Şimdi Ara

!Ateş Ediyor! (A101) Deerma(Xiaomi) VC40 Şarjlı Dik Süpürge 974 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
34.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

👍👍👍 Valla kar ettik amazon sayesinde bu fiyattan alan iyice kazanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nekeba N kullanıcısına yanıt

evet bende merak ettim hangisi daha iyidir acaba

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Galiba bilen yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hepsiburada yorumları çok hoşuma gitmedi.

• a101 deki deerma bitmis zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hepsiburada yorumları çok hoşuma gitmedi.

Çekişinin iyi olmadığından bahsetmişler. Hiçbir yerde iki süpürgenin kıyaslamasını bulamadım bu konuda. İkisini de denemeden anlamak zor gibi.

• Fatih kullanıcısına yanıt

hepsiburadaki 100 modeli 200 bu model yok ayrica yorumlar iyi denmis

• ilgilenen olursa amazonda grundig vcp 5030 modeli iyi fiyata geliyor.

yorumlarda çekişinin iyi bataryasının orta halli olduğu söyleniyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B089MH5ZGT/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: nekeba

Ben bu ürünü aldım daha elime geçmedi ama amazondaki Hoover H-FREE 200 aklımı çeldi. Arada çok fiyat farkı yok. Farklarını bilen var mı?

Benimden aklimdan hoover geciyo ama cok kararsiz kaldim. Ne yapsakki acaba. Aslinda aklimda 3 urun var bosch hoover ve xiaomi handheld 1c.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resulalan -- 13 Ekim 2020; 14:25:11 >
  • dOmi D kullanıcısına yanıt

Xiaomi üretimi demiyor zaten ekosistemi diyor.

Aynı ekosisemdeki tüm hayvanlar aynı türden mi oluyor?

Hayır.

Aynı ortamda uyumlu şekilde yaşayabildiklerini gösteriyor.

Bu aleti detaylı bilmiyorum fakat Akıllı süpürge VIOMI marka süpürge var bende ve üretimi bambaşka bir farbrika.

Fakat parçaları Xiaomi uyumlu. Yazılım direk Xiaomi MIHOME uygulaması.

Yani üretim Xiaomi değil. Xiaomi ürünleri ile uyumlu ve iletişimde olan bir sistem kurulmuş. Çok mantıklı.

Keşke bunu Vestel Arçelik Beko vsde yapsa tek bir çatı altında tüm ürünlerini benzer sarf malzemeleri ile üretseler. Dünyada ve TR de daha popüler olurlar.

Şunu şöyle de düşünebilirsiniz.

Bi android ekosistemi var.

Hemen hemen tüm android telefonlar aynı şarj aleti ile şarj edilebilir.

Ama ne şarj aleti nede telefonlar aynı marka.Ama bi yazılım ve doananım eko sistemi var.

Genelde kasalar ve toplandığı farbrikalar farklı ama iç donanım %70-80 aynı benze sınıf ürünler.

Bu android ekosistemi oluyor.

Bu eko sistemin dışında Apple ürünlerinde ise aynı kabloya 3-4 katı fiyat vermek zorunda kalıyorsun.

Ekosistemin içine ürünün dahil ettiğinde sarf malzemelerin otomatikman ucuzluyor.

Xiaomi ekosisteminden bir ürün aldığında biliyorsun ki aynı ekosistemindeki benzer cihazın sarf malzemesini kendi ürününde de kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interior designer -- 13 Ekim 2020; 14:31:19 >

• resulalan kullanıcısına yanıt

Ürünü az önce çalıştığım yerde teslim aldım. İş yerindeki hanımlar çekişini beğenmediler. Bu işlerden pek anlamam ama bana göre fena değil. Hala kararsızım. Bir de akşam arkadaşın dyson'ı ile deneme yapayım müsait olursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: nekeba

Ürünü az önce çalıştığım yerde teslim aldım. İş yerindeki hanımlar çekişini beğenmediler. Bu işlerden pek anlamam ama bana göre fena değil. Hala kararsızım. Bir de akşam arkadaşın dyson'ı ile deneme yapayım müsait olursa.

