Şimdi Ara

***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
9.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler

• lpg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM
  • Sayın ustam toyota corolla 2001 1.6 vvti motor için lpg sorun çıkartır mı?teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak1

Sayın ustam toyota corolla 2001 1.6 vvti motor için lpg sorun çıkartır mı?teşekkürler

Arabanız hiç sıkıntı yaşamadan lpg de uyumlu bir şekilde çalışır.Hangi sistem olursa olsun sorun çıkmaz iyi işçilik ve doğru ayarla herşey yolunda olur
    quote:

vvti motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECOOTOGAZ

lpg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM

HER KONUDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
  • quote:

lpglpg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM
  • quote:

lpg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM

pg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM
  • filitre değişimi zamanında yapılmalı
     ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler
  • usta selamlar. 3 gün önce 98 model 520i aldım. araca lpg taktırmak istiyorum. şu an olabilecek en iyi lpg markası ve fiyatı nedir?
  • Merhabalar, sizce enjektörlerin yeri uygunmu yoksa dikine olarak manifolta daha yakın montaj yapılabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tall81

Merhabalar, sizce enjektörlerin yeri uygunmu yoksa dikine olarak manifolta daha yakın montaj yapılabilirmi?

mümkün olduğunca monifolta yakın olmuş asgari olarak borularıda eşitlemişler yüzde 90 başarılı işlem

• quote:

Orijinalden alıntı: inoma

usta selamlar. 3 gün önce 98 model 520i aldım. araca lpg taktırmak istiyorum. şu an olabilecek en iyi lpg markası ve fiyatı nedir?

ustam selamlar sorumu yanıtsız bırakmışsınız sanırım gözünüzden kaçtı. saygılar
  • quote:

quote:

usta selamlar. 3 gün önce 98 model 520i aldım. araca lpg taktırmak istiyorum. şu an olabilecek en iyi lpg markası ve fiyatı nedir?

aracınıza piyasada bulunan çogu cihaz sorun yaşatmaz
    atikerle ben 6 ve 8 silindir cihazlarda montaj yapmaktayız.Sorunsuz ve sıkıntısız size atikeri tercih edebilirim
  • quote:

quote:

quote:

atikerle ben 6 ve 8 silindir cihazlarda montaj yapmaktayız.Sorunsuz ve sıkıntısız size atikeri tercih edebilirim

ilginize teşekkür ederim ustam. bu sistemin bana maliyeti ne olur? ve ne kadar yakıt tasarrufu yaparım?

• 2012 opel astra classic lll a16xer atmosferik motora uygulamanız varmıdır?
    Ne önerirsiniZ ne kadar maliyeti olur bize.

Arkadaşımda 2003 model Comfort astra var 40 bin km olmuş atikerle lpg de. Saat gibi çalışıyor maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 1998 model mazda 323 1.5 Familia model aracıma tüp taktırmak istiyorum.Aklımda atiker vardı ancak forumlarda 2500 3000 devir arası gaz kesme sorunları oldukça fazla yazmışlar bu konuda yorumunuz nedir?Hangi markayı önerirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ilginize teşekkür ederim ustam. bu sistemin bana maliyeti ne olur? ve ne kadar yakıt tasarrufu yaparım?

yakıt tasarrufumuz ilk 1000 km için yüzde 30-35 daha sonrada yüzde 30 ve yüzde 40 arasında değişir tabi bu oranda en düşük ve enyüksek oranları belirttimsize
    atikerin 6 silindir lpg montaj fiyatı 1650 lira kredi kartına 10 taksittir

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimo.35

Merhabalar 1998 model mazda 323 1.5 Familia model aracıma tüp taktırmak istiyorum.Aklımda atiker vardı ancak forumlarda 2500 3000 devir arası gaz kesme sorunları oldukça fazla yazmışlar bu konuda yorumunuz nedir?Hangi markayı önerirsiniz

bu 2500 3000 devir arsında gaz kesme diye atiker sistemine ait kronik bir sorun bulunmamaktadır . ayarla ve montaj işçiliğiile alakalı bir sıkıntıdır. hiç düşünmeden atiker lpg montajı yaptırabilirsiniz sıkıntı yaşamazsınız emin olun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yakıt tasarrufumuz ilk 1000 km için yüzde 30-35 daha sonrada yüzde 30 ve yüzde 40 arasında değişir tabi bu oranda en düşük ve enyüksek oranları belirttimsize
    atikerin 6 silindir lpg montaj fiyatı 1650 lira kredi kartına 10 taksittir

ilginize teşekkürler ustam.

• Merhaba ben 2004 focus 1.6 darkline aracima lpg taktirmayi dusunuyorum. Lpg ile sorunsuz olarak kullanabilirmiyim. Birde maliyeti ne olur. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.