi 16gb beyaz bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.orrent

Konu ile ilgili başka bir iletide belirttiğim gibi Apple çalışanlarına Kasımayı içersinde belli bir tarihe kadar bu şekilde bir cevap vermelerini istemiş diye tahmin ediyorum. Zira Macrumours forumlarında ki ilgili başlıkta bir çok kişinin unlock cihaz talep ettiklerinde benzer cevapları aldığının bilgisi yer alıyor. Ancak başka ülke veya Amerikadaki başka GSM şirketleri kartlarının çalıştığını söylüyorlar. Herkesin tavsiyesi gidin ve device only olarak cihazınızı isteyin yönünde.

şimdi benim bu ayın 16sında california'dan dönecek tanıdığım var, att kilitli cihaz aldırırsam onun burada çalışıcağını söylüyorsunuz yanlış anlamadıysam,madem öyle
    bende bu riske girip alayım o zaman att iphone 4s
    peki apple store'larda att iphone satışı varmı, yada ben apple'ın kendi sitesinde şimdi internetten kendi kredi kartım ile alıp adresi amerika olarak göstersem alabilirmiyim
    teşekkürler

• Apple storelarda AT&T Iphone 4s satışı mevcuttur. Device only olarak talep edilmesi yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.orrent

Apple storelarda AT&T Iphone 4s satışı mevcuttur. Device only olarak talep edilmesi yeterli.

Peki bu Device Only AT&T ip4s'lerin simfree olanlardan farkı nedir biraz açar mısınız?
    Açılış ekranında AT&T logosu falan mı geliyor?
    Taklaya gelmeyelim sonra, Amerika'da arkadaşım var şu anda, 22'sinde dönüyor.. Çıkmazsa bundan aldırırım..
  • Logo falan hiç bir şey yok. Tak kullan.
  • yokmu koca forumda deneyen biri ?bin küsur para var sonunda.
  • İkisi arasında hiçbir fark yok. at&t cihazın içinde sim kart var, diğerinin de sim çıkarma iğnesi var tek fark bu.
    İikisini de vodafone ve turkcell ile denedim. Gönül rahatlığıyla alabilir aldırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 9 Aralık 2011; 2:52:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.