Şimdi Ara

***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
9.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lpg DÖNÜŞÜM SİSTEMİ İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIM İÇİN BURDAYIM

• O zaman Kayseride gerçekten usta diyebileceginiz bir Atiker bayisi tavsiyesi ile başlarmısınız.Araç Toyota yaris 1.3 87 HP 2008 model. Bayi listesi istemiyorum çünkü o atikerin sitesindede var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dys

O zaman Kayseride gerçekten usta diyebileceginiz bir Atiker bayisi tavsiyesi ile başlarmısınız.Araç Toyota yaris 1.3 87 HP 2008 model. Bayi listesi istemiyorum çünkü o atikerin sitesindede var.

Kayseri bölgeyi pek tanımam ama size şunu öneririm ATİKER a.ş yi arayıp teknik sorumlu Hüseyin beyi isteyinn o size en iyi tönlendirmeyi yapar çünkü kendisi Türkiye geneli arıza ve şikayetle ilgilendiği için en iyi ustayı bilir eminim yardımcı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECOOTOGAZ

quote:

O zaman Kayseride gerçekten usta diyebileceginiz bir Atiker bayisi tavsiyesi ile başlarmısınız.Araç Toyota yaris 1.3 87 HP 2008 model. Bayi listesi istemiyorum çünkü o atikerin sitesindede var.

Kayseri bölgeyi pek tanımam ama size şunu öneririm ATİKER a.ş yi arayıp teknik sorumlu Hüseyin beyi isteyinn o size en iyi tönlendirmeyi yapar çünkü kendisi Türkiye geneli arıza ve şikayetle ilgilendiği için en iyi ustayı bilir eminim yardımcı olacaktır

EN son takdığım toyota yaris 2012 model 3 silindir
     ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler

• quote:

quote:

quote:

EN son takdığım toyota yaris 2012 model 3 silindir
     ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler ***ATİKER**İZMİR**NECO OTOGAZ** kaliteyi usta belirler

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. En iyisi sizin dediğinizi yapayım...İyi çalışmalar

• quote:

Montaj yaptırdıktan sonra izlenimleri paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

quote:

Montaj yaptırdıktan sonra izlenimleri paylaşırsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    CNG DÖNÜŞÜM

• quote:

CNG DÖNÜŞÜM

Alıntıları Göster
    Usta Merhaba,

Bende İzmir'deyim 2011 Nissan Qashqai'ye lpg kiti uygulamayı önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cowcow

Usta Merhaba,

Aracımıza lpg takılmaz kesinlikle taktırmayın Şuan ATİKER PİYASADA ki bazı hassas olan araçlara arge çalışmalarında inşallah teknik anlamda bir yol çizerler ve bizde bunu uygularız
    Ben taktım işte sıkıntı yok diyenede inanmayın mağdur olanlar ve geri sökülüp servis ve lpg ci arasında giden gelen mevcut
    Şimdilik aracınız için e sağlıklısı benzinde kullanmaktır
  • quote:

Usta Merhaba,

Neco otogaz dan sevgi hanım teknik konuda çok yetenekli bir usta Ben servilerine gittiğimde benim arabamı bir bayanın çözeceğini zannetmemiştim bendede honda civic var sayelerinde arabamdan zevk alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz322123

quote:

Usta Merhaba,

Neco otogaz dan sevgi hanım teknik konuda çok yetenekli bir usta Ben servilerine gittiğimde benim arabamı bir bayanın çözeceğini zannetmemiştim bendede honda civic var sayelerinde arabamdan zevk alıyorum

Alıntıları Göster
    ustacığım merhabalar,2002 model focusumda 60000 km,şuanki aracım 2011 model focusta 30000 kmdir atiker sıralı sistem kullanıyorum çok şükür bir sorun yaşamadım,sizden ricam alamayı düşündüğüm iki araçla ilgili lpgye uyumluluk konusunda yorumlarınızı akmak istiyorum,1-2013 ford focus 1.6 125 ps atmosforik motor,2-2013 opel astra 1.6 115 ps atmosforik motor,bu iki araçtan birini almak istiyorum ama öncelikli şartım lpgye uyumluluk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

ustacığım merhabalar,2002 model focusumda 60000 km,şuanki aracım 2011 model focusta 30000 kmdir atiker sıralı sistem kullanıyorum çok şükür bir sorun yaşamadım,sizden ricam alamayı düşündüğüm iki araçla ilgili lpgye uyumluluk konusunda yorumlarınızı akmak istiyorum,1-2013 ford focus 1.6 125 ps atmosforik motor,2-2013 opel astra 1.6 115 ps atmosforik motor,bu iki araçtan birini almak istiyorum ama öncelikli şartım lpgye uyumluluk.

SORMUŞ OLDUĞUNUZ 2 araçtada maalisef lpg takıldığında maksimun 60000km sağlıklı görebilirsiniz 20000 kmden sonra risk taşıyor ve lütfen piyasada ki bazı saçmalılara inanmayın yağlama sistemi sıvı püskürtme veya obd li süper kit hiç biri motoru koruyamamaktadır.İşin kötü tarafı ise servis teknik bilgide verilen benzin tüketim gideri daha fazla çok yakın arkadaşım aldı 2013 focus 3 100 kmde 64 kuruş yakmakta dikkatli seçim yapınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

SORMUŞ OLDUĞUNUZ 2 araçtada maalisef lpg takıldığında maksimun 60000km sağlıklı görebilirsiniz 20000 kmden sonra risk taşıyor ve lütfen piyasada ki bazı saçmalılara inanmayın yağlama sistemi sıvı püskürtme veya obd li süper kit hiç biri motoru koruyamamaktadır.İşin kötü tarafı ise servis teknik bilgide verilen benzin tüketim gideri daha fazla çok yakın arkadaşım aldı 2013 focus 3 100 kmde 64 kuruş yakmakta dikkatli seçim yapınız

Alıntıları Göster
    ATİKER

• quote:

ATİKER
    Merhaba
    Mitsubishi Colt 1.3 alıp lpg dönüşümü yaptırarak kullanmayı düşünüyorum. Lpg uyumlumudur bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

ATİKER
    ATİKER
  • avrupa dolum ağzı
  • ATİKER
  • quote:

ATİKER
    Merhabalar , 95 model 122.000 km uno s aracıma tp taktıracağım , maliyet , taksit v.s konusunda bilgi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitesinek

Merhabalar , 95 model 122.000 km uno s aracıma tp taktıracağım , maliyet , taksit v.s konusunda bilgi alabilir miyim?

UNO aracımız için 3 adet cihaz seçeneğimiz ATİKER,ALDESA,LOVATO

aracımız karbüratörlü ise
    atiker 400/10 taksit s imit depo
    aldesa 450/10 taksit simit depo
    lovato 600/10 taksit simit depo
    tek nokta ise 50 lirada daha ekliyoruz
    benim tavsiyem ise ALDESA DIR
  • bu da lpgli
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.