Hangi urun hocam hoover mi diğerimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resulalan -- 13 Ekim 2020; 15:20:59 >

Yok hocam A101'den aldığım Deerma VC40.

Tesekkurler hocam hoover aldim bakalim deneyim begenmezsem iade ederim

Rica ederim iyi günlerde kullanın. Yorumlarınızı buraya yazarsanız faydalanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: paladyum

amazonda 165 TL şu an 

Alıntıları Göster

hocam hangi model ? link var mı acaba bulmaadım

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: interior designer

Xiaomi üretimi demiyor zaten ekosistemi diyor.

Aynı ekosisemdeki tüm hayvanlar aynı türden mi oluyor?

Hayır.

Aynı ortamda uyumlu şekilde yaşayabildiklerini gösteriyor.

Bu aleti detaylı bilmiyorum fakat Akıllı süpürge VIOMI marka süpürge var bende ve üretimi bambaşka bir farbrika.

Fakat parçaları Xiaomi uyumlu. Yazılım direk Xiaomi MIHOME uygulaması.

Yani üretim Xiaomi değil. Xiaomi ürünleri ile uyumlu ve iletişimde olan bir sistem kurulmuş. Çok mantıklı.

Keşke bunu Vestel Arçelik Beko vsde yapsa tek bir çatı altında tüm ürünlerini benzer sarf malzemeleri ile üretseler. Dünyada ve TR de daha popüler olurlar.

Şunu şöyle de düşünebilirsiniz.

Bi android ekosistemi var.

Hemen hemen tüm android telefonlar aynı şarj aleti ile şarj edilebilir.

Ama ne şarj aleti nede telefonlar aynı marka.Ama bi yazılım ve doananım eko sistemi var.

Genelde kasalar ve toplandığı farbrikalar farklı ama iç donanım %70-80 aynı benze sınıf ürünler.

Bu android ekosistemi oluyor.

Bu eko sistemin dışında Apple ürünlerinde ise aynı kabloya 3-4 katı fiyat vermek zorunda kalıyorsun.

Ekosistemin içine ürünün dahil ettiğinde sarf malzemelerin otomatikman ucuzluyor.

Xiaomi ekosisteminden bir ürün aldığında biliyorsun ki aynı ekosistemindeki benzer cihazın sarf malzemesini kendi ürününde de kullanabilirsin.

"Şunu şöyle de düşünebilirsiniz.

Bi android ekosistemi var."

heh çok güzel dediniz, android var ve bir sürü telefon var. onlarca kasan donan parasını hak etmeyen ürün var mobil telefonda android olup. bizim insanımız öyle anlamıyor işte xiaomi ekosistemi diyince xiaomi kalitesi sanıyor.

bu ürün sadece xiaomi yazılımıyla uyumlu çalışıyor ki o yazılım zaten mi home akıllı ev ürünlerini yöneten bir yazılım amacı zaten kapsayabildiği kadar ev aletini kapsamak, amazon uygulaması da destekliyor vs yani bu ürünü bu markaların kalitesinde yapmıyor.

sadece yazılımı xiaomi ile uyumlu. tr'de bu böyle bilinmiyor, ekosistem diyince "hee xiaominin malı alak o zaman" sanılıyor.

neyse hayırlı olsun sadece çok baydı bu olay beni n11 gg her yerde bütüm çin mallarının başlığında xiaomi ekosistemi diyorlar sıktı cidden nitelikli dolandırıcılık dönüyor.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

okuma da veya algılamada problem var galiba.

Aynı ürün veya aynı kalite olmadığını belirtiyorum zaten.

Her marka kendi kalitesi ile sorumlu ama sarf malzemeler aynı ekosistemde ortak kullanılıyor.

X markasını alacağıma VIOMI aldım hem xiaomi den ucuz hemde aynı eko sistemde olduğu için yazılımsal zekası aynı. yedek parçaları ortak.

• Cihaz geldi ama çalışmıyor. 2 saate yakın şarjda kaldı hala ses seda yok. İnşallah dolunca çalışır. Şarj esnasında yakınca bir kez yanıp sönüyor ışık sadece. Sürekli yanıp sönmüyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.