Şimdi Ara

Atlantis son hiz internet deneyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadasim tavsiyesi uzerine geldim arkadasim atlantisin ilk uyelik alanlarindandir ve cok memnundu bana tavsiye etti basta cekindim sonra deneyim dedim 14 gun sure verdiler denemek icin 1 hafta denedim eski firmayi kapattım cok yavasti simdi kablolu en az 650-900 arasi aliyorum kablosuz 5g ile 150-500 arasi degisiyor malum her yerde kablosuz net var sinyal zayifliyor herhangi bir sorunda aninda cozume ulastiriyorlar basvurumun ertesi gunu kurulumu yaptilar ve kullanmaya basladim xboxta oyun icin kullanıyorum gayet stabil ping sorunuda yok gececeklere tavsiye ederim gecmek isteyen olursa davet kodumu verebilirim esneyurtta internet uzerine baska firma tanimam hiz testimi aksam saatinde yaptim. Baska saatlerde daha yuksek hiz alabilirim ileryen zamanlarda konu güncellenecektir kısa kısa video atacagim isteyen olursa isteğe bağlı test yada sorularınız varsa sorabilirsiniz saygilar iyi forumlar
    Davet kodum ile gecerseniz cok makbule gecer sormak istediginiz sorulari mesaj olarak yada konu altina birakabilirsiniz iyi forumlar

Referans kodum budur

Referans Kodu : ATLQ2IOXO

Başvuru için tıklayınız abone.atlantisnet.com.tr/yenibasvuru?refno=ATLQ2IOXO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilmycry_87 -- 19 Eylül 2024; 19:27:16 >

• Örnek mahallesi 1374.sokağada altyapı bekliyoruz...
  • enigma98 kullanıcısına yanıt
    Yakin zamanda gelir esenyurtun baya yerine getirdiler
  • 24 Ağustos 11:00 testim
    2.4g wifi testim Atlantis son hiz internet deneyimi
  • 5gh wifi testim. Modeme uzakligim 2 metredir
  • Atlantis son hiz internet deneyimi

Kendi router'ım var asus rt-ax82u aldiğim kablosuz hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuaSar34 -- 3 Eylül 2024; 20:33:40 >

4 eylul kablosuz 5g hizi
    22 eylul kablolu testim
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Referans kodu her iki tarafa da indirm sagloomu
  • dermanburdaxxl D kullanıcısına yanıt
    Bunla ilgili en detaylı bilgi mh verebilir
  • Cihaza 7 metre mesafede 5ghz wifi ile bağlanan laptop ile alınan hız 910mpbs ...
    4 ekim 5g testim aksam internetim yok gibi neredeyse baglanti asiri zayifti 3. Aydir ilk kez bu kadar yavasladi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.