Şimdi Ara

atromitos - fenerbahçe maçıyla ilgili bir soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu akşam yayınlanacak maçı izlemek için. Ben Eutelsat üyesiyim. TÜRKSAT kurulumu yapıp 85. kanaldan izleyebilir miyim maçı? İlginize teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takipteyim.
  • Aynı konudan muzdaripim. Ben teknik servisi aradım tivibu spor turksat kanalı sizin uydunuz eutelsat olduğu için izleyemezsiniz dedi.

• Eğer ki cihazınıza türksat uydusundan kablo geliyorsa veya çatıda eutelsat ın yanında türksat yönüne bakan çanak anteniniz varsa eutelsat a bağlı kabloyu türksat a bağlayın digitürk kolay kurulum türksat kurulumu yapın 85.kanaldan tivibuspor u izlersiniz. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gürlevikli33

Eğer ki cihazınıza türksat uydusundan kablo geliyorsa veya çatıda eutelsat ın yanında türksat yönüne bakan çanak anteniniz varsa eutelsat a bağlı kabloyu türksat a bağlayın digitürk kolay kurulum türksat kurulumu yapın 85.kanaldan tivibuspor u izlersiniz. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)

Teşekkürler.

• gürlevikli33 G kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açıklama istiyorum evimde hem digiturk hem turksat kullanıyorum ama anlayamadım dediklerinizi cahilim biraz bu konuda :D
  • sadece bir uydu var eutelsat izleyemez miyim?
  • Birincisi eutelsat anten ayarı olanlar için imkansız.
    İkincisi benim gibi turksat abonesiyseniz yada eutelsat olsanız bile turksat ayarlı uydu bağlantısı varsa
    Gelişmiş aramadan frekansns ekleyip manuel olarak tivibu eklersiniz
    Mod tuşuna basınca tivibu kısmına gelirsiniz
    Herşey şu ana kadar ok. Fakat maç saati digiturk yada tivibu biss şifresi girerse işte o zaman kakalak gibi kalırız
    İlla ben ev rahatlığıyla maçı seyredeceğim diyorsanız en temizi 25 tl lik uydu alıcıyla türksat uğraşmazsınız,
    yada kahveye gidip seyredin en garantisi :)
  • Şimdi teledünyası olan vatandaş bu maçı izleyebilir mi?
    Kumandadan neler yapması lazım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